• Benito
    616
    Kako ti nije i dalje neugodno bit trener? Odlazi više
  • Praskaton
    2k
    Ja se stvarno nadam da se dogovara novi trener i da je do utakmice s betisom ovaj bivsi.
    Znam da se zavaravam jer ova agonija traje i traje
  • wolfgang14
    1.1k
    @Miro Vugrinec

    download-1.png

    Oprosti Miro što sam dosadan :pray:
  • Mentalni Gimnastičar
    741
    Vraćamo se na -6, zar ćemo stvarno čekati dok ne bude prekasno da ga maknu?!
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ja se stvarno nadam da se dogovara novi trenerBožo0

    Ja isto. Ova medijska tišina(osim Karinovog teksta na indexu nisam vidio nijedan portal da piše o ostavci) oko otkaza trenerčini možda i je neki znak da se sprema nešto po tom pitanju. Bar se nadam...
  • wolfgang14
    1.1k
    Ova medijska tišina(osim Karinovog teksta na indexu nisam vidio nijedan portal da piše o ostavci) oko otkaza trenerčini možda i je neki znak da se sprema nešto po tom pitanjuSibirski plavac

    Ali to bi onda insinuiralo da mediji znaju da se pregovara s novim trenerom, zar nebi onda to izašlo u medije? I ja se nadam da je to, ali nekako mi je nelogično
  • Oluja
    3.8k
    na sva tvoja pitanja odgovor je- trenerski potpis Sergeja Jakirovića
  • Blueshadow86
    1.2k
    Tornjaj se iz kluba više, neznalico! Rugaš se sa svima nama! Pokvaren si do bola!
  • GaijiZG
    816
    Ako pretpostavimo da ova uprava ne želi smijenit Jakira, iz kojih god motiva, koliko imamo kola za odigrat do uspostavljanja nove uprave? Na žalost nema reprzentativne stanke da ukrade Jakiru dva kola.
  • Petko4455
    26
    Mišljenja sam da niko nebi uzeo ovaj vrući krumpir trenutno,očekuje se od tebe svašta,a ekipa realno gledano van forme totalno.
    Molim nekog samo da mi navede jednog igrača koji igra konstantno dobro zadnjih godinu dana..a promjenila se 3 trenera,pa mi recite onda dal je do trenera,ili do sugavih igrača.
    Nisu ekipa,glume svašta i misle da će im svi skinut gaće,a taj renome su izgubili zbog toga upravo.
    Teško je ispravit greške od prije godinu dvije sa očajnim transferima,sad se pokušava gasit vatra zadnjih 6 mj.
    Budimo strpljivi,ak dobimo dvije zaredom opet će bit sve ok.
    Dajte čovjeku vremena,jer ovo David Copperfield nebre spasit.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ja bi molio naše predstavnike u IO, naše skupštinare i ljude koji su blizu upravi da poruče istima da se fino sjednu sa trenerom i ljudski riješe ovo. Nek se dogovore oko cifre jer ovo stvarno više nema smisla. Uprava zna da je bivša ali dajte bar malo obraza. Trener isto ne može bježati od odgovornosti i stvarno nema smisla da ga se gleda popreko di god hodao Zagrebom.
    Ajde pružite si ruke i svak svojim putem.
    Zatim nek stave pare na stol za Vahu ili Kovača, imajte bar mrvu ljudskosti i obzira za nas koji patimo iz kola u kolo.
    Igračima i senatorima nek se objasni da su tu da igraju nogomet i neka se ostave krojenja klupske politike.
    Sutra.
    Hvala
  • Brusa
    971
    volio bi da nisam ovaj post nikada pročitao. Ne želim se svađati i raspravljati, ali nakon ovog upisa :
    Dajte čovjeku vremenaPetko4455
    ću si dati za pravo da te zamolim da se sam odlogiraš
  • emilperska
    4.1k

    Napredak.. Ničota je mainstream novinar, a on mu jasno veli da je gotov.
    Mozda kraj stvarno nije daleko..
  • mali M
    3.9k
    Mišljenja sam da niko nebi uzeo ovaj vrući krumpir trenutno,očekuje se od tebe svašta,Petko4455

    Očekuje se od tebe samo da podigneš momčad i igru. Ništa drugo. Nakon ovoga što je Jakir napravio nama visi i drugo mjesto. Novom treneru bi samo tražio da složi momčad i igru. Svaki trofej je premija za koji bi nagradio zlatom.. ja nemrem vjerovati da ima još ekipe koja piše ovakve bedastoće...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.