• scooniepenn
    3.3k

    Jesi ti svjestan da u tih 35 nisu baš svi unisoni i da ih se 6-ero može realno staviti na našu stranu. Ako nisi, predlažem da počneš tu opciju gledati kao moguću.
  • Jurki
    11.7k
    i glavato govno je postavljal ljude samovoljom u skupstinu pa ih nije mogel bas sve drzati na lajni i upravljati njima na daljinski.
    Tak da je ta konstatacija da su moguci prebjezi iz kvote 35 vrlo realni.
    Edit: nakon kaj prođu izbori za skupstinu i kad se bu znalo koji skupstinari budu u kvoti 35 tek onda bu krenulo lobiranje za izbor predsjednika.
    Mumija da ima tak lojalne ljude bi i bez navijaca imal kvorum a to je cinjenica koju su mnogi lako tj prelako zaboravili.
  • Laugreano
    2.5k
    Ovih 35 ne bira Barisic nego IO u kojem su 2 nasa covjeka, + jos dvojica koja naginju nasoj strani.
  • Mali dioničar
    15.2k
    O kojem vi Miro i Sanjine Puljiću pričate?

    Agencija Greenfield? https://www.transfermarkt.com/greenfield-agency/beraterfirma/berater/6359

    U agenciji je Bulat, Gurlica i sirotinja.

    Između ostalog i Krševan Santini. Krševan je novi sportski direktor Kustošije.

    https://sportnews.hr/2-nl/kusto%C5%A1ija-dobila-sportskog-direktora,-to-je-kr%C5%A1evan-santini-vlado-babi%C4%87-predsjednik-kusto%C5%A1ije-santini-preuzima-struku,-oteret-%C4%87e-baru-i-mene-zahvalili-smo-se-%C5%A1estorici.html

    Hoćete mi reći da nevinog Baru iz Dinama istiskuje agencija u kojoj je sportski direktor Kustošije? :lol:
  • Endeavour
    571

    Ne znam iz kojeg razloga ne doživljavamo Rijeku kao ozbiljnju prijetnju. Čak se na temi HNL slavila pobjeda Rijeke protiv Gorice, što je direktno protiv interesa Dinama... Meni su svi klubovi "neprijatelji" za vrijeme prvenstva i ako mi ne osvojimo, potpuni mi je svejedno jel prvak Hajduk, Rijeka ili Lokomotiva.

    on-topic: Napokon je sutra deadline i nadam se iskusnom stoperu, što nam trenutno jedino nedostaje.
    Kad pogledamo naš roster za par mjeseci, kad se "bolesnici" vrate, imamo na papiru jedno od boljih i perspektivinijih momčadi.

    Naravno da ne možemo kupiti Livija, Šutala, Ivanušeca i Oršića, ali imamo dovoljno materijala u vlasništvu da ih stvorimo. I nikako se ne slažem da je situacija u klubu "katastrofalna" ili ove idiotarije da "agenti preuzimaju klub", već da je samo treunutno stanje momčadi i tablica loša. Najveće krivce vidim u neiskusnoj i očito zbunjenoj tročlanoj upravi i treneru.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Hoćete mi reći da nevinog Baru iz Dinama istiskuje agencija u kojoj je sportski direktor Kustošije?Mali dioničar

    prije bi rekao da je Bara dio te priče a ostalo je samo show koji mediji prezentiraju nama
  • plavac173
    2.6k
    za vrijeme prvenstva i ako mi ne osvojimo, potpuni mi je svejedno jel prvak Hajduk, Rijeka ili Lokomotiva.Endeavour

    E vidis, meni kao i vecini navijaca nije svejedno hoce li osvojit Rijeka ili hajduk. Kad bi se u zadnjem kolu oni borili navijao bi iz dna duse za rijeku da osvoji.
    S obzirom da ce Dinamo osvojit to se dogodit nece
  • scooniepenn
    3.3k

    Apsolutno. U tih 35 će siguran sam biti recimo Drago Kameni, kojeg ne da ne kontroliraju, već mu mogu samo soli na rep staviti. Osim toga, IO bira tih 35 tako da tu Mumija ne može samovoljno određivati tko će biti, a tko neće.
  • Haza
    4.1k

