• Noel
    6.1k
    Nije se ni pregledavalo jel juda dirao rukom..
  • plavac173
    2.6k
    Ako ti mislis da Slaven moze ovdje gol dat ja ti cestitam jer ces sigurno uspijet u zivotu sa takvim optimizom
  • Juznjak
    3.8k
    ne vidim kako slaven može zabiti jer nisu sposobni spojiti tri dodavanja u kojima su im igrači slobodni.db-izbjeglica

    Isto su tako svi izgledali protiv nas ranijih sezona. Slaven igra točno onoliko koliko im Hajduk dopušta.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Zasluženo. Mi se nijednoj ekipi ne možemo nametnuti kako se oni nametnu velikoj većini ekipa u ligi.Juznjak

    U pm ispada da dobijaju sve sa par komada razlike, a zapravo su sredina HNL-a po zabijenim golovima
  • rioda
    4.8k
    Ako mislite na ovu povratnu nakon koje je Kalinić zabio, nije ruka, igrao je glavom
  • Juznjak
    3.8k

    Nisam komentirao koliko zabijaju ili stvaraju prilika nego samo kako stoje na terenu.
  • Krulek
    442
    Ako smo došli do toga da čekamo i nadamo se posrtaju ajduka, a naša igra i igrači nisu ni za onu stvar onda najbolje da odmah potpišemo gubitak prvenstva. Kako Dinamo igra i tko ih vodi ne zaslužuju ono " Nema predaje " na dresu.
  • DrawTube
    4.8k
    image.png

    Hvala Jakire što ovisimo o ovim amaterima da Hajduku izbiju bodove na Poljudu danas
  • wolfgang14
    1.4k
    Mislim događale su se već "nemoguće" stvari kao što je kad je gorica u zadnjih 5 minuta preokrenula protiv hajduka. Ali jednostavno slaven u napadu je totalni očaj ali ajde, možda neki penal ili nešto izvuku
  • Mlađi referent
    12.3k
    Počeli smo masovno kmečat, znači voda je do grla
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nisam komentirao koliko zabijaju ili stvaraju prilika nego samo kako stoje na terenu.Juznjak

    Pa stoje nikako...ovo je jad i bijeda, cijela liga je jad i bijeda, prvak će doslovno biti najmanje loša momčad.

    Protiv ovakvog slavena, u 45 min uputiti 3 udarca u okvir gola, od kojih je jedan bio apsolutni alibi udarac sa 20 metara.
  • Bruh
    947
    aha penal protiv hajduka i to još kad ovi ne mogu doć u 11m lol
  • emilperska
    5.5k
    Cak ni jogurt i njihova prorežimska uprava nisu toliko nesposobni da prokockaju ono sto im je agent međugorja na nasoj klupi darovao..
  • Markelo
    2.6k
    Pa nisu tovari rudeš da ih svako malo neko mrkne. Oni klubove kao što je Belupo mogu doma sredit bez problema i bez Livaje, imaju dovoljno kvalitete u svome kadru.
  • Ivan0302
    474
    Ma ljudi moji, pa mi smo jučer trebali samljeti lokomotivu, pogotovo poslije drugog gola kad smo izjednačili, mislio sam da ćemo izaći da ćemo ih pokidati, a ne mi izašli kao da nam bod paše. S tim da je Hoxha zabio zicer čist ili Ristovski dodao Kaneku, a ne mi osim toga ništa nismo uradili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.