• Bruh
    901
    Ovaj je još trener? Kaj sad čekamo x sa varaždinom nekakva na guzove pobijeda protiv rijeke i ispadanje iz kupa da bi on i dalje ostao...
  • Tongo Doumbia
    3k
    Nadam se da nam barem, ukoliko i ako netko dođe za trenera, igrači neće nakon prva dva treninga mazati oči sa " trenira se puno bolje nego prije, smirio nas je" itd..

    Pa da nakon uvodne pobjede protiv Varaždina ili Rijeke, prvu sljedeću izgledamo kao Mračaj Runovići. Tek se toliko jebeno nadam!
  • jedan u nizu
    6.8k
    Kaze čovjek necu o tome javno, ali ce poslat inbox tko pita.
    Zvucis kao gluoe reklame i oglasi na fejsu "upit u inbox".

    Daj gukni golube tu i skrati nas muke da ti svi saljemo inbox :D
  • kibic
    1.1k
    Bišćan vrati se.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mislim da je ok da se ne piše javno jer novinari prate zonu. A kolega će podijeliti vjerovatno "poznatim" forumašima, a ne uspavanim novinarima koji jedva čekaju složiti članak.
  • IstokKa96
    611
    Novi trener Dinama mora biti netko tko to nije bio jos, stranac neopterecen 'senatorskim spikama'.
  • Jaro
    6.1k
    kolega ako ima takvu informaciju ce djelovati pametnije i relevantnije ako ni ne spominne javno, a ne ko siparica koja trazi lajk za instagram: ja nekaj znam ali nesmijem/necu vam reci...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    mislim da je kolegi više do toga da nam da zrno nade, vjerujem da radi u dobroj volji ( moje mišljenje )
  • jedan u nizu
    6.8k
    U nedostatku imena koja bi zamijenila Jakira, ja se javno javljam da obnasam tu funkciju!

    Necu klub kostati nista, jos cu im odvojiti 30% svoje place da sjednem na klupu.

    Da ga jebes, ali gori od njega sigurno necu biti.
    Nece biti price da moram biti najplaceniji u klubu kako bi imao autoritet nad igracima. Posto necu imati primanja, i dio svojih primanja od druge strane cu davati klubu, mislim da cu biti itekakav autoritet, jer ja cu davati novac klubu da bude bolji, dok igraci primaju novac a nicime ne pridonose klubu.

    Ono sto mozete ocekivati od mene:

    • Kocijasko ponasanje prema svakom igracu koji sjebe nesto, najvise senatorima.
    • Prve izmjene u prvom poluvremenu kada krenu nebuloze.
    • Prvih 11 bira zona, najlajkaniji post u temi utakmice taj tjedan.
    • 9-dnevni radni tjedan
    • Kod loseg rezultata igraci guraju klupski autobus od Rijeke/Splita/Osijeka do Zagreba.
    • Kod trazenja novih igraca necu imati kvacice na 'trenirao u dinamu' i 'povijest potrganih ligamenata'
    • Necu vikati sucu 'sviraj kraj', jebat cu mu mamu ako nam ne sudi barem 13min sudacke nadokade bez obzira na rezultat.
    • KTC kapetanska traka. (Kaneko zamjena)
    • Cijela ekipa ide na ubrzani tecaj japanskog
    • Vidovic na desetki
    • Petkovic 5% manje place svaki put kada se spusti dalje od 20m od protivnickog gola.
    • Misic 5% manje place svaki put kada lopta zavrsi u susjedovom dvoristu.
    • Baturina 5% manje place kada je 'virozan'
    • Ne treba mi tribina, igraci ce sami skidati dresove ako odigraju lose
  • Olmic
    3.1k
    Volio bi npr vidjet Kovaca u Dinamu ili takvog tipa trenera koji ne trpi zvijezdice
  • Facke
    2.7k


    Kovac je jake skup i stoji za defenzivni nogomet. To nam ne pase nikak.
  • xavier
    11.4k
    stoji za defenzivni nogomet. To nam ne pase nikak.Facke

    To nam ne paše? Nego što onda tražimo? Trenera koji će voditi Dinamo u LP na način da dominira posjedom? :chin:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Po meni, iako za sad nerealno ali jako brzo realno, Niko Kovač, njemu ne nedostaje novaca. Ima onaj štih, njemačko. Naš ponos di neće dozvolit da ga neko jebe u zdrav mozak. Di ni jedan senator nije mu do koljena što se tiče znanja, karijere, di mu dinamo nije najveći klub u karijeri i vrh vrhova pa da mora slušati i dotepavati se nekome. Mislim da na žalost on u wolfsburgu neće preživjeti na klupi sljedeći tjedan. Uz pravi program ima izazov. Vaha mlađi, na jebo bi se majke svima
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    jbg nisam vidio :lol:
  • hardek
    1.8k
    Jakir, Karoglan, Sopić, Čabraja sve do reda treneri reaktivnog nogometa. Očemo li konačno posegnuti za nekim trenerom koji igra progresivni nogomet? Od svega mi je najviše žao što nismo probali sa Garciom dok je bio u Istri. Poznaje ligu i mentalitet, onda je poznavao i igrače. Jedino ne znam što mu se dogodilo od kad nije produžio ugovor s Istrom vidim da nikoga nije trenirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.