• Sajla
    5.1k
    imam dojam da bi se u drugim klubovima takvim menađerima koji pogriješe s nekim igračem odmah do daljnjega zatvarala vrata daljnje suradnjeemreli21

    posao agenta je da nudi svoje igrače i dogovori im što bolje uvjete. nije agent u krivu ako nam ponudi lošeg igrača nedoraslog našim ambicijama već je problem u klubu koji tog igrača potpiše.

    to je srž svih sportskih problema Dinama, da nema struke koja dugoročno planira tko će igrati, a tko će trenirati te igrače. agenti su trgovci kao i svi drugi i nude svoju robu, a proviziju spremaju u džep. Dinamo mora u sportskom sektoru imati ljude koji neće dijeliti taj interes s agentima i gledati da dio provizije završi i u njihovom džepu. agenata će uvijek biti, s njima se mora surađivati, ali zna se što je poslovna suradnja, a što je muljaža. zato Dinamu trebaju skauti i sportski direktor, a ne se oslanjati na to koga će ti agenti nuditi. mi moramo pronalaziti igrače koji nam trebaju, a ne čekati tko će nam biti ponuđen.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Daj zaključajte ovaj topic, kako vam se da više prolaziti ovu šizofreniju i bolesnu paranoju. Jebote doveli smo kog smo doveli, igramo s njima i bit će šta će bit.Paggini

    Dao bih ti 100 lajkova da mogu.
  • K3p
    168


    Ta poruka je išla u 2 reda... Misliš da itko sa tribina podržava bilo koje menadžere ? Bara je u tom trenutku imao kampanju protiv dinama i to je čini mi se odgovor na to razvlačenja i hračkanje po kluba preko medija
  • Nogo
    3.6k
    Do 15. ludnica radi transfernog roka
    Nakon 15.og ludnica radi free agenata
    Nakon toga transferi za ljetni rok

    Go go, lets go!:rofl:
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ne, okej, klub nam se ruši a ja ću šutjet i čekat, i uz to prozivati samo jednu osobu a ostale uhljebe neću.

    Zato danas imamo umjesto Brekala - Hoxhu, umjesto Miereza - Brodića, i umjesto Lovrena - Živkovića. Uz to, i golman nam je odličan .. mogu mislit’ tko bi tu bio prva opcija da se tražilo, vrlo vjerojatno Horkaš.
    sanjinlego

    Klub se ruši možda iz tvoje agentske perspektive.

    Klub u zadnjih 20 godina nikad nije bio ovako zdrav. U Skupštini je najmanje 7 dobronamjernih ljudi, a od ožujka će ih biti barem 25. Klub je pred izborima za predsjednika, a u IO je najmanje dvoje ljudi koji aktivno i konstruktivno propitkuju sve odluke.

    Usprkos jako lošem treneru, još uvijek je u igri za 3 trofeja.

    Pred Dinamom su lijepi dani.
  • KaJJe
    229

    A mirno... vjerujem da nisam jedina budala koja nakon ovih katastrofa nakon Lokomotive ima grč u trbuhu, dolazi svako malo na zonu i gleda jel Profa bivši i hoće stvarno doć kakvo pravo pojačanje.
    Samo ak pratiš Dinamo duže i ak u zadnjih godinu, dvije slušaš sve to oko kluba. Nije to niš novo. Borba različitih struja traje već puno dulje, a pati sve drugo. Samo je razlika kaj je do sad bilo sve ok jer smo se provlačili i osvajali prvenstva. Sve smo rasprodali bez ikakvog plana i politike. Nemamo sportskog direktora, o treneru nit ne trebam. Tu smo di jesmo. Osim toga nema ni B momčadi, a ni u školi nije bajno pa da možeš očekivat nekaj bolju budućnost. Možda to sad sve pesimistično zvuči, ali i da dođe neko stručan i kome je stalo trebat će puno, puno vremena da počisti sve ove promašaje.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja se ne zivciram. nogomet je prekrasna stvar. zajebemo sad, nagodinu imamo novu priliku.

    ima nas dosta koji smo bili tu i u 90-tim kad je bilo gore tri puta.. dinamo je do mtk-a u kupu uefa 1997-e, prvo kolo prošao samo 1989-e protiv besiktasa ako se ne varam u 20 ili čak više godina. (ostalo su bila pretkola koja smo prolazili).

    ovo je prekrasno razdoblje rezultatski za dinamo i malo su nam apetiti porasli što je u redu jer uvijek treba težiti boljem. ali jedan posrtaj ne znači kraj. samo podstrijek da radiš bolje. a nakon izbora, imat ćemo skupštinu u kojem će biti najmanje 25 ljudi koji će znati postaviti prava pitanja i neće dozvoliti da dinamo ide dolje već samo gore.
  • plavac173
    2.6k
    Bitno je da ovdje nitko ne vjeruje u titulu na -1 od hajduka (uz dobijenu tu zaostalu) i + imamo medjusobne utakmice. 14 UTAKMICA prije kraja
  • ivca
    12

    Pa nije da hvatamo primarno Hajduk, nego Rijeku.
  • plavac173
    2.6k
    Sa Rijekom imamo 2 medjusobne utakmice, ako ih zelimo prestici..
  • nwankwo646
    342
    Na zadnjoj sjednici IO je podržao upravu glede Brekala, a u IO su i predstavnici navijača... Šta sad??
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja vjerujem.. ima neki 0,001 posto mene koji zna da može završit krivo ali 99,999 vjeruje u dvostruku krunu ove godine.

    kad igramo protiv city-a, ja vjerujem da ćemo dobiti.

    nakon gorice je bilo pitanje samo koliko golova ćemo zabiti lokosima jer smo vjerovali da se nešto promijenilo. a nije, lokosi igraju bez straha i respekta prema nama a to smo si sami krivi. jakir je kriv jer nema autoriteta. igrači su krivi jer misle da su bogomdani i da će potivnik u hnl-u skinut gaće.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Na zadnjoj sjednici IO je podržao upravu glede Brekala, a u IO su i predstavnici navijača... Šta sad??nwankwo646

    Manite se gluposti iz novina.
  • plavac173
    2.6k
    Uglavnom nije nam prvi put da trener dobije otkaz u ovom dijelu godine sa minusom na tablici, dodje drugi i osvoji naslov, jos smo imali i veci minus kad je Cacic dolazio nego sad.
  • Jurki
    11.7k
    Ako se rijesimo a vjerujem da hocemo ljudi koji nemaju kapacitete voditi klub znaci uprave i mumije.
    Postavimo na ta mjesta ljude koji prvenstveno znaju kak i na koji nacin se vode kompacije. DP ih ima na listi jako puno.
    Te sportskog direktora po mogucnosti STRANCA kojem nebu Dinamo najveci izazov u dosadasnjoj karijeri i koji bu odgovoran za sportski sektor i skolu. Mi mozemo u kratkom roku postaviti temelje za novu minimalno desetogodisnju dominaciju doma i dobre rezultate u Europi s nastojanjem da budu vrlo dobri.
    Sadasnja situacija nije bajna ali nije ni katastroficna. Ali je krajnji rok da se ide u upravljacki reset.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions