• dinamo u srcu
    1.3k
    Prihvatit cu poraz danas ako to znaci da ce ovaj klaun odjebat od kluba u skokovimaBBB Baranja

    Meni je jednako kad Jarni kaže da će navijat za Betis kao i kad svi vi kažete da želite poraz dinama da trener dobije otkaz. Nema razlike između tog dvoje.

    Pobjedu dinama želim uvijek bez obzira na druge okolnosti.

    Daj mi samo pobjede, znaj da ipak meni značiš sve, Dinamo neka svud odjekuje, moje srce ludo voli te!
  • BBB Baranja
    232
    Oprosti, ali lakse cu prebolit poraz od Betisa pa da ovaj klaun dobije otkaz, nego mucenja s Lokomotivom, Slavenom i ostalim Rudesima pa da mu se daju sanse, a ovi dolje da orgijaju
  • dinamo u srcu
    1.3k
    dinamo u srcu Oprosti, ali lakse cu prebolit poraz od Betisa pa da ovaj klaun dobije otkaz, nego mucenja s Lokomotivom, Slavenom i ostalim Rudesima pa da mu se daju sanse, a ovi dolje da orgijajuBBB Baranja

    Svaka pobjeda podiže samopouzdanje, svaki dobar nastup ohrabruje.

    A pobjeda u europi i to u gostima, može nam biti samo od koristi, da podigne samopouzdanje momčadi i da krenu igrat kako znaju. Još i m tome podiže koefcijent, cijenu igračima, ugled klubu i državi. Tako da nikakav poraz se ne bi trebao zazivat i priželjkivat.

    Pa protiv Lokomotive nismo uopće loše igrali, vidjelo se htjenje i želja, a ta želja je proizašla iz odlične utakmice sa Goricom i atmosferom koja se stvorila nakon nje. Vjerujem da ako danas dobro odigramo i još pobjedimo da nas opet čeka euforija i da možemo onda nastavit par tjedana dobro igrat i ostvarit pobjede.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Pa protiv Lokomotive nismo uopće loše igralidinamo u srcu

    Ozbiljno?
  • Taćini Serhio
    300
    Ocekujem danas " ran en gan" nogometdinamozivivjecno

    Da da ranengan hahah, kao u vrtiću kad djeca iz sobe 6 uzmu igračku djeci iz sobe 5 pa se stvari otmu kontroli jbg svi izgube glavu a odgojiteljica je nazalost bespomoćna...
  • LaznjakProsineckog
    491
    Na kraju ce ispast da je Simic pogodio sa Bernauerom i Kanekom, a ovaj čoban fulao sa Hoxhom, Zivkovicem, Ademijem.
  • austrijanac
    2.7k

    Mogli bi se pravit iznenađeni, ali ne...
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Izgleda da si je kupio mir barem do Varaždina,ako ne i do Rijeke.
  • Georg Koch
    3.7k
    Svi seremo kad je lose (ja prvi), treba ga i pohvaliti kad je dobro.
    Ogromna, ogromna pobjeda. Betis ostavili malte ne bez sanse, u gostima.
    Dobre i pravovremene izmjene po meni.
    Bravo Jakire, ajde trzni se sada, trznite se sada i dajte nam na terenu pravo, plavo #dinamovoproljece !!!
    Bravo :clap:
  • Paggini
    7.2k
    Ovo danas je najmanje njegova zasluga, da se ne lazemo.
  • Jaro
    5.7k
    Danas jedina zamjerka je cekanje za vaditi Hoxhu - bas je vidno losiji od ostatka momcadi bio. Prvo pol cak defenzivno OK, ali nakon odmora je sve krenulo nizbrdo kod njega. Zabrinjava kako Vidovic igra defenzivu...
    Ostalo - sve zamjene logicne, i svaka je nesto donijela (Kule bas ubio u duelima zadnjih 10ak minuta)...
  • austrijanac
    2.7k
    Ne mogu pohvalit čovjeka koji je Miku mjenjao nakon 20 minuta a danas trpio svoju raketu pulena do 60. minute.
  • Krizy
    36.6k
    "... Analizirali smo dosta, čak smo vidjeli prevedenu analizu sa slikama na ZonaDinamo, u uvodu teme i to nam je također pomoglo u pripremi utakmice."
  • Georg Koch
    3.7k
    Evo citam par kritika za veceras.
    Ali sta vi hocete?
    Na stranu 7809 grijeha do sada. Ajmo se drzati vecerasnje utakmice.
    Zasto nije izvadio prije Hoxhu?
    Zasto nije sta?
    Ljudi, ostavili smo u gostima Betis malte ne bez prave sanse.
    Pobijedili 0:1.
    I mi trazimo neke dlake?
    Dajte skulirajte se malo i malo pozitive jebeneee.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Ak mu ekipa ovako odigra protiv Varaždina,Betisa u Zagrebu i Rijeke ima palac gore od mene. Dobro je ovo danas izgledalo,samo tako dalje :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.