• Captain America
    15.2k
    Zaspao sam 10 minuta prije početka tako da nisam ni gledo osim zadnjih 15 minuta. Vrhunska stvar za moje mentalno zdravlje, preporučam svima :lol:

    Ide ipak tetovaža :lol: Zajebavam se, mislim da je ošla nada u naslov :razz:

    Za kraj, Jarni, pozdravi Paška i Niksija :lol:
  • markoli
    1.7k
    Obrambeno super, napadacki je falilo malo vise hrabrosti i samopouzdanja, ali malo srece i top rezultat za uzvrat!
  • Nogo
    1.8k
    Ovo je samo dokaz da Max mora igrati!
    Stvarno doktorska igra Thea, a i Max je bio top topova!
  • i more je plavo
    891
    Bravo ali jako lose…bez mehanizamadzg717

    A ti si uvjezbal samo ovo, to ti je jedini mehanizam, podjebavat i pljuvat ??
  • Noel
    4.4k
    Obrambeno top utakmica,napadački katastrofa ali velika pobjeda. Nadam se da će ovim žarom dečki nastavit u HNLu.
  • Jurki
    9.7k
    Odlican rezultat. Bravo decki. Nevistica podhitno vratiti na gol. KTC brutalan danas, Perkovic isto. Bravo bravo bravo
  • Paggini
    10.8k
    Pozdrav svim simpatizerima i ljubiteljima Betisa, ima ih barem 100 000!
  • striko
    1.3k
    Teo hvala sto si trpio ovaj cirkus i trenirao u Zg!
  • Georg Koch
    4k
    Svi smo srali kad je trebalo srati, ali sada treba pohvaliti i reci kapa do poda decki.
    Niti je ovi Betis B, niti smo mi u fullu, niti su igrali opusteno i sl.
    Betis nije los, da je ne bi bio na 5-6mj u La Ligi.
    Odlicna nasa igra od pocetka. Mirno, stalozeno, bez srljanja. Sa zarom od samog pocetka!
    Treba Betisa dobit, zato kazem kad je dobro, red je da pohvalimo decke maksimalno!!!
    Bravo i za Jakira, dobro ih je procitao, dobre, tocne i pravovremene izmjene po meni.
    Jos jednom, vrhunska partija :clap: :clap: :clap:
  • dzis
    637
    Za klauna..zelim jarnijevu sliku u svlacionici
  • M94
    613
    Betis preko one stvari odigrao.

    Ali bez obzira, pobjeda je pobjeda. Bravo!
  • dzg717
    962
    ne podjebavam niti ne pljujem ali mi cemo ovako identično odigrat i u HNLu - bez uigranih mehanizama a to me je strah.ovakva pobjeda moze bit cista varka kao i ona protiv gorice..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.