• Kepec
    4.3k
    Riješit to u prvom poluvremenu 3:0,na poluvremenu izvadit Rileta,PetkaPeškaman

Mislim da su veće šanse da Lokomotiva osvoji prvenstvo nego da mi vodimo 3:0 na poluvremenu i uz to da Jakir vadi Petkovića nakon 45 minuta.
    Kako god, bilo bi jako lijepo kad bi konačno imali utakmicu bez stresa i kad bi stvarno imali tu prednost na poluvremenu. Samo ne smijemo zaboraviti da je ipak ovo Dinamo...
  • Zagi
    4.8k
    Dobra tekma protiv ekipe iz lige pet će mu donijeti više od psihologa. Kao i cijeloj momčadi da otklone upitnike o svojoj kvaliteti.
    Samo da ga ne gurnemo sada na klupu. To bi bilo pogubno jer ako ga dobra tekma protiv Betisa ne promovira u prvog golmana, što će?
  • veselko tenžera
    1.2k
    da Jakir bira postavu vjerojatno bi igrao. :smile:
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Potpisujem sve od kolege zagija, svima treba malo vremena i utakmica dati, kad je Neva bio u krizi i cijela ekipa je bila. Sad je odlično branio u betisu pokazao da ima klasu u sebi i treba ga gurati kao prvog golmana
  • Droljo
    4.7k
    treba ga gurati kao prvog golmanaMiro Vugrinec
    Ali baš gurati. Ako zajebe nešto danas mora ostati prvi golman. Inače kita.
  • Common Sense
    510
    Svi smo znali da Neva to ima u sebi i da može dobro braniti na ovoj razini. Uostalom, igrao je EL s Rijekom koja se tamo grčevito branila i više puta je bio igrač utakmice ili golman kola.
    Problem je bila duga pauza, psihološka nepripremljenost i brodolom u Pragu kad je konačno stao na gol.
  • Paggini
    5.6k
    Ako zajebe nešto danas mora ostati prvi golman. Inače kita.Droljo

Ako zajebe nešto danas, razapet će ga isti ti koji ga zazivaju, što na Zoni, što u medijima... Proklet je posao golmana...
  • plavac173
    2.6k
    Dinamozag2 kaze Gabriel od prve
  • Doktor Kunić
    2.4k
    stavili su "?" na kraju a ne "." ili "!". Pretpostavlja isto kao i mi...
  • Zagi
    4.8k
    Ajd da mu je konkurecija vrhunski shot-stopper kao Livaković ali Zagi?
    Dok pokazuje hrabrost (i sigurnost) u igri nogom, za mene ima imunitet od pogrešaka.

• plavac173
    2.6k
    Rekao je par storya prije toga da vjerovatno nece krenuti i onda maloprije Ipak krece od prve? :eyes: i onaj kao pjescani sat
  • Paggini
    5.6k
    Od ovog lutanja ništa, treba se odrediti prvi golman. Zagi je uletio i pomogao koliko je mogao ali od sada do kraja sezone treba braniti Neva.Zagi

Apsolutno se slažem, ali ne žive igrači, a bome ni Jakir u vakuumu. Čitaju i oni medije.

Neva kiksa dvije tekme i krene "Je li Dinamo ikad imao lošijeg golmana?" "Statistika pokazuje da je po ovome i o onome Nevistić najgori golman Dinama", "Hoće li Nevistić koštati Dinamo titule?" i onda se na to naseru ovi laptop dinamovci u komentarima i krenu ga jedva pismeno uništavati i ti dobiješ igrača kojem je uništena psiha i trenera kojeg krive što ga ne mijenja.
    2.4k
    ja bi ga isto volio vidit odma na djelu
  • Majki2111
    2.6k
    Gledam ove postove od prije čuku vremena i ne vjerujem. Dečki nisu umorni! Nikome ne treba odmor. Petković je reko da jedva čeka više utakmica i da će to dobro doći.