• Petko4455
    26
    A kaj je najskuplji,imamo stopere iz lokomotive i Istre,krilo iz belupa,da nabrajamo dalje? Di je tu kvaliteta…
  • badjibadara
    1.9k
    A kaj je najskuplji,imamo stopere iz lokomotive i Istre,krilo iz belupa,da nabrajamo dalje? Di je tu kvaliteta…Petko4455

    Zbroji sve igrace koje je doveo od ljeta, udahni duboko, vrati se tu i ispricaj se svima. I zdravoj pameti.
  • Jurki
    9.6k
    dobio je prijelazni rok.
    Dovel je Halilovica ne igra mu.
    Dovel je Hoxhu ajd on igra cak nesto.
    Dovel je Francuza ne igra.
    Dovel je Brodica ne igra
    Dovel je Kulena ne igra.
    Kaj sam ja dopeljal te igrace u klub???
    Pa si je on slagal ekipu sam
  • Petko4455
    26
    Ma kurac je on dovodio igrače..kaj mislis da su od svih ljudi njemu dali da kroji transfer politiku…
  • Petko4455
    26
    Zna se da Bimbo,dabac i ostala ekipa to rade..di će jedan jakir to Radit..
  • Jurki
    9.6k
    pa naravno trenercina nije za nist kriva.
    Trener je šef i on je kriv za sve jer ih on trenira i on je zapovjednik. Amen
    Kriva je kujsa koja mu nije dala otkaz jos prije 4 mjeseca.
  • Facke
    2.7k


    Petko. S tim kadrom Lokomotivu moras dobiti i to s tri ili cetri gola ratlike. S tim kadrom ne gubis od Ballkanija, stim kadrom ne gubis doma 0:3 od Lokse, stim kadrom mores igrati lep i brz nogomet. A mi nakon priprema igrame jos gorse nek prije toga. Jakirovic nije trener za Dinamo. I tu je price kraj. Cemu ga se opce brani. Cemu?
    Nije mi jasne. Jeden pravi trener bi s ove momcadi napravil stroj za HNL. Tekmu ak bi zgubili onda bi slucajne zgubili ili ak se dogodi los dan. Poglej nas sad protiv koga mi bodove gubime. Jakirovic ja saku vaznu tekmu zgubil. Saku.
  • Jurki
    9.6k
    Zna se da Bimbo,dabac i ostala ekipa to rade..di će jedan jakir to Radit..Petko4455

    Ako nije imal nikakve ovlasti kak ti velis onda nakon ovakvih rezultata. Sazoves presicu i velis.
    Dovedeni igraci su mi nametnuti kontra moje volje i dajem otkaz.
    Tak bi covjek sa obrazom napravil.
  • Petko4455
    26
    Jesi gledal tekmu? Ajde mi objasni zašto igrač nema muda Dat loptu između linija ili kad je knapusa preuzet odgovornost? Jel ti i to mora trener reci? Povratna Trka? Zašto ne trčiš? Jel i to mora ti se reci ili sve to moraš znati…igras u Dinamu čovječe imaš para ko dreka i život kakav si sanjal,a ti se ne možeš boriti ? Nemojte me zaj..da je trener kriv,onda je trener zaslužan za Goricu..pa ga niste hvalili..ali kad izgubiš il kiksas odma trener..
  • veselko tenžera
    1.5k
    Kako vas čovjek trola, a vi se pecate ko somovi :lol:
  • Petko4455
    26
    pa kud bi dosli da se jedan Guardiola opravdava navijačima jer je igrao x ili izgubio. Imaš intervju s petkom pa slušaj kaj govori..
  • Facke
    2.7k


    Znas koj Petko. Ak nisi trol...onda se ostavi nogometa. Nije to sport za tebe.
  • Jurki
    9.6k
    automatizme stvara trener. Trener vuce odluke.
    A kaj se Gorice tice tak kvalitetna ekipa mora nekad bljesnuti bez obzira na trenera. Ali ne igra u kontinuitetu dobro.
    Kad ti djecji vrtic u 3 tjedna utrpa 5 komada onda je daljnja rasprava suvisna i zna se cija glava mora letjeti.
  • Petko4455
    26
    Izbaci uljeze iz ekipe,za koje se zna da kvare to i imat ćeš ekipu koja će ginut
  • dZg1986
    404
    Trener je kriv što nema organizirane igre, što su igrači mentalno pali i očito nema što više tražiti. Naravno da je Jakir kriv.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.