    Situacija je takva da IO predlaže 35 skupštinara, koji se većinom prisutnih članova IO odobravaju. Dakle to što navijači imaju 2 člana IO, je nebitno, jer nemaju većinu.
    Znam da kola priča među navijačima, da će se kao pridobiti 6 skupštinara, vidim da se mnogi love na to, ali to su gluposti. Nitko niti ne zna koje su to osobe, da izdali su glavu njegovi ljudi, ali nakon koliko 20 godina.
    Lijepo je biti maštovit, ali, zar mislite da će Vedriš, Hanžel i ekipa predložiti ljude, koji će sutra dati glas Zajecu, koji bi smijenio Hanžela, Mirka, Vlatku i ekipu.
    Djeluje jako nategnuto.
    Ne slažem se sa histerijom oko menadžera, to su jeftine spike koje vode u propast, tako su se i tovari na to pecali, godinama urlali o poštenju, sad su shvatili da su to gluposti. Nama treba sportski direktor i poštena Uprava, a onda može igrača dovesti i Andy Bara, ako su uvjeti dobri, i ako je igrač dobar. Ne treba nikome zatvarati vrata, ako je interes jači Dinamo.
    Ove teze o Šekgri i Šišiću, mislim šta je tu dramatično toliko, koga su oni to doveli da je potrebno dramiti, ako su problem Brodić, i juniori koji su se vodili na pripreme, dajte molim vas. Pa svake godine se na zimu vode juniori na pripreme, od kad je to problem.
    Miro, iako vjerujem da je ovo oko Brekala istina, mislim da nema potrebe dramiti oko Škegre i Šišića. Na kraju, jel Fran Tudor došao nije, dal' su oni doveli nekog sumnjivog nisu, kaj da sad svakog menadžera stavimo na krpu. Kako to mi mislimo voditi klub, da se prvo sa svima posvađamo?
    Bit će bolje nadam se, ali prvo nam treba nova Uprava i SD, pa makar na silu.
  • Jurki
    11.7k
    znaci imamo u IO dva nasa i Kamenskog koji vuce na nasu stranu (to je kaj se zna) a mozda ima jos koji.. znaci nekom prostom matematikom vrlo lako prelazimo magicnu brojku od 31 skupstinara kaj bi bili na nasoj strani.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    O kojem vi Miro i Sanjine Puljiću pričate?Mali dioničar

    Ti kao da si novinar pa selektivno pises. Da pratiš znao bi da je Puljić samo jedan od ta 3, Matej Škegro i Marijan Šišić su s njim u partnerstvu. Pogledaj i insta, sve će ti biti jasno. Od igrača koje ta trojka ima ili je dovela u Dinamo, Soldo i Bulat produžili novi ugovor, Jakira doveli i drže ga već mjesecima tu na klupi, pojačanja Brodic i Hoxha(kombinacija s Albancem), isto tako htjeli su dovest Tudora Al 3.5 milijuna eura nisu imali za platiti pa je propalo. Krivak je također njihov i već od prije pola godine dok nije ozbiljno ni igrao za loksu znalo se da je on već prakticki dogovoren za ljeto. Od 11 juniora na pripremama je od te trojice bilo vise od pola igrača. Ja pricam sve provjerene info, mislim da u pola godine koliko sam na zoni ste se i sami mogli u to uvjerit. Prijelazni rok najbolje za sebe govori
  • Laugreano
    2.5k
    Cini mi se i Gasparovic.
  • scooniepenn
    3.3k

    To je informacija koju i ja imam, tako da neka samo žive u uvjerenju kako im je lista 35 sigurna da biraju novo vodstvo po starima modulima. Ne poznajem osobno Dragu, ali od ljudi koji s njim rade ili su surađivali znam da je jako sposoban lik koji voli Dinamo i uvjeren sam da će učiniti sve da se ovaj preustroj rasplete na pravi način.
  • Haza
    4.1k
    Ja ne znam samo u kojem filmu netko misli da je Dragutin Kamenski na strani navijača? Kamenski je prijatelj sa Vedrišem 50 godina. Fosile u IO Dinama on zna godinama.
    Ono što znam, to se priča, da postoji šansa da on bude umjesto Mirka kandidat za predsjednika. Što je meni osobno sto puta bolja opcija nego mumija.
    Uzmite kalkulator, IO Dinama ima 13 članova, navijači imaju 2 člana. Kako to mislite da navijači mogu doći do 7 članova u sadašnjem sazivu IO.
    U teoriji da, postoje šanse da netko od predloženih novih skupštinara da glas Zajecu, ali su šanse za to jako male. Neću više o ovome jer je ovo tema transferi.
  • Zagi
    7.6k
    Od 11 juniora na pripremama je od te trojice bilo vise od pola igrača.Miro Vugrinec

    Ti juniori su najbolje kaj trenutno imamo.
    Ne znam tko su im menađeri i jesu imali štelu ali znam da im nije bila potrebna.

    Vrba nije bio jer mu se očito dogovarala Pula i fali mali Gec, za njega ne znam zakaj nije bio.

    Uglavnom, nimalo iznenađujuč izbor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions