• Orc123
    6k
    Znaci konstantinos sutra na lijecnickom
  • NitkoBitan
    13.5k
    Cipranin je plan B. Znaci ako Lyon pristane na Dinamovu ponudu Cipranin pada na ljecnickom. Zapamtite kaj sam vam rekao.
  • Orc123
    6k
    realno da je plan B ne bi se ugovarao lijecnicki sutra nego u cetvrtak tako da....mozda fakat zele obojicu dovesti nezz...tko vise zna kaj oni rade....bolje da su Jakiru dali papire.
  • Mr Anderson
    6k

    Ova tema spada pod kulturnu baštinu našeg kluba. Trebali bi je zaštititi.
  • Crni86
    1.5k
    pa kada bi imali malo vise info o ozljedama perica i boska bilo bi nam mnogo toga jasnije ja mislim…

    Max otpisan, perkovic konkuirira i za beka, ktc ima vec godina, zivkovic jos zelen. Ozlijedi li se ogiwara, mi ostajemo na ktcu i zivkovicu kojem fali jos iskustva za igranje u dinamu. A kak je krenulo sa ogijem i ozljedama…
  • Blueshadow86
    1.2k
    Općenito, koliki mazohist moraš biti doći u Dinamo i da te trenira Sergej Jakirović...
  • plavac173
    2.6k
    Ta dva transfera nisu povezana i mogu obojica doci
  • Eduardo
    18.1k
    Dinamo bi Lovrena, ali nema love za odštetu a još manje za punu ili približnu plaću.
    Lyon bi ga pustio, ali samo uz besplatan raskid.
    Lovren ima još godinu i pol ugovora i par milijuna godišnje kojih se baš i nije spreman tako lako odreći. Uz to, pitanje je koliko Lovrena za ovaj klub veže emocija, a koliko ga boli ona stvar. Ja bih lovu prije stavio na okladu da ga više boli ona stvar, a i sam zna da ga dobar dio tribina ne želi vidjeti u našem dresu. Za 'dobar dio tribina' mislim na Sjever koji je dobrim dijelom sezone al pari ako ne i brojniji od ostatka stadiona.

    Preostaje samo opcija posudbe koja i je glavni modus operandi ove uprave što se transfera tiče.

    Da nam igrački može pomoći, apsolutno. Da donosi potencijalni razdor i negativu na tribinama, donosi i to. Treba li mu to za kraj karijere? Sumnjam. Sigurno postoji i klub i liga u kojoj za istu lil veću lovu kao u Dinamu može igrati bez etiketiranja, pritiska i opterećenja koje ga čeka ovdje.
  • CUCAK
    95
    lovren s raširenim rukama pod sjeverom nakon tekme - svakog dinamovca prođu trnci od uzbuđenja kad zamisli tu sliku
    jbt kao da se potresa sjetim
  • maksimirski istok
    202
    sve samo ne trnci od uzbudenja
  • Mlađi referent
    11.4k
    Čovjek je sarkastičan, ali mene stvarno prođu trnci od uzbuđenja kad zamislim da nema panike kod svake, doslovno svake lopte koja ide prema našoj obrani
  • Str1nger Bell
    858
    Ovu temu treba zatvorit dok je ova prevara na klupi. Da nam dode cijeli City ovaj ce ih razjebat.
  • FrenchMontana
    349
    Uz igracke kvalitete Lovren ima i sposobnost iritiranja jadnih medija. Dakle uvijek dobrodosao talent. Od ZDS, preko vredjaone za Disney+ zbog pederluka itd. Deki vrati se doma!!
  • Petko4455
    26
    ideš mi na jetra stari,samo kipas konstantno.. a razmes se u nogomet ko Marica u…
    Govoriš za roga tek u travnju a čovjek potvrdi danas moje konstatacije da je spreman za mj dana
  • Crni86
    1.5k
    Jel vrba na kraju na posudbi u dubravi ili samo dvojna registracija? Jer vidim danas na treningu kod nas habaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions