• Orc123
    6k
    dobro ali ne mozes uzimati u obzir igrace koji su dovedeni prije mjesec dana...hoxha i Ogiwara su također standardni s obzirom na utakmice u kojima su mogli participirati. Treba vidjeti kako ce se razviti igraci dovedeni sad na zimu. Mozes uspoređivati ove s ljeta. Tu je istina da samo Kaneko i KTc su standardni.
    Ja bi tu dodao trenera Jakira i da izvadis njegovu statistiku . Nakon kaj vidimo njegovu statistiku sve ce nam biti jasnije. Igraci totalno trunu pod njegovim vodstvom.
  • penetrisac
    9

    Dokaz koliko statistika zna varati , Emreli nije doslovno ništa pokazao i nije zabio niti jedan ključni gol.Lik je teža prevara , slab u duelu , nedovoljno brz i trtaroš pred golmanom.Čudna biljka.
  • Krizy
    38.4k
    Naravno da njih nisam uzimao u obzir. Samo sam ih naveo jer su novi igrači.
    Od 15 novih u kadru u odnosu na kraj prošle sezone (ne računajući zimske i dvojicu s ozljedama), samo 3 su u prvih 15 igrača po minutaži.
    Porazan podatak.
  • Orc123
    6k

    Istina, ali ni jedan igrac ne izgleda nikako. Ponovit cu tezu kolege mali M..ako imas razred od 25 Ucenika i svih 25 ti padnu razred onda nije problem u razredu vec u ucitelju.
  • Crni86
    1.5k
    niti jedan? Ko je zabio za x s varazdinom? Ko je zabio prvi gol osijeku na opusu? Asist za probijanje istre?

    Čudna biljka koja svakih 90 minuta isporuci gol ili asist, koju se konstantno guralo na krilo a decko nije krilo. I meni je npr. pprotiv Istre pod Biscanom djelovao odlicno kao spica
  • Svi na Sjever
    2k
    Ova tema je teški psiho odjel.

    Jučer: zašto igra Živkovic,još je zelen?

    Danas: Zasto dovodimo najboljeg HR stopera u povjesti,kad ce Živkovic igrat?
  • Krizy
    38.4k
    Upravo na to i ciljam. Promašeni transferi + očajni treneri = katastrofa na terenu
  • Orc123
    6k
    istina, bilo je puno promasenih transfera ali ja sam siguran da ce se dosta ovih igraca jos dokazati ali pod boljim vodstvom. Za Jakira smo svijesni da nece docekati kraj prvenstva na klupi.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Da im odbjješ kup utakmice protiv niželigaša izgledalo bi još poraznije.
  • Dinaminjo
    611
    Loksi cemo platit 100k da Zivkovic opet ode na posudbu
  • Eduardo
    18.1k
    niti jedan? Ko je zabio za x s varazdinom? Ko je zabio prvi gol osijeku na opusu? Asist za probijanje istre?Crni86

    Baš ovo napisao kad vidim preduhitrio si me. U te dvije HNL tekme si uzeo 4 boda dok bi bez njegova učinka ostao na bodu, a možda i na nuli da nije načeo Osijek.
  • Droljo
    6.4k
    Dobili smo kolektivnu ORCozu :rofl:
    No hard feelings kolega
  • Peškaman
    2.9k
    Po meni najveći problem Emrelija je bilo nejgovo korištenje po krilima,on treba biti špica i bio bi dosta produktivniji .
  • Endeavour
    496

    Baš to. Idealno za studnete da promatraju spektar mentalnih poremećaja...
    Zašto nikog ne dovode, trba nam iskustvo, klinac Živković nam igra stopera...a danas što će nam dva stopera, stihija, to je da se zamažu oči zbog Sergeja.

    Nama pod hitno treba iskusni stoper uz Tea, Jer smo iza u teškom problemu. Čak i kad uspijemo zabiti više od gola, što je rijetkost, kao sad protiv Lokosa, opet nije dovoljno za pobjedu jer primimo gol s ubačaja s naše polovice.

    Dosta je bilo dovođenja mladih i talentiranih, njih imamo za bacanje, nama treba netko tko se neće usrati čim prođe Zagrebačku banku u Maksimirskoj. Lovren ima samo 34 godine, ako je zdrav to su idealne godine za stopera.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Lovren ima samo 34 godine, ako je zdravEndeavour

    Tako potkovan na medicinskim temama naravno da je zdrav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions