• Dudu24
    182
    Pjaca je CR za Hoxhu
  • miro
    4.4k
    Bome mi ako Rijeku ne dobijemo, ode prvenstvo prije ožujka
  • Joza
    455
    Jedino dobro kaj bi moglo iz tog izac je da profesor dobije pedalu, a onda krece renesansa
  • NORTE
    11.4k
    Proslavio golove Rijeke Gorici kao da im je dinamo zabio.

    Tovari, Banić, Maloča i Brkljača na aparatima.
    Uvijek kontra Splita.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Rijeka nam bjezi trenutno vise od Hajduka. Zakaj pobogu navijat za Rijeku kad se ujedno bodovno udaljavaju i od nas?

    Kaj ako budemo par kola prije kraja mi i Rijeka egal u bodovima? Bome ono stvarno jbno kaj ste navijali za Rijeku pocetkom proljetnog dijela sezone, ti bodovi bi im mogli bit presudni.
  • Raul
    115
    Najzanimljivija utakmica u drugom dijelu sezonu zasada, treba čestitati igračima i jedne i druge momčadi s obzirom na kakvim su uvjetima igrali
  • Mihaljević
    9.8k
    Najbolje da pustimo Rijeci sad na Maksu... :mask:
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Mi moramo svaku dobit i nadat se da ce oni negdje kiksat. Gledat samo sebe i svaka nam je finale. Prva Betis, onda Varaždin.

    Ajmo Dinamo,nema predaje.
  • Zagreb1992
    1.7k


    kaj je tu bilo zanimljivo ??
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Nisam ja navijao za Rijeku nego moje srce
  • plavac173
    2.6k
    Mi moramo svaku dobit i nadat se da ce oni negdje kiksat. Gledat samo sebe i svaka nam je finale. Prva Betis, onda Varaždin.

    Ajmo Dinamo,nema predaje.
    dinamo u srcu

    Ne trebamo gledati hoce li oni kiksat jer ovisimo sami o sebi ali naravno da zelimo da kiksaju
  • Jaro
    7.3k
    zato kaj vecina i dalje rijeku ne shvaca ozbiljno, pa racuna da ce ipak njohovo vodstvo u ligi stvarati pritisak pod kojim ce tovari oast, a mi cemo rijeku lako stic.
    Svi ignoriramo da su i Rijeka i Hajduk u puno boljoj formi od nas...
    Ugl, mi smo svakim danom na tome da nam je svejedno tko ne kolko ispred nas jer se preokret u nasoj igri ocito nece desiti. Jedina nada je da i jedni i drugi bas jako upadnu u rezultatsku krizu.
  • seljak86
    2.5k
    S pobjedom u zaostaloj smo i dalje treći, naravno da trebamo njihov kiks.
  • NitkoBitan
    17.1k
    zato kaj vecina i dalje rijeku ne shvaca ozbiljnoJaro

    Meni je pola familije sa Kvarnera, ni oni ne misle da ce Rijeka bit prvak al je realnost takva da su trenutno prvi na tablici.

    Jedina nada je da i jedni i drugi bas jako upadnu u rezultatsku krizu.Jaro

    Oce kad tad.
  • Jaro
    7.3k
    Oce kad tad.NitkoBitan

    Al pazi, ta kriza mora bit takva da nadoknadi nasu konstantu... Pa Hajduk prethodne 4 utakmice nije pobjedio, nama nije bilo dovoljno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.