• laznjakAndrejaKramarica
    189
    naravno. Protiv Betisa se par puta lijepo spustila. Nadam se da je to tek pocetak. Jer nasa desetka je za HNL vanserijska i to ne iskorisiti je zlocin. Ali kako i sam kazes, nesto je i do postavke igre i trenera, slazem se u potpunosti
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Može se i desetka spustit po loptu...Droljo
    Slažem se i rekao bih da je i max jako dobar u građenju igre iz prve trećine, voli iznijeti loptu, ima dobar, oštar pas i dobru dijagonalu i dosta rastereti naše vezne. Danas se moderan nogomet igra iz zadnje linije gdje su doslovce stoperi i bekovi playmakeri
  • Zagi
    5k
    Danas se moderan nogomet igra iz zadnje linije gdje su doslovce stoperi i bekovi playmakeriMiro Vugrinec

    i golman, nemoj zaboraviti da i golman mora biti siguran na lopti
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    i golman, nemoj zaboraviti da i golman mora biti siguran na loptiZagi

    Tu je zadnju utakmicu Neva se pokazao kao odličan, čak bih rekao u tom segmentu da nam je upgrade u odnosu na Livija koji je naravno golmanski nedostižan
  • Zagi
    5k
    Je. Samo neki još nisu uvjereni tko bi bio prvi on ili Zagi.
    Ako i primi koji gol kaj nebi trebao nema veze. Mi bez golmana i stopera koji su dobri na lopti ne možemo izaći protiv Lokomotive , a tako se danas ne može igrati nogomet.
  • hardek
    1.4k
    Bio sam siguran da ce RPG startat danas. Risto je danas trebao dobiti svih 90 minuta odmora, akumulacija umora i žutih kartona skroz nepotrebno je bilo danas da igra.

    Drago mi je da je Mišić dobio odmor barem
  • Droljo
    5k

    Pre brzo se otpisao Nevistić. Jbte imao je jednu grešku i jednu li la pa odmah na klupu. Moralo ga se istrpiti (pogotovo sad kad znamo da smo prosipali bodove i bez njega) još par tekmi i možda bi sada imali top golmana.
  • Peškaman
    2.6k
    Riješit to u prvom poluvremenu 3:0,na poluvremenu izvadit Rileta,Petka
  • veselko tenžera
    1.3k
    tu smo zeznuli Betis. Neva, Max, Mišić plus Baturina dođe nisko, a Bulata maknu da ne smeta.
  • Mihaljević
    8k
    Glupost da danas ne igra Ronael... Zašto je doveden... Sopa odma stavio Marića, Karoglan odma Brekala itd... Mi non-stop čekamo sa našim pojačanjima.
  • Common Sense
    510
    Nevistić je mentalno bio u knockdownu, moralo ga se maknut sa strane i posjest na klupu kako bi se mogao resetirati. Koliko sam čuo, puno je u međuvremenu radio i sa pihologom.
  • Droljo
    5k

    Moglo se jednu, dvije u dogovoru sa igračem i psiholozima a ne da ispadne iz ekipe.
  • Zagi
    5k
    Pre brzo se otpisao Nevistić. Jbte imao je jednu grešku i jednu li la pa odmah na klupuDroljo

    A nije baš jedna greška. Večina zone je tada zazivala Zagija.
  • Droljo
    5k

    Ok. I ja sam nešt droljio da je zagi zaslužio priliku ali sam bio u krivu.
  • Common Sense
    510
    Ne ide to tako, potrebno je duže vrijeme. Kritike su ga jako pogađale, tim više što je svjestan toga da je nakon dugo dugo vremena konačno dočekao svoju priliku nakon Livijevog odlaska. Izgubio je koncentraciju, samopouzdanje... Trebalo je sve to nanovo izgraditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.