• Kujtim Shalla
    2.5k
    Ovaj jakir je veća prevara od Peteva
  • Crni86
    1.6k
    Mozda je vrijeme da se obasipaju drustvene mreze dinama s jakire odlazi…. Uspjelo je s elektronickim glasanjem i mailovima i sad zadnje oko ulaznica s loksom…
  • LaznjakProsineckog
    515
    Realna situacija, Jakir daje ili dobiva otkaz, nebitno, cijeli stozer s njim mora ici pogotovo 1.pomocni Salatovic koji je tu jer nasmijava Jakira i dobar mu frend, Ivancic trener kondicijski - ocajno smo nespremni. Moram mumiju pohvalit jer kad je vidio kakav stozer je Jakir dofurao, digao je Sandra Perkovica iz akademije i nametnuo Jakiru da bude s njima jer su skuzili da su Jakir i stozer obicni lajbeki i kapacitet za Goricu, Zrinski, Tuzlu, itd. Svoj euro pohod je Jakir zavrsio s Mariborom u teškoj borbi s ribarima, toliko o Jakiru. Dat otkaz, nek Sandro Perković vodi ekipu dok ne nađu novog trenera, ali otkaz istog momenta mora dobit (ili dat). Ne smije se više pojaviti u svlačionici, popusit ćemo prvenstvo s njim..
  • Mlađi referent
    11.4k
    od PetevaKujtim Shalla

    Njegov Dinamo je uzimao 2.46 bodova po tekmi i imao gol razliku 50:14, upisao je dva poraza u 26 ligaških utakmica.

    Gospodin koji je sad na klupi mu ne može ni vode nosit ako ćemo realno
  • Izet Hajrović
    1.5k
    nastavno na Perkovića, Dinamo ima najboljeg pomoćnog trenera u državi. Neka Jakir ode i preuzme Perković dok ne nađu pravog trenera u roku od tjedan dana.
  • SAS1987
    14k
    dodao bi še da je njegov Dinamo osvojio 84 bodova a Rijeka 86.
  • LaznjakProsineckog
    515
    odlicna statistika. E ovo nisam znao.. Jakir je bivsi nadam se veceras
  • hardek
    1.9k
    Prošlo više od 3 sata od tekme i još ne mogu doći sebi na šta naš nogomet liči. Još na Maksimiru nešto i odigramo, al kad kročimo nogom van našeg stadiona mi izgledamo kao da se ekipa skupila za termin prije 15 minuta.

    I od svega ovog neće biti ništa, sutra ujutro ćemo u sportskima i germanijaku pročitati kako su senatori i nosačica kave spasili Jakira od otkaza. Onda ide Betis di se poraz i očekuje, nakon toga doma s Varazdinom to ćemo dobit jer eto smo eto doma i tako u krug...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    tko ti kaze da cemo dobit Varazdin??
  • hardek
    1.9k
    Doslovno jedini razlog zašto to mislim je zato što igramo doma.
  • wolfgang14
    1.2k
    Ako nebi mogli dogovoriti Vahu iz bilo kojeg razloga, jel bi pristali na Dambrauskasa? Jer ja ne vidim ko drugi bi mogao doći na klupu trenutno
  • Izet Hajrović
    1.5k
    pristao bih, najbolje rješenje od "realnih" opcija. A ja bih doveo neko jače strano ime u platežnom rangu Bjelice znači oko 1.2 mil. koliko je imao i Biščan, a niti Jakir nema puno manje.
  • Mihaljević
    8.7k
    Samo nam bogomoljka iz NMK fali u klubu za totalni kolaps.
  • Danko
    771
    Kažem ja probat vahu nagovorit da dođe.
  • wolfgang14
    1.2k
    Samo nam bogomoljka iz NMK fali u klubu za totalni kolaps.Mihaljević

    Hahahahahahahahah, jao hvala ti e
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.