• manikk
    230
    je li Felix Magath slobodan :)
  • Captain America
    17.6k
    To se najčešće ističe kao njegova trenerska vrlina a mislim da nama disciplina i neposluh nisu problem već taktička učmalost i limitiranost našeg treneraMarkelo

    Vaha je svojim znanjem gradio autoritet, a luda glava je samo bonus. Lik je od Sammira napravio igračinu.
  • Crni86
    3.5k
    Nadam se da je ova medijska tisina poslije tekme znak da se nesto kuha, nema se kaj cekat. Dajte mu pedalu, ekipa se moze i sama vodit dok se trener ne nade. Kljucno je samo da taj covjek vise odjebe iz svetinje
  • emilperska
    5.4k

    Ma nema otkaza.
    Nakon prvih par kikseva nadas se smjeni, vrtis kalkulacije. Sad nakon petnaestog kiksa kad znas da smjene nema, savrseno sam miran..
  • Bruh
    925
    Onak ak on ostane šanse za osvajanje su nam onak 10% jer ak ce ovak vodit a ovi ovako igrat nema teorije...
  • scarface
    264
    Zašto je iz igre izvadio Baturinu?

    - Nije bilo nekog posebnog razloga, Uveli smo Bulata i Ademija da dobijemo na duelima. Uveli smo i Kulenovića, nismo uspjeli zabiti.

    Ovaj lik je trener Dinama.
  • Crni86
    3.5k
    nije lik, on je teski narkoman koji je posvadan s mozgom i realnoscu.
  • Krizy
    43.2k
    Ah ta vremena kada su se nakon svake smjene spominjali Felix Magath i László Bölöni.
  • manikk
    230
    teška romantika jelda?
    ne znam zašto ali on mi je pao na pamet sada, da baš kao i tada u red dovede preplaćene princeze
  • sanjinlego
    3k
    Novci su razlog možda 10% .. najveći problem, a i razlog zašto je Jakirović još uvijek trener jest - nemamo drugog i ne znamo za drugog!
  • Praskaton
    2.3k
    Ima li tko broj Vahe
  • Captain America
    17.6k
    Novci su razlog možda 10%sanjinlego

    Ako novci nisu problem, kakav je problem u angažmanu Vahe? Javno ti se nudi izjavom da je dinamovac i sigurno se ne bi bio problem dogovoriti.
  • sanjinlego
    3k


    “Dogovoriti” .. to je najveći problem ..
  • Jurki
    11.7k
    nemamo drugog i ne znamo za drugogsanjinlego

    Samo za ovo u ponedeljak ujutro uprava mora letjeti kroz zaprti prozor van iz kluba.
    Sigurno u zooloskom vrtu zaposljavaju ljude koji ce hraniti majmune. To im i je domena da hrane majmune. Al mislim da bi i to uspjeli zajebati.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Najzalosnije je to sto imamo jednu te istu anketu po portalima - Treba li Sergej Jakirovic dobiti otkaz?

    Da je ovo normalan klub, ova anketa bi isplivala dvaput i to bi bilo to.
    Sada skoro nakon svakog kola imamo istu anketu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.