• Antisha
    721
    Uvest Bulata radi bolje duel igre je ko da dovedeš Mikea Tysona da hekla.

    Mlitavijeg igrača odavno nisam vidio.
  • wolfgang14
    1.4k


    ono je brijem izjava za maxsport a ne presice, moja greska
  • Probirštift
    335

    Na istoku je bilo više ljudi kaj su se došli slikat i laprdat jer je trendy sad doći na dinamo pa su začkomili kad dinamo nije ispunio njihova očekivanja
  • veselko tenžera
    2.1k
    Nije bio zadovoljan pritiskom koji smo stvarali pa je uveo Bulata i Vidovića...
    Nije u redu napadati Hoxhu. Promašio je šansu, dogodi se, ali uvijek je nešto pokušao, okomito išao pa il korner ili centaršut. Dobio je 4 lopte cijelu utakmicu, a desno krilo ni toliko. Taman kad se krenuo dizati i biti najopasniji ovaj ga izvadi. Vidović standardno, 3 minute prođu dok on primi, namjesti se, stane u onaj stav s raširenim nogama iz kojeg se ne može pokrenuti i čitava obrana se namjesti.

    Samo jednu stvar molim sve one koji se smatraju Dinamovcima, nemojmo nikad više reći slovo protiv Kulenovića.
  • Majki2111
    3.1k
    Bod bliže naslovu. Ova Loksa je zeznuta ekipa. Fino igraju. Otkinut će bodove ostalima.
  • Antisha
    721
    Za njega bar znam da će svaki put ginut za dres
  • miro
    4.4k
    Kulenu bih dao 2-3 tekme za redom da odigra, mislim da on može dosta dat ovom Dinamu s Kanekom, Špikom i Hoxhom na krilima
  • Mali Zeus
    12.7k
    Lokomotiva nam baš ne leži. Moram pogledati ponovno njihove golove, al uvijek nas sjebu na istu foru, par poteza kontra, mi spori i oni su nam pred golom. Ono šansi što smo imali sjebali a kolko smo lopti prodali u bunar nisam mogao nabrojati, o kornerima da ne govorim.

    Jakir osjećaj za igru i tekmu nula, Kaneko je trebao početi, a izmjene ne da nisu nešto promijenile nego su nam ubile igru.

    Atmosfera da te trnci prođu, tim veća šteta kaj nismo pobijedili.
  • Ali
    2.1k


    Samo jednu stvar molim sve one koji se smatraju Dinamovcima, nemojmo nikad više reći slovo protiv Kulenovića
    Je treba mu dati nagradu za glupa sezone. Igra se 93min od 95.. i majstor radi faul na korner liniji kad je lopta izasla van, i ulazi u svadju , dobije zuti... i pola minute radi jos jedsn glupi faul ny centru i kraj...
    Dugo nisam vidio gluplji potez
  • Praskaton
    2.3k
    Ovaj dio je sve:

    Baturina se činio raspoložen, ali je izašao van…

    “Uveli smo Bulata i Ademija da budemo jači u duel igri. Ušao je Kulenović, imali smo dva napadača, ali nismo uspjeli zabiti”.

    Znači on ni sam ne zna kaj radi, kao da igramo ragbi pa nije bitko tko je kakav u gradnji napada, distribuciji lopte, igri jedan na jedan...
    Cak to i nebi bio problem da je tocno.Al nije.Ademi vise nije onaj stari i kasni u duelima,donese on energije al slabo je to.Bulat je uzas od igraca u ove sezone.Duel igra mu je strani pojam.Navodno je dobar kod prekida.Svaki treci korner uspije pogodit u 16m.
    Vraćanje Živkovica jedan od najgorih poteza ikad.Nije momak kriv sto igra kako igra trenutno.
    Neshvatljivo mi je da Max i Halil ne dobiju sekunde.

    Jakir ne zna gdje udara.Izmjene koje nemaju smisla,u pogresnom trenutku.Izjava nakon utakmice protiv faking lokomotive je za dva tri dobra šamara.S njim na klupi mi prvaci necemo bit.Srama taj covjek nema.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    upravo tako i onda rezimirati ili jest ili nije za dinamo. A ne onako Ko danas, bacit ga gore da ni sam nezna šta treba da radi
  • i more je plavo
    1k
    Dinamo nema gard prvaka. Prvi udarac zabio je u 40. minuti.

    “Nismo imali protok lopte, pronalazili vezne igrače. Nismo se uspijevali nametnuti”, zaključio je trener Dinama.

    I nakon toga se ne zapita jel mozda ipak on nije taj koji im moze dati taj gard ?

    Pa nekad sam procitao da je Jakir Dinamovac......ma kurac je Dinamovac, da je......sjeo bi sa upravom, dogovorio neku kombinaciju, uzeo neku lovu i dogovorio neki drugi dolazak ili slicno i otišao.

    Mozda netko ipak klikne sa ovom skupinom igraca i digne ih.......ali svakako svima bi dusa bila mirna jer se barem pokusalo.
  • Keyser Soze
    10k
    Imamo trenera koji svojim odlukama unazađuje ekipu, vadi van Baturinu, ostavlja Kaneka na klupi, nema nikakvu postavku igre. Igrače isto ne treba štedjeti, dominiraju ih igrači koji su nedavno bili juniori, dođe ti pun stadion, a ti se usereš. Živković i Perković su kritično loši zajedno, a tu neki pišu da nam stoper ne treba. Brodić vraćen iz Varaždina da sjedi na klupi ili? Hoxha do sad nije ništa konkretno pokazao, Vidović će ga ubrzo izbacit iz prve postave, žali potrošenih para na njega. Ristovski nadam se gubi prvu postavu, dosta lamatanja ručicama i naglašavanja neke ludosti, ako ne možeš svoju energiju prema tribinama prenjet na teren prestani se kurčit.
    Ja sam se s ovom utakmicom oprostio od titule, nema tu ni kvalitete, ni vođenja, a bogami ni dovoljno muda da se izgura ovo i osvoji prvenstvo. Ajmo sad opet priče o tome kako se ovo neće ponoviti, kako su nabrijani i kaj sve ne, a u stvarnosti se muče svaku jebenu utakmicu.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Bod bliže naslovu. Ova Loksa je zeznuta ekipa. Fino igraju. Otkinut će bodove ostalima.Majki2111

    Otkinuli su i prošlo kolo doma Varaždinu bod, ne znam šta smo očekivali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.