• Jurki
    9.6k
    Garcia je dobar trener. Ali nama treba trener s CVjem. Ne jos jedan kojem bu Dinamo najjaci klub kojeg je treniral.
  • E46
    221
    Ja sam i dalje za Keka i cvrsto stojim pri tome da bi to bilo najjače ime uvjerljivo, ako ne može Kek onda poterat senatore i dovest Gorana Tomića(i taktika i trka)
  • Jaro
    6k
    nije defenzivan vec pragmatican. Nije u Bayernu bio bas defenzivan.
    Ali Kovac kad bi dosao u klub bi morao doci s jasnim stavom svih u klubu da su svi igraci na nuli, na podu i da nemaju kaj jebeno oni odlucivati o sudbini trenera
    Ako Petkovicu ne pase - aj bok, Ademiju, hvala, poklon i penzija, Misicu - slobodno odi u Kebabspor neki...
    Nakon Bjelice svi treneri (osim Cacica) koji su dosli, nisu imali NIKAKVU karijeru ranije kojom bi slagali autoritet i doslo se do situacije, da u momcadi vlada anarhija sa "senatorima" na celu. Kovac je malo vece ime i ima malo vecu igracku, a i trenersku karijeru iza seve, da bi mu Bruno "danas sam spica, a jucer desetka" Petkovic mogao kontrirati. Pa pogledaj tog Petkovica u repki - nakon jedne Daliceve je podvio rep i igra kaj mu se kaze...
    Zajec predsjednik - Boban uprava - Kovac trener.... Kakav san....
  • hardek
    1.8k
    Jebeš cv ako dovedeš trenera koji gaji igru koja ne odgovara rosteru kojeg imaš. Isti problem koji je bio s Biščanom sad se ponavlja s Jakirom. Nije to slučajno.

    Imam frenda na HNS akademiji, koji je i trener u juniorima jedne prvoligaške ekipe. Kad je Jakir došao pitao sam ga šta misli, kaže on ista stvar kao Biščan i da je Čačić najbolji fit za Dinamo i dalje. Onda sam se nasmijao, al sad kad odvrtim film vjerovatno je i bio u pravu.
  • Sava Krpa
    218
    Teško ce Garcia ili treneri sličnih karakteristika reći Petku da mora na tribine, Akiju da nije za profi nogomet duži od 20 minuta, zabraniti Mišiću šuteve sa distance i poludistance, reći Riletu da će se pridružiti Petku ako se bude žalio na suigrace (ako je to uopće istina).
    Trener koji ima stav, muda a i ponešto znanja pa bez obzira koji nogomet gaji. Prije ili poslije urodi plodom taktika. Sinoć su mi oči krvarile. Pri rezultatu 2:2 kad stižes rezultat i prijeko ti je potrebna pobjeda Kaneko probije stranu, naniza pet protivnickih igrača i sa ruba sesnesterca mora vratiti na 25 metara jer nema našeg niti jednog igrača u 16. Ako je losa taktika ili ako su igrači nezainteresirani, svejedno je. U oba slučaja uzrok je isti. LOS TRENER.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ma daj, koji Tomić, kakve on reference ima? On je gora opcija od Jakirovića, igrao raketni nogomet u Rijeci s puno zabijenih, ali i primljenih golova i to ga je dovelo do ničega. Bio loš u arapskim zemljama, ali ajde napravio je rezultat s Lokomotivom i to mu je jedina referenca. U Rijeci ima puno manji prosjek osvojenih bodova i od Jakira i od Sopića i nije trenirao veći klub od Rijeke te gaji sličan stil kao Jakir što nam isto ne odgovara. Moja želja je neko veliko ime, razina Bjelice ili više.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Diego Martinez,bez kluba od prosinca. Sjajno vodio Granadu 3 sezone. Uveo ih u prvu ligu, izborio Europu i igrao četvrtfinale Europa lige. Po meni solidna opcija,svakako bolja od trenutne trenerčine.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    u Olympiacosu imao sličnu statistiku kao Jakir kod nas, a riječ je o klubovima sličnog ranga u svojim prvenstvima. Nisam siguran da je dobra opcija. Lagano je trenerima izvući vrline, a zanemariti mane. Tako možemo i Jakiru, odveo Zrinjski do uvjerljivog naslova prvaka, skoro izborili Europu, postavili temelje za Europu ove sezone, napravio fantastičan uspjeh s Rijekom, s Goricom bio iznenađenje sezone. Džabe nam sve to kad nije trenirao veći klub od Dinama i ne gaji stil nogometa koji odgovara Dinamu.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Da,period u Grčkoj mu nije bio dobar,istina. No,u puno jačoj ligi je izborio Europu odmah u prvoj sezoni povratka u prvu ligu. To je po meni bolja referenca od bilo koje koju ima naš Klopp.
  • E46
    221
    On dok je bio u Rijeci imali su jako los kadar, Sava Cestic je doveden da igra stopera.
  • Captain America
    15.1k
    Samo gospon Halilhodžić ili se nadati novom izljevu bijesa gospona Bjelice nam može donijeti naslov. Sve ostalo je pretakanje iz šupljeg u prazno.
  • plavac173
    2.6k
    Na koji nacin ti moze doci Nenad Bjelica? Evo jucer je dobio 1-0 i odmaknuo se mislim 6 bodova od zone ispadanja, i da krene gubit i imati lose rezultate otkaz bi mogao dobit za mjesec (ako bude sve gubio) a realno ocekivat za neka 2, ili 2 i pol mjeseca.. A u to vrijeme cemo mi bit ili pukovnici ili pokojnici
  • Captain America
    15.1k
    Novi izljev bijesa, a i novinari pišu da nije idila u svlačionici. Pusti me da sanjam :lol:
  • Rakovica1986
    537
    Nije mi jasno zašto je ovaj i dalje na klupi? Mi i da uzmemo naslov s njim što se dogodit neće, ja ga ne želim vidjet na klupi. Pa njega osrednje HNL ekipe taktički iznenade, a mi bismo kao trebali igrat novi format Lige prvaka. Ej o čemu mi pričamo.

    Čitam na dosta mjesta, što ga Boysi nisu izvrijeđali blabla. To nije posao Boysa niti će ikad biti, niti treba biti. Boysi moraju i trebaju vikati protiv uprave kao što su i vikali.

    Trenutno se to ne radi zbog po meni nekog mira u kući i nemam problem s tim, jer smo jako blizu da potonemo iako nedamo, a dobro je netko napisao, gospodo sa zapada jedan zadatak ste imali, a to je da mu jebete sve po spisku cijelu tekmu do te razine da sam ode. Ova kasnija upadanja u svlačionicu i slično ne opravdavam, to su nasljedstva nekih drugih đikanskih vremena koje nikad više u Dinamu gledat ne smijemo.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ostavite se Tomića, Garcia ovih onih pa da opet cekamo izlike “dajte im pripreme”. Ne. Ako imamo, kako se tvrdi u medijima, 6m na računu, naći jako ime i dat mu da sam piše broj na ček. Nije vrijeme za eksperimente
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.