• Brusa
    1.6k
    ljudi su očajni
  • Klenx
    5.7k
    Miro ili bilo koji insajder, dajte molim vas nešto, da li ce bit sastanak s Jakirom danas, prica li se ista u klubu, kakva je situacija?wolfgang14

    Nemaš brige.
    Čekamo 12h da se Čelična lady probudi, oko 15h dođe u klub, skuha kavu, lupi šakom po stolu da čoban ostaje i pokupi kuverte koje mora odfurat dalje jer je to jedino što zna radit u životu!
  • Praskaton
    2.3k
    Nedjelja je pa nije luda radit danas.Jakir i njoj da dva dana odmora
  • Brusa
    1.6k
    posjet senatora upravi si još zaboravio...
  • xavier
    12.1k
    Ovo je postalo već degutantno. Ne postoji trener u povijesti Dinama koji je preživio ovakvu količinu loših rezultata i bezidejne igre. Pa mi jučer cijelo drugo poluvrijeme nismo složili jednu poštenu akciju. Lokomotiva nas je drugi put u 3 tjedna neutralizirala agresivnošću i trkom. Otužno je bilo gledati one jalove pokušaje dugih lopti i gubljenje svakog duela.

    Kad je previše, previše je. Jakir jednostavno mora otići i nek dođe bilo tko kao privremeno rješenje.
  • Zagi
    7.9k
    Ne ide to Sergej.
    Od onog kaj te krasilo u Zrinjskom i Rijeci, nisi niš' napravio.

    Nama je trebao trener kojem će prva komunikacija s svlačionicom (a i upravom) biti " Od sada ćemo po mojem, a kome se to ne sviđa zna gdje su vrata. "
    To si naravio u malim klubovima, a u dinamu su te pojeli. Previsoka stepenica.

    Ostalo je prosječno postavljanje momčadi na terenu i zamjene po špranci "uspjelo je prošli put, ajmo opet" .
    Ako si (a jesi) izgubio nas par koji smo ti tu držali leđa usprkos zdravoj pameti , izgubio si sve koji čine jedan nogometni klub. Navijače.

    Dinamo nije prosječan klub.

    Dosta je bilo.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tu nema igre, ideje, sustava, ničega, samo pimplanje lopte okolo, oni glupi nabaci i polunabaci nigdje i improvizacija. Dobio je prijelazni rok, pripreme, sve je isto, pomaka nema. Kod Lokomotive se vidi sistem, automatizmi, svaki igrač zna što radi i di treba biti. U par situacija su nas s takvom lakoćom izvozali i došli nam pred gol da je to bilo smiješno.

    Profa animiran pokraj klupe, stalno nešto viče, maše, kad smo primili golove bijesno se vraćao na klupu, to je ona spika sve sam pripremio dobro, a oni rade krivo. Morao je letjeti s klupe još kad smo jedna dobili Lokomotivu na Maksimiru, al ne, on je još uvijek tu i Čabraja ga je još 2 puta školovao.
  • Jurki
    11.9k
    O toj prevari smo natukli 220 stranica.. i to u pola godine.
    Dajte mu otkaz ovo vise nema smisla. Isplatite ga i nek se jebe s tim parama.
    Kaj smo mi jucer igrali drugo poluvrijeme? Lik izvadi najboljeg igraca i veli zvadil sam Baturinu bez nekakvog razloga.
    Ti si trener bez razloga.

    Koji igrac je napredoval u pola godine? Imamo prosjecne rezultate, odigramo tu i tam nekaj ostalo mucenje. Nije dobil ni jednu malo jacu utakmicu.
  • Noel
    6.4k
    Sergej Jakirović više nije trener prve momčadi. Još uvijek te rečenice jutro nakon nema ni u jednom mediju.. Sramota! Dobro jutro svima ludima i nadrkanima.
  • austrijanac
    4.2k
    Ponavljam:
    "Uveo sam Bulata da pojačam duel igru" -SJ, 2024.


    Trenerska diploma stečena u Tuzli.
  • Orc123
    8.2k
    Baturina miljama jaca duel igra od Bulata....inace meni Bulat ne donosi bas nista, s Ljubom si barem znao da ce ganjati svakog igraca do kraja i istrcati svoju dionicu....
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Ne očekujem ništa novog na klupi Dinama. Samo najnoviji članak u kojem je trenerčini visio posao,ali netko od senatora je caffe kuharici rekao "ne može" i ona ih poslušala. Ne znam kaj više reći. Ovoliko kredita ne bi Guardiola imao kad bi naredao ovakve rezultate i ovakvu igru.
  • Olmic
    3.7k
    ma i ti senatori su smijesni
  • Kruno
    344
    Treba i njih potjerat skup s njim.
  • Brusa
    1.6k
    Sergej Jakirović više nije trener prve momčadiNoel

    Nemoj počinjati s tim, molim te :grin: ljudi se bez veze ponadaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.