• NitkoBitan
    13.5k
    Koji sektori su uopce pusteni za clanove za utakmicu u cetvrtak? Sada vidim samo po dva krajnja na zapadu doljecriticus

    Bas dobra pogodnost za clanove, gledanje utakmice na rubu tribine.
  • criticus
    1.6k
    Bas dobra pogodnost za clanove, gledanje utakmice na rubu tribine.NitkoBitan

    Nemogu tvrdit, mozda se nekim cudo nesto od drugih rasprodalo, ali cisto sumnjam. Pricekat cemo dedu sa provjerenim informacijama
  • Ludovic IX
    6.1k
    središnji sektori su rezervirani za godišnjake, sponzore.. uvijek si mogao samo kupit sektore 1-3, odn 8-10
    .. ovi su očito otišli, 3 i 8
  • sarac1306
    13
    Pozdrav ekipa. Mali info s lica mjesta za članove koji dns planiraju ici kupiti ulaznice. Prodaju se rubni sektori na zapadu. Osobno me zapeo sektor 2.

    Drugo. Ukoliko idete kupovat za nekog drugog. Obavezno slika osobne i slika nove (bijele članske iskaznice). Ukoliko nemate člansku iskaznicu ili slikanu člansku onda imajte potvrdu o plaćanju članarine ili račun iz fan shopa o plaćanja.

    Dok sam sve ovo trazio ekipu da mi posalje, jedno 10ak ljudi je poljubilo prozor i vratilo se doma.

    Živimo u 21st. Ne može se preko broja barkoda provjerit jel netko platio članarinu. Možda i može, ali se ne želi. Čudo.
  • Draž
    1.2k
    .. ovi su očito otišli, 3 i 8Ludovic IX
    Išao sam gledati u 11.02h i od zapada dolje su pušteni samo 1,2, 9 i 10.
  • SAS1987
    14k
    Zamislite sto bi bilo da tribina bude nakrcana preko kapaciteta.
    4 hours ago
    ksapi

    Jučer Praznimir, sutra Prepunimir :lol:
  • criticus
    1.6k
    Išao sam gledati u 11.02h i od zapada dolje su pušteni samo 1,2, 9 i 10.Draž

    Ovo nije dobra ideja. Nije sad da treba galamiti i dramatizirati, ali valjda zelis dati clanovima pogodnost da izaberu sto zele (izuzev godisnjaka i sponzora).
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nemogu tvrdit, mozda se nekim cudo nesto od drugih rasprodalo, ali cisto sumnjam.criticus

    1/3 zapada su godisnjaci. Zapad ima oko 2000 godisnjaka, ukupno 4500-800 a sjever ima 2500-800. Kapacitet zapada je 6400. Ako su 4 sektora pustena za clanove to je znaci cca 2500 mjesta, odnosno 4/10 tribine. 2000 godisnjaka + 2500 slobodnih mjesta... Kaj je sa jos oko 2000 mjesta? Pa koliko mi to imamo sponzora i "clanova obitelji"? Ispada da nam klub ima prihod od marketinga od 10 milja, a igraci clanova obitelji ko cigani.

    Ne znam jel gore da su centralnije sektore sacuvali za slobodnu prodaju il da su podjelili sve te karte.

    Bolje si na kraju piknut zapad gore sredinu za 20 eura nego sa ruba zapada dolje gledat za 30.
  • Paggini
    10.4k
    Zapad ima oko 2000 godisnjakaNitkoBitan

    Jesi ti zicer? Jer sam godišnjak, sektor je ovaj središnji na zapadu, ne bih rekao da je to 2000 ljudi. Ne kažem da nisi u pravu, samo nisam siguran
  • Bruh
    901
    pa to je i donekle realna procjena možda manje malo ali svaku utakmicu prije neg kaj je krenulo bi bilo oko 2200 na sjeveru i oko 2000 na zapadu... jedino ako ovi koji češće dolaze kupuju karte
  • Purger
    360
    Više se ne mogu kupiti više karata odjednom? Kliknem na +, piše mi "Odabrali ste maksimalni broj ulaznica koje možete staviti u košaricu!".
  • Purgeri
    506
    Izlogiraj se i ulogiraj ponovo, događa se to
  • Purger
    360


    Proradilo je hvala Purgeri
  • Purgeri
    506
    Nema na čemu Purger
  • Keyser Soze
    8.6k
    Pao je sektor 4 na sjeveru dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.