• Muka
    357
    Pokušavam realno sagledati stvari ali bilo kakva realna analiza pada u vodu kada vidim kako u prvom sastavu igraju Zagorac i Živković. To nema nema apsolutno nikakve veze s logikom osim kako je populista na zadatku sabotiranja, potpomognut s upravom koja ga i dalje drži. Imamo masu insajdera za transfere, imamo li insajdere insajdera da objasne Zagorca na golu? Da stave bilo kojeg juniora bili bi mi jasnije. Nevistić kakav god da je, bolje njega istrpiti nego ovog klauna. Ako je njemu stalo do dinama, sam bi se zahvalio.
  • Zagi
    7.6k
    bilo kakva realna analiza pada u vodu kada vidim kako u prvom sastavu igraju Zagorac i Živković.Muka

    ovo :100:
  • sport
    3.3k
    Razjebe me rezultat a onda me takozvani trener dodatno razjebe svojom izjavom.
  • Purger
    360
    Najtragičnije je to da nam se ovo događa u ovoj najbitnijoj HNL sezoni ikad, kad nam titula donosi puno veće šanse za ligom prvaka nego prije i kad liga prvaka donosi mnogo više nego prije.

    Svaki kiks je ne samo korak dalje od titule ove sezone, nego i korak dalje od dominacije idućih 5-10+ godina.

    Mi smo klub koji ovisi o UEFA natjecanjima i prodaji mladih igrača, nama prodaja dresova karti i sponzorstva nisu dovoljni za dobro poslovanje.
  • austrijanac
    4k
    "Uveli smo Bulata da budemo jači u dueli" - SJ 2024.
  • rioda
    4.8k
    Sad gledam opet onaj promašaj Hohxe, jao, jao.
  • Đeki Ćen
    37
    Primjetan je napredak, uzeli smo bod, podrska Jakiru i cijelom strucnom stozeru.
    Klupska kasica-prasica je prazna, u ovakvim uvjetima bod protiv mocnog europskog giganta Lokomotive nije sol na ranu vec potvrda Jakirovog vizionarstva kak on zamislja si mocni europski Dinamo. Nema ga se za sto kritizirati, u biti napredujemo.
  • Rakovica1986
    632
    Bila je tu šansa Hoxhe, a i ponovno sebičan potez Vidovića koji nije gurnuo loptu Ademiju za čisti pogodak koji nas je mogao odvest do pobjede pa bi bila druga priča.

    U svakom slučaju nije dobro, nije dobro nikako, a Jakir još jednom pokazuje da nije dorastao zadatku.

    Je li bilo pljeska na kraju igračima ili su ih poslali u k?
  • E46
    634


    Ristovski je po meni jedan od 5 razloga zašto se danas kiksalo i zašto već dugo ekipa moralno je truba. Unosi nemir svojim gestikulacijama glumi neku facu i ratnika a u stvari utječe svojim reakcijama na ostatak ekipe, a uz to je još nenormalno spor i trom postao, ima na zoni 20 ljudi koji bi ga pretrčali nakon par pivi u kvartu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dečki znam da su svi ljuti, frustrirani i da se danas dosta popilo, ali ipak moramo birati riječi i ne možemo vrijeđati. Pravila su ista za sve. Ne tjerajte nas danas kad je ionako nikakav dan da moramo banirati.

    Hvala



    Sad riječ dvije o tekmi. Brutalna pozitiva prije tekme na stadionu. Mislio sam da ćemo ih pregaziti, ali se već od početka vidjelo da neće biti lako. Lokomotiva je za ovaj Dinamo jednostavno fizički premoćna.

    Dinamo kao prvo nema golmana, naš golman je najgori ili jedan od dva najgora u ligi. Kao drugo Dinamu stopera igra dijete koje kraj Čopa izgleda kao neki dječačić. Kao treće raketa iz Slavena evo već četvrtu utakmicu nema ni gol ni asistenciju, a o promašenom ziceru neću ni pričati. Puno posla za sve koji odlučuju, a tom poslu oni nažalost nisu ni blizu dorasli.
  • Do kraja2023
    185
    Ova igra nije za otkaz ovo je za zatvor!
    Lik je čista nula od trenera!
  • kibic11
    131
    Zašto ljudi koji su vodili navijanje na gorici danas nije bilo, skroz loše vođenje navijanja danas...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jakirović: "Moramo se zadovoljiti bodom, iako nisam time zadovoljan"Peškaman

    kakvo je taj lik govedo...
    ajd izanalizirajte ovu rečenicu...čovjek je pogubjen u vremenu i prostoru.
    on ne zna gdje udara...imam dojam da bi najrađe otišao, al ne želi popušiti lovu i zapravo jedva čeka otkaz.

    pa kolika mu je otpremnina da nikome u klubu ne prekipi, 10 000 000 eura?
  • veselko tenžera
    2.1k
    da, glup potez, ali je barem isprovocirao Fetaja pa je ovaj odmah ustao i time skratio pauzu. Osim toga jedini je pokazao volju i želju i tu ne mislim na dizanje publike. Trčao je, otvarao se, dobio par duela. Nije to ništa spektakularno, ali je barem pokazao da osjeća trenutak i da mu nije svejedno što Dinamu ne ide. Kod ostalih sam vidio samo ravnodušnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.