• Klenx
    4.6k
    Ponavljam:
    "Uveo sam Bulata da pojačam duel igru" -SJ, 2024.


    Trenerska diploma stečena u Tuzli.
    austrijanac


    Ma ovo mora biti zlonamjerno.
    Ako ti nakon 6 mjeseci treniranja Bulata ovo misliš, prijatelju ti si ili pokvaren i zlonamjeran, ili za Goljak.
  • Noel
    4.4k

    Hahaha znam moram malo da dignem atmosferu u ovo tmurno nedeljno jutro..
  • Sibirski plavac
    1.5k
    I dalje ništa od vijesti koju svi želimo čuti... Jedino, jučer sam na 24 sata ispod jednog članka vidio da je netko napisao komentar kako je trenerčini ovo bila zadnja tekma na klupi Dinama i da je bivši i da je to vijest iz pouzdanog izvora. Kako bih volio da je istina,ali više mi liči da je to netko iz zajebancije napisao da se ljudi ponadaju...
  • Brusa
    1k
    hvatamo se za slamke, jbt
  • Jaro
    6.2k
    Trenerska diploma kupljena u Tuzli.austrijanac

    Popravio sam ti ovo...
    Nisam od nekih teorija zavjera, al ispijac kave je ovdje po zadatku i stite ga ljudi koji su ostali po zadatku. A zadatak je da se obistine prorocanatva bjegunca da bez njega nema niceg...
    Nemre me nitko uvjeriti da postoje toliko nesposobni ljudi da bi ovo bila samo posljedica njihovog neznanja....
    Do zadnje cistacice! Ne smije se lustracija preskociti, vidimo kako je to s drzavom zavrsilo...
  • sport
    2.5k
    Jakire odlazi !
  • emilperska
    4.5k

    Ja sam davno rekao da je krajnji cilj ideje da Jogurt bude prvak i da glavata spodoba ispadne vizionar..
  • Noel
    4.4k
    Dosta je kaže bilo "Ranin gani" nogometa. Ajde ti ranin gani gubi se iz Svetinje neznalico i klaune. U Mostaru te čeka diploma za Profu od tatte i strica. GUBI SE!
  • Patrik11
    149
    Dajte mu jos jedan prijelazni rok da poslozi momcad kako on zeli mozda onda uspije dobiti visestrukog europskog prvaka lokomotivu
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ja bi prije ivkovica :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    neki su bili zadovoljni sa x-om u zadnjoj utakmici 2023 protiv tovara. tovarija tada došla bez pola ekipe i igrala na x od prve minute. Naš vrli trener u drugom poluvremenu ne učini baš ništa i na kraju se grli i ljubi sa neznalicom karoglanom. On je tada trebao biti bivši, neki su rekli, ajde daj taj prijelazni rok pa da vidimo. Sve je očigledno jasno, u klubu se ne zna tko pije tko plaća, tko donosi odluke, ali dočekati 11.02. a da je Yakir i dalje trener je sramota za sve koji vole Dinamo
  • cibona
    1.9k
    Jakirovic je u toj utakmici ispao papcina i pic*ica. Isao je ciljano na remi. Ademija je stavio u prvu postavu s ciljem da umrtvi igru i jos je u toj utakmici napravio samo DVIJE (2) zamjene i to u 63. minuti. Kukavica se nije ni usudila nista mijenjati zadnjih 20 minuta.

    Znaci mi smo na maksimiru docekali hajduk s ciljem da osvojimo bod. Pa gdje to ima? Sramoto odlazi iz kluba!
  • Muka
    346


    Bježao sam od ove pomisli...
    Nisam ga mogao smislilti od prvoga dana. Način na koji je otišao iz Rijeke i došao. To karakteran čovjek ne radi, normalan čovjek ne radi. E sad, koje su priče u pozadini, to je vjerojatno njih nekoliko uključeno i zna što se događa. Priseban čovjek ne radi ovaj potez osim ako nije neki veliki novac uključen, dugovanja ili prislila više instance! Više ne želim u sebi govoriti sabotaža, već hoću vrištati SABOTAŽA! Napisao sam na temi utakmice, držati rekretivca Zagorca i Živkovića koji jednostavno nije ni blizu ovog ranga u prvom sastavu nije ništa nego miniranje ekipe. Ponašanje pojedinih igrača s kojima je on blizak i koje je on doveo je isto jako zabrinjavajuće! Mučno mi je sve što se događa, radiju me ovi izbori ali ako treba veliku cijenu platiti samo da oslobodimo klub neka tako bude.
  • xavier
    11.4k
    Jakir stalno priča o nekakvim "raketama" koje treba za svoju igru. Mi smo cijelo naivno mislili da govori o fizički moćnim, brzim igračima. No jučer smo vidjeli te njegove rakete...to su očajničke duge lopte preko cijelog terena koje nitko ne može uštopati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.