• Peškaman
    3k
    Kako sjever napreduje?
  • Georg Koch
    4k
    zavisi kako gledas.
    Ako gledas petak prije utakmice, u istom terminu Gorica je bila 1000, VZ je 800.
    Ali ako gledamo da za ovu tekmu prodaja je pocela dan kasnije, onda smo sada u plusu nekih 150ak ulaznica (s obzirom na broj dana u prodaji.)

    Ali gledat cemo ovo drugo, pozitivnije :cool:
  • deda
    29.8k
    Broj prodanih ulaznica za utakmicu s Varaždinom u 15.40 sati 16. veljače: 900

    Omjer sjever - zapad: 530-370
  • deda
    29.8k
    Broj prodanih ulaznica za utakmicu s Varaždinom u 17.50 sati 16. veljače: 1.000

    Omjer sjever - zapad: 600-400
  • jedan u nizu
    6.8k
    Realnih 10k na tekmi, na brojacima 7100.

    Sada bi iz kluba trebali ozbiljno razmisliti o otvaranju zapada gore protiv Rijeke.
    Cak bi rekao da prvo stave donje tribine samo u prodaju, da se trazi karta vise zbog nedostatka mjesta, i onda kada dode info da su rasprodane - 'u prodaju je pustena i tribina zapad gore', mislim da bi tako prije prodale tri tribine nego da istovremeno ide sve u prodaju
  • criticus
    1.7k
    Sada bi iz kluba trebali ozbiljno razmisliti o otvaranju zapada gore protiv Rijeke.jedan u nizu

    Ne mora klub, mi ga tribamo otvorit. Pokupovat sve 2 dana prije utakmice, naravno da ce ga otvorit onda.
  • deda
    29.8k
    Broj prodanih ulaznica za utakmicu s Varaždinom u 20.40 sati 16. veljače: 1.100

    Omjer sjever - zapad: 630-470
  • Georg Koch
    4k
    Ako gledamo kalendarski, u usporedbi sa Goricom, tamo smo petak zadnji izvjestaj oko 23+ h imali 1180.
    Sada imamo 1100, dakle to ce biti tu negdje do 23-24 h.

    Ali ako gledamo u odnosu na broj dana prodaje, tada je to bio cetvrti dan prodaje, dok je ovo za VZ ipak treci dan prodaje.
    Za Goricu na kraj treceg dana prodaje smo imali 790, sada za VZ to ce biti skoro 400 ulaznica vise, ako gledamo taj kriterij.


    Sve u svemu, ocekivamo i vece brojke u odnosu na "tu" Goricu.
    Sta mislite?
  • marcio amoroso
    34.1k
    Sve u svemu, ocekivamo i vece brojke u odnosu na "tu" Goricu.
    Sta mislite?
    Georg Koch

    Ja se nadam da će i brojači brojati normalno i da se neće ulaziti mimo brojača. Uvjeren sam da će nas biti minimalno 8 tisuća na stadionu.
  • Georg Koch
    4k
    a iskreno nadam se da je netko iskomunicirao taj problem sa klubom, jer traje ovo vec duze vremena. To sa brojacima mislim.
    Svi pumpaju brojke na nevidjeno, samo mi sebi glumimo dusmane.

    Slazem se za tu procjenu, cak i 9+ (sa normalnim brojenjem) se nadam.
  • Noel
    4.5k
    Za HNL 8000+ ljudi a da nije derbi i sa zatvorenim istokom je top brojka.
  • NORTE
    9.9k
    Bit će nas više, dobili smo Betisa.
    Za Goricu nas su nas nabrijali kiksevi rivala i mali juda.
  • Efes Pilsen
    7.4k
    Ja vjerujem da klub jednostavno nema interesa ulagat u bilo sta oko Maksimira. Tocnije ce bit ako jednom dockeamo Kranjcu i novi Maks, a do tada..
  • DrawTube
    3.6k
    Koliko toliko točna brojka na Maksimiru s ovom organizacijom može se valjda dobiti jedino ako se rasproda

    Naravno da su ljudi u klubu i ljudi u organizaciji defektni, ali da protiv Rijeke na rasprodane donje etaže pišu brojku 8000 vjerujem da bi i režimski mediji pisali o krivom brojenju jer bi tad golim okom bilo vidljivo da je svih 11 300 sjedala zauzeto
  • Bosskovitz
    8.8k


    Nije to pitanje ulaganja, samo kontrole na ulazu. Protiv Gorice su ispred mene na ulaz za godisnjake na Zapadu usla sestorica na tri ocitane ulaznice tako da su se stisnuli u kentauru - nitko od redara nije nista napravio. Problem nerealnij brojki je problem ofrljeg redarskog posla, ne ulaganja u stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.