• Forenzicar
    21
    Danas se vidjelo da je Živković malo nesiguran i igra je većinu na sigurna dodavanja, nije radija taj korak naprijed da malo probije nadam se da će s vremenom biti bolji, ali mi ne ulijeva baš sigurnost za sad. On i Perković su imali dosta problema sa dugim loptama. Zagorac ima dosta problema sa izbijanjem lopte dosta puta je to loše odradio. Hoxha mi je danas bio dosta neuvjerljiv i svi imamo velika očekivanja od njega samo me malo nekad nervira što je škrt i previše drži loptu u nogama. Igra nam je dosta spora i statična i najviše me nerviraju auti koje izvodimo tu uvijek nikad ne znaju kome baciti nitko se skoro ne nudi i to nije sad samo nego već dosta vremena svi samo čekaju. U zadnje vrijeme loksa radi dosta problema svima i nadam se da će nešto naučiti danas iz ovog kiksa i da idemo u seriju dobrih rezultata i igre
    Volim te Dinamo
  • Paggini
    19.7k
    Povraća mi se
  • criticus
    2.2k
    Uh nemojte me ubit ali...

    Ima nesto i u tom osjecaju praznine, nakon frustracije i tuge. To je isto dio navijanja za Dinamo. Razni newcastli, anderlechti, herenveni, a za mlađe shaktari. Cesto ih se sitimo u razgovorima. Nakon povijesnog niza europskih uspjeha smo nazalost vraceni u stvarnost navijackog iskustva.

    Ali sto me vise boli, to te volim jače. Ni igraci, ni treneri ni uprava. Samo Dinamo i mi.
  • Keyser Soze
    10k
    Sve kaj si nabrojao su porazi u razmaku od nekoliko godina. Mi se ovako osjećamo iz tjedna u tjedan po novom.
  • San Lorenzo
    15.4k
    On je izvadio Sučića i ubacio Bulata da dobije na duel igri...ovaj ili je najveći glupan na svijetu ili namjerno provocira otkaz i odštetu jer nemože podnijeti pritisak.
  • criticus
    2.2k
    Sve kaj si nabrojao su porazi u razmaku od nekoliko godina.Keyser Soze

    Istina kolega, samo sam nabrojao povijesne poraze koji nas i dan danas bole. Ovih kao sto je danas, a i nerijeseno je poraz danas, je bilo jos vise i biti ce. Njih se posebno necemo ni sjecati. Ali sam tio rec da je i to dio zivota kada volis svoj klub. I kad mu je najteze budimo uz njega, gurajmo ga. Nedajmo da potone. I u porazu i pobjedi, on je naš.
  • plavac173
    2.6k
    Povraća mi sePaggini

    Zivjet cu kao biljka ovaj tjedan, muka mi je.
  • Agramc
    9
    Jebala ih utakmica
  • db-izbjeglica
    15.3k
    5 golova su primili u dvije utakmice sa lokomotivom u manje od mjesec dana, duje čop im je uvaljao 4 komada u te dvije tekme.
    u tri utakmice ove sezone dinamu su zabili 6 golova
    u ostatku sezone, što je 19 utakmica, zabili su 23 gola

    dinamu zabijaju dva puta po susretu, a prosjek protiv ostatka lige im je 1,2
    čovjek u tri utakmice ne može pročitati igru protivnika, postaviti nešto smisleno i rutinski dobiti lokomotivu.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Već sutra očekujem kiks Hajduka i Rijeke, tako da je na nama da napunimo Maksimir protiv Varaždina i guramo naše do pobjede.

    Bit će to sve dobro.

    Ajmo Dinamo, nema predaje!!!
  • plavac173
    2.6k
    Već sutra očekujem kiks Hajdukadinamo u srcu

    I sta nam vazi ako X odigraju? Apsolutno nista, imaju bolji medjusobni omjer i nama opet samo pobjeda igra u derbiju... Samo u slucaju ako izgube a sanse su, procijeni sam kolike.
  • Sunja86
    1.2k
    Pa nije sutra zadnje kolo , Dinamo i dalje ovisi sam o sebi, e sad što mi igramo za k*** i nemamo kvalitetan kadar to je druga priča, šta su tovari nepobjedivi!?
  • Krizy
    43.2k
    U zadnjih devet utakmica Dinamo je sedam puta sačuvao mrežu nedirnutom. U preostale dvije utakmice smo primili pet golova od Lokomotive i osvojili jedan bod. Pošto su igrači Dinama kvalitetniji od Lokomotivinih, nameće se zaključak kako jedan od ta dva trenera zna kako postaviti svoju momčad da naudi klubu s najvećim budžetom u ligi, a drugi se zove Sergej Jakirović.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ajmo se pogledati u ogledalo i priznati se da ovo sa jakirovićem neće krenuti na bolje.
    imamo ozbiljan uzorak utakmica, ako do sad nije posložio stvari, neće ih posložiti ni do kraja sezone. ako do sad pod njegovim vodstvom dinamo nije spojio više od 3 nizane pobjede u hnl-u, teško možemo očekivati da će se to dogoditi u bližoj budućnosti. otkaz očito neće dobiti, a sam ga neće dati taman da klub sroza na razinu rudeša. imat ćemo prosjek osvojenih bodova ispod 70% i možemo se samo nadati da će konkuenti kiksati više i biti još slabiji.
  • Đeki Ćen
    37
    Samo jednu stvar molim sve one koji se smatraju Dinamovcima, nemojmo nikad više reći slovo protiv Kulenovića.veselko tenžera

    Neke spice kasnije pale. Sandro je talentirana spica, ali nekako nedorecen. Pod velikim pritiskom od samog povratka u klub iz Poljske. To je moj osobni dojam.
    Podsjeticu, a stariji dinamovci ce se sjetit, brojnih primjera u nasoj povijesti.
    Jedan od slicnih je Alen Peternac koji je u trenutacnoj Kulenovicevoj dobi bio kritiziran i ismijavan, nije na prvu "upalio" nakon povratka iz Segeste, pa je otjeran u spanjolsku La ligu gdje je zabijao preko 20 u sezoni. Nije se cekalo s njim i jer se imalo Cvitanovica i Viduku. Viduka je takodjer ismijavan zbog spore prilagodbe, no imao je Cvitanovica u momcadi pored sebe koji je krpio rupe i u spici i na boku, te navala nije bila totalno neucinkovita. Nedostatak strpljenja trosio je nerijetko dobre akvizicije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.