• plavac173
    2.6k
    Pa kazem ti, naravno da sa takvom ekipom je Rijeci i mjesto tu. Ali ti zato i govorim da je On sve te igrace doveo tu, na njegov poziv i da su pod njegovom palicom uradili to sta su uradili. Daj ja cu zovniti najbolje igrace na svijetu i sa Rudesom cu bit najbolji u ligi, naravno da mu je onda tu mjesto ali sam ih ja zovnuo, dogovorio.

    Za ispod dolje se slazem da Jakirov stil nogometa ne moze proci u Dinamu i to je to.

    Biščanova trenerska karijera prije Dinama - prvak 2. HNL sa Rudešom, prvak Slo lige sa Olimpijom, osvajač Slo kupa sa Olimpijom i osvajač Hrv kupa sa Rijekom protiv Dinama i zatim hrvatski U21 izbornik - je nešto što Sergej Jakirović može samo sanjati.Mathiasovi Chageri

    To sam i ja govorio kad je dolazio, a poslije kada je krenuo vodit Dinamo sam shvatio da ni on nikako ne moze bit trener Dinama.
    Kad si trener Dinama ne mozes se povlaciti na 1-0 i ne moze ti ekipa u 55. min bit mrtva a ti pri tom ne uradis ni jednu zamjenu a da ne govorim njegove "mrtvacke" pokrete na klupi i na presicama, kad nam u goste dolazi lupam Istra, daje izjave kao da nam dolazi Real Madrid i da ce 3 boda doci - 'ako se desi'
  • emilperska
    3.7k

    Referiram se na to kad je ugovoren. Znam da je Dilaver dogovoren prije SP-a i Jakira od Rijeke. Kako se to vremenski provelo i kad je to papirnato rješeno, to ne znam, kao što ni ne znam za ova druga dva.
  • plavac173
    2.6k
    Ne znam, mozda za Dilavera. Ali svejedno cudno je zasto bi dosao skoro 3 mjeseca poslije Jakira i da nije od njega doveden ali ajd, nebitno.

    Za ova dva jesu sigurno, mozes i provjeriti.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Kad zagusti zovi Antu!

    Ante je tu u blizini za spasit titulu uvijek!
  • NORTE
    9.7k
    Braniti ga može samo netko od njegovih najbližih, tovar ili Riječanin.marcio amoroso
    Prije puna 4 mjeseca:
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/318652
  • Peškaman
    2.8k

    Rendulić je došao na gotovo,na postavljenu igru Jakirovića u Zrinjski i tu je uzeo i naslov prvaka i kup.
    To će ti pola zapadnog Mostara reći,na kraju je zato i Rendulić potjeran.
    Jakirović je doveden u Zrinjski kada je Zrinjski bio prenatrpan tzv. velikim imenima od igrača i kada su završili izvan mjesta koje vode u Europu.
    Sljedeće godine je doveo redom mlađe igrače što iz hrvatskih drugoligaša što iz omladinskih pogona Zrinjskog i odtalih BiH prvoligaša.
    Čovjek je preporodio Jankovića,Silvia Ilinkovića,Igora Savića,Matiju Malekinušića,redom mlađe igrače.

    Ispadanje iz Europe od Slovana si u pravu,ali ista situacija se mogla desiti i Renduliću usred Mostara protiv Armenaca gdje je umalo prošao na penale i to u ranijoj fazi.

    Što želim reći,velika je stepenica između klubova kao Rijeka/Zrinjski/Lokomotiva i Dinama.
    Jakirović nije još dorastao Dinamu i doveden je kao vatrogasno rješenje u nastaloj situaciji.
    Mišljenja sam da je sa Čabrajom ista situacija,mislim da je vrijeme za stranog trenera.
  • Orc123
    5.7k
    Nek si Jakir pogleda tehnicko takticki pripremu Leipziga i kako se stvara igra. Koliko okomitih nuđenja igraca i koliko okomitih paseva a ne samomu sirinu do iznemoglosti. Igramo staromodan nogomet....tako se vise ne igra pogotovo ne amo mislis imati posjed. Igraci su nam pre staticni, krila stoje pre siroko, pa se bekovi ne mogu dignuti i radit visak. Za to sve je kriva priprema utakmice, znaci trener! Igraci slijede upute i igraju ono sto im je receno i trenirano. Nazalost Jakir nema znanja vec je populista. To prolazi u mamcadima u kojima ne probijas blokove, u kojima ne treba stvarati igru na dupli blok vec se baziras na tranziciji. Zato si bas mislim da bi Garsija bio top izbor jer je trener koji zna igrati kvalitetan posjed.
  • ruicosta
    93


    Hoces reci da Leipzig ina rakete?
  • Orc123
    5.7k
    ima rakete da, ali mi imamo i vise nego dovoljno raketa da bi mogli pobjeđivati Istru, Varazdin, Ballkani, loxu, pa i Hajduk, Spartu ili Viktoriju....
  • ruicosta
    93


    Zajebavam se :)

    Kao sto je netko napisao, da trenercina ima oba ronalda u primeu ne bi nista pomoglo. Covjeku je limit klub tipa Gorica. I nominalno dobar posao u Rijeci je zapravo osrednji do los jer je skinuo gace u svakoj jacoj utakmici ili europi.
  • plavac173
    2.6k
    ovaj petko je plavac 1/1jedan u nizu

    Hahahahaha tek sad vidim ovo, jel mogu admini provjerit IP od kud je napravljen profil iz koje drzave, ako nisu isti daj tu ruku u vatru koju si obecao
    Strasno, bas strasno. :rofl:
  • Mihaljević
    8.5k
    Da i trebalo ti je 3 dana da smisliš šta dečku da odgovoriš? IP se mjenja svaki put kad resetiraš ruter prijatelju, ako ne vjeruješ provjeri. Isti oblik pisanja, velika slova, isto po 15-16 upisa po 10 minuta, odkad si dobio unban, taj Petko se ni ne javlja više. Ne lupaj i ne sramoti se.
  • plavac173
    2.6k
    Legendo sad kad si napisao u temi O svemu pomalo sam ukucao plavac u search da trazim zasto to mislis jer logika mi nalaze da je netko to spomenuo odnosno ti. Imam mozak da mogu zakljucivat stvari. Zar mislis da ti ne bi prije odgovorio? :rofl:

    Vidim taj profil je bio aktivan zadnji put prije 15h tako da, sacekat cemo da se javi pa cemo zajedno pisat, iako necu nikoga trazit jer me ne zanima 2% sta mislis :rofl:

    IP se mjenja svaki put kad resetiraš ruter prijateljuMihaljević

    Hahahahahaha ajde kucaj My ip na google pa resetiraj ruter pa opet ukucaj i vidi jel se promijenio :rofl: :rofl:
  • plavac173
    2.6k
    Evo covjek prije 3 dana pisao, kako se ne javlja od kad sam unbanan? :rofl: A ja unban dobio poslije Istre odmah. (Vjerovatno je pisao i jucer i prekjucer ali neda mj se trazit, to sam prvo vidio kad sam u search ukucao njegov nick u ovoj temi samo)


    I da, nauci u zivotu postivat drugo misljenje jer ocigledno taj nivo postovanja nemas cim se netko ne slaze sa tobom, bilo to na ovoj temi ili nekoj drugoj.
    @Mihaljević


    Sramotis se previse, bas jako.
  • Mihaljević
    8.5k
    Sad kad se vrati Petko445 i napiše "Nisam ja Plavac!" odma ide u best of best.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.