• Praskaton
    2k
    Kad se razgovara o mozebitnim trenerima imam dojam kao da pricamo o nekom niželigaškom klubu i vrti se stalno 3-5 istih imena.
    Ne moze me nitko uvjerit da ce neki trener srednje klase prije izabrat neki Sturm,Spartu Prag ili Aris umjesto Dinama.
    Vrhunski talenti,relativno dobra primanja,igranje europe te mogucnost osvajanja domaceg prvenstva i kupa nisu dovoljan mamac?
    Stvarno ne znam.
  • Svi na Sjever
    2k
    Moje mišljenje da je Jakir jedna od posljednjih veza Mamića s klubom osim Vlatke,i da je tu cijela priča o milijun prilika za Jakira a drugima nakon jednog poraza otkaz.

    Klasični preplaćeni HNL transferi Brodić ili Hoxha su Mamicev modus operandi,kupi tek tolko da se kupi radi rikverca.

    Edit: kriva tema.
  • Orc123
    6.1k
    Ja bi realno na klupi bolio vidjeti Garsiju! Mlad trener koji tezi igri i zna je i napraviti. U Istri je iz nicega napravio momcad koja igra oku najljepsi nogomet....siguran sam da to moze i sa puno boljim igracima kakve ima sada Dinamo!
  • Zagi
    5.9k
    Za ovu sezonu samo Vaha.
    Za neko dugoročno planiranje? Ne znam, to je pitanje za struku.... Koje nemamo.
  • Olmic
    3.2k
    Vaha ima uvjete za preuzimanje, znam doslovno iz prve ruke. Znam i koje uvjete, ali ne bi o njima javno
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nek javi koji su to uvjeti. Radije necu ici na utakmice do kraja sezone i ubaciti 50€ u skrabicu za Vahu jer ionako toliko potrosim svako kolo kako bi gledao turbo folk nogomet
  • Zagi
    5.9k
    kaj me rajcaš onda ak nećeš reč ...
  • Olmic
    3.2k
    ak te zanima javis se privatno ;)
  • Brusa
    986
    jel možeš bar reći jesu neki suludi, nerealni ili koliko toliko normalni?
  • Georg Koch
    4k
    Kako kaze pjesma
    Da se mene pita, ali ne pita :sweat:
    Ponudio bi Keku brda i doline i doveo ga.
    Da znam, Slovenija, EP i ostalo.
    Koga to ne bi privukao brutalan ugovor? Price za male bebe ;)
  • Olmic
    3.2k
    meni realni
  • Mali Zeus
    10.6k
    Hvala Olmic ovo nam je puno pomoglo.
  • Guinness
    2k
    Tko god da dođe, iako je očito smjena ovog papka nerealna, treba biti netko tko će imati dovoljno muda reći Petkoviću da ne igra pet utakmica, jer nije centralni vezni niti u trenutcima desno krilo nego napadač, Ademiju da je njegova uloga u ovom trenutku biti na klupi i da je u svlačionici produžena ruka treneru.
    Također treba biti netko tko će stajati iza svojih odluka, ako već radiš takvu kretenariju od poteza da Živkovića nakon deset seniorskih nastupa (od toga valjda pet solidnih, karikiram) povučeš nazad, baciš ga u vatru, a on tu utakmicu kiksa, onda mu daješ priliku i razgovaraš s njim, na kraju dana stojiš iza svoje odluke. Ili da triputa u sezoni mijenjaš #1 na golu, svaki put nakon par utakmica, takve poteze od igranja u limačima ne pamtim.

    Ako netko smatra da bilo tko od HNL imena, koja se uvijek spominju u kontekstu Dinamove klupe, ima dovoljno autoriteta za posjest Petkovića na klupu, Ademiju i ostalim senatorima objasniti što ih ide i da je generalno zadnji trenutak da dođu do pameti, onda ne znam što bi mu rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.