• FrenchMontana
    322
    Ja ću samo napisati da većeg domoljuba od Fresla nisam upoznao u životu. Znači nikada i nigdje nisam sreo većeg domoljuba od njega. Toliko na tu temumarcio amoroso

    Zašto se onda maknuo s liste? Ja prvi eto da znam čovjeka bez obzira gdje je radio, ako sam uvjeren u njegovu ispravnost, stajem iza njega javno i ne mičem ga nigdje. Sve skupa se to trebalo iskomunicirati, nije sramota raspravljat o imenima s liste. Nema potrebe zataškavanja bilo čega, jer nadam se da su ta vremena prošla zajedno s Glavom.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Navalny popio krivi čaj.
  • deda
    28.1k
    Nisu mu stavili šećer.
  • Mali Zeus
    9.8k
    A možda je i slučajno pao kroz prozor, tko će ga znati.
  • Patak
    2.2k
    Da, nisam popio pivu s njim niti razgovarao. Raspravljam na temelju javno dostupnih podataka kao i za izbore npr.. Radio je za Documentu koja izjednačava žrtvu i agresora a to je zločin nad zločinima, ili zločin nakon zločina. Evo ti njihova prezentacija
    https://documenta.hr/novosti/istrazivanje-ljudskih-gubitaka-zapadna-slavonija/
    Pronađi unutra riječi Domovinski rat. Da, nema
    Gle, možda je on bio naivan kao domoljub ali šest godina...
    Dalje kad već komentiram, na Linkedinu pod experience piše Voditelj odjela za visoko školstvo pa PhD student. Rekao bi da ima puno kvalificiranijih za to mjesto ili mu je rad u Documenti zapravo ta nužno potrebna kvalifikacija za voditelja.

    Za prodavatelja osiguranja sam se ispričao ako osobno nisi prodao niti jedno ali ta tvrtka kad već spominješ prodaje osiguranja, i to posebno životna i mješovita kao zastupnici osiguranja pod plaštom financijskog planiranja, jer se ne mogu nazvati financijskim savjetniciima, nedostaje im školovanja za tako nešto. Imao sam neka vrlo loša iskustva s njima pa znam. Nisam jedini.
  • Papastrumf
    10k
    Kolega, opet na temelju jako malo informacija donosite generalni zaključak. Nije ovo mjesto za tu temu, možemo se prebaciti na privat, ali npr. životna osiguranja (kod kojih najveći postatak u Hr otpada na mješovita) su po broju sklopljenih ugovora kod nas iza stambenih kredita, iza nenamjenskih kredita, iza osiguranja imovine, iza osiguranja o nezgode.

    Imao sam i ja loša iskustva s jako puno ljudi u poslovnom svijetu, ali ne temelju njih ne diskreditiram ostale koji to ne zaslužuju.
  • Patak
    2.2k
    Ok, ok. Možda bi bila dobra tema financije, krediti, osiguranja, investicije kripto. Siguran sam da bi se povela kvalitetna rasprava.
  • FrenchMontana
    322
    Ekipa ako je sve kako kazete, a vjerovat cu vam da je, zasto nismo stali iza njega? Evo i ja kao clan i vi kao clanovi i buduci skupstinari. Dom. Rat je u temeljima drzave i nema mjesta izjednacavanju krivnje kao sto to rade prosjecni clanovi Documente. Ovo nije ‘di si bio ‘91’, nego je stvar zdravog razuma, a u skupstini najveceg hrvatskog kluba zelimo razumne ljude.

    Ovo je moj zadnji pokusaj da dobijem normalan odg na pitanje kao clan Dinama i glasac liste DP, ako ne ide, ne ide.

    Do info kaj je bilo cu na kraju svakako doci, ali bilo bi lijepo da se javno obznani na mjestu poput Zone.

    Ugodan vikend svima.
  • Bosna86
    11.6k
    Dotični ima profil na zoni i slobodno ću se usuditi reci da je jedan od kvalitetnijih forumaša… Ako odluci napisati koju riječ super, ako ne, svi daljnji komentari će biti obrisani… Lijepo vam je strumf napisao, slobodno zalijepite tekst koji potkrepljuje vaše teze, to neću brisati… Ovo bacanje blata na čovjeka kojeg ni ne znate neće biti tolerirano
  • Sljeme
    1.8k
    Može li se negdje pročitati to istraživanje? Uspio sam nać samo prezentaciju. Vidim da su istraživanje financirali i Srpsko narodno vijeće i Sorošev Institut za otvoreno društvo.

    Inače Documenta je udruga koju vodi bivša aktivistica jugoslavenske komunističke omladine i sav rad joj se svodi na relativizaciju činjenica i odgovornosti za zločine u Domovinskom ratu odnosno izjednačavanje agresora i žrtve, pa me zanima kak se jedan veliki domoljub uklopi u društvo Teršelićke i Zorana Pusića?
  • Tom Hanks
    2.6k
    "Zauzimanje Avdiivke ključno je za ruski cilj osiguravanja potpune kontrole nad dvjema pokrajinama koje čine industrijsku regiju Donbas, a moglo bi donijeti i pobjedu predsjedniku Vladimiru Putinu na izborima sljedećeg mjeseca."

    https://www.vecernji.hr/vijesti/najveca-promjena-nakon-mjeseci-zestokih-borbi-ukrajinske-trupe-povukle-su-se-iz-avdiivke-1747098?fbclid=IwAR3DBDzgx-dCt0I_gw_xzLS45Fnxd4F1yrj5XfV_tqk_CJKZ6Vw9VueHIQY
  • Bruh
    901
    to mu sigurno treba za pobjedu na izborima :lol: 101% na putu
  • Nolifer
    6.7k


    Kaj žele uvest svoj neki šugoslavenski nebitni yezik da ih ceo svet razume?

    Kakvi mlatimudani, strašno! :vomit:
  • Džudžan86
    243

    I zbog ovakvih pizdarija je izmedu ostalog vrlo vazno nedavno donosenje Zakona o hrvatskom jeziku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.