• Orc123
    7.8k
    sta bi tek Betis onda rekao...onda njihov ni jedan igrac ne moze igrati u HNL! Daj molim te...postedi me....
  • Krizy
    43.2k
    Jeste skužili u kadrovima nakon tekme kako većinom mlađarija grli Nevistića. Senatorima žao što Zagorac nije taj koji je obranio.GaijiZG

    Navikao sam na tebe od gluposti, ali ovo je vrijedno bana.
    Ajde odmori malo radi ovakvih gluposti, kakvih likova ima....
  • striko
    1.5k
    Nađite sebi u životu nekoga tko će biti uz vas kad vam apsolutno ništa ne polazi za rukom. Kao Jakir Vlatku ili Vlašić Dalića.
  • Dinaminjo
    929
    Zasto hranite trolla?
  • E46
    634


    ja uopce ne komentiram jakira ja zelim da ode. Ja govorim o tome da nitko nece doc vodit Dinamo sa ovakvim sporim i tromim igracima, plus sa upravom koja je odlučila ne dovest SD
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jakirov fan klub je fenomen koji spada među najiritantnije pojave u povjesti društvenih mreža.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Da ima itko muda u klubu, bio bi raskid danas. Ali nema, i oni će radije čekati kiks nego da pokrivaju krov dok još kiša nije počela.
  • E46
    634


    Zanimljivo je da na ovom forumu ekipa koja je sebi nesto zacrtala u glavi(da je ekipa dobra i da je dovoljna za osvojit hnl i dobivat svaku utakmicu) kad se susretne sa neistomisljenicima koji vec dugo vremena vide da je kadar kriminalan, te neistomisljenike nazivaju trollovima. Nacin komunikacije kao dijete od 13 godina.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    piši 3 boda, sve ostalo zaboraviti i ajmo dalje.
    ključaj temu, nema smisla komentirati ništa!
  • Paggini
    19.7k
    Ne znam tko mi vise ide na kurac, jakirovi apologeti ili "jebote svi ce nas razbit, rijeka ce nas razjebat" ekipa..
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ja sam pisao da će biti jako teška utakmica pa su neki pisali ''laganih 3-0''. Ni puno jačem Dinamu nije bilo lako igrati 3-4 dana poslije europske utakmice a kamoli će to biti lako ovom Dinamu koji je prije 4 dana igrao na drugom kraju kontinenta protiv Betisa. Vidjelo se da snaga igračima pada kako utakmica ide kraju i sreća da je Nevistić izvukao te dvije situacije.

    Petko i Baturina dobri, Sučić ispod svog nivoa, Pierre Gabriel je ok prema nazad, jak jeu duelu ali prema naprijed nije ništa donio i ima vrlo lošu tehniku. Sve što se moglo vidjeti u kratkim highlitsima vidjelo se i danas. Vidović je pročitana knjiga jer se uvijek zabada prema unutra i daje kratki pas Petku ili Baturini. Braniči mu više ni ne čuvaju izlaz na lijevo i lijevu nogu jer znaju i ptice na grani da neće ići ulijevo. Ademi je dobar za zadnjih 20 minuta, ne može igrati cijelu utakmicu, tužno je vidjeti kako u 30.minuti sjedne na pod i glumi ozljedu samo da bi mogao odmoriti na minutu jer je tempo prejak za njega.
  • Dinaminjo
    929


    Zanimljivo kako si se prepoznao
  • Kaktus Car
    491
    Ali nema, i oni će radije čekati kiks nego da pokrivaju krov dok još kiša nije počelaLudovic IX

    Kiša odavno pljušti, ali izgleda da nikoga u klubu nije briga...
  • dzis
    807
    A tko ce maknuti jakira?Izbori su uskoro,upravu boli kurac trenutno za trenera
  • IceMan
    2k
    Najlošija igra tj trener u posljednjih 20 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.