• Kristijan992
    291
    Zadnjih pola sata samo napucavanje i kaj bude
  • Mihaljević
    9.8k
    Jakir ima podršku "senatora" jer je on jedini čovjek na svijetu koji Rileta, Mišića, Ademija, Petka & Co neće staviti na klupu. Sva njegova pojačanja se nisu pokazala, pogotovo Hoxha za kojeg je plaćena odšeta od milijun. Otkaz.
  • NitkoBitan
    17k
    Do kad ce se Zagorac forsirat na golu? Ja sam vec rekao prije da se s takvim golmanom ne osvajaju titule.
  • sport
    3.3k
    Ovo je jedno veliko NIŠTA,u 4 utakmice samo u jednoj smo odigrali dobro (Gorica).
  • jp23
    2.6k
    ovo je tvoj Jakir zakuhao. Ovo je njegov stil igre, ovo je ono što si mjesecima branio i po nama pljuvao kada smo rekli da on nije trener za Dinamo. Ti nemaš pravo igrače tražit da skidaju dresove.
  • Kaj je
    428
    Nema opravdanja za vađenje Baturine, nema.
  • serbus
    4.1k
    Nije ovo loše bar na Poljudu neće moći branit nulu , nego napasti ako do onda budemo na -1
  • Orc123
    7.8k
    Igraci su ovdje najmanje krivi....igru stvara trener
  • Sunja86
    1.2k
    Pa šta su oni vidjeli u Živkoviću pa da je on trenutno u prvih 11 dečko je loš u delu, spor i ne zna iznijeti loptu ni odigrati pas nevjerovatno.
  • i more je plavo
    1k


    Slazem se da nije problem samo u Jakiru, ali mislim da nam treba neko prodrmavanje i šok terapija, pa da bar svi u klubu i na tribini znaju da se pokusalo sve.
  • plavac173
    2.6k
    ovo je tvoj Jakir zakuhaojp23

    Ne blamiraj se, sam sam rekao na pripremama da ako ne bude poslije dobro izgledalo da sam prvi za to da mu se dadne otkaz , ne znam je li to previse za tebe da mozes razumijeti ili ti treba jos par puta ponoviti?
  • Droljo
    8k
    Treneru momentalni otkaz. Nitko nek ne vodi ekipu!
  • Dalmatinec
    622
    Klasična igra ove sezone; vječno je pas prvom igraču slab ili prejak ili lijevo ili desno, šut vjemo izvan okvira iz izglednih situacija, a šut u okvir je uvijek u golmana. Nonšalantnost, manjak truda i prijeđi brigom na drugoga na visokom nivou ko i dosad.

    Zamjene bože te sačuvaj.

    Jakire, odstupi odmah u svlačionici! Ne želimo tvoj komentar utakmice kako je teren grbav i klizav i kako je postojala želja.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Sad će igrači poginuti protiv Betisa, odigrati dvije egal utakmice i na kraju tijesno ispasti a u HNL-u će biti ispuhani i kiksat će s kim god igrali. Na kraju lose-lose, ispadanje iz Europe i -6 ili -7 bodova u HNL-u.
  • Heisenberg1986
    195
    Ako jakir večeras ostane trener nema drugog objašnjenja nego je trenutna uprava zlonamjerna i želi lose ovom klubu.
    Sa obrnutim rosterima bi cabraja nabio kockoglavog 5:0.
    Da nitko ne trenira dinamo i dogovore se ko igra u prvoj na sik sak suk odigrali bi bolje nego pod vodstvom ovog panja.

    Jebem ti mater u picku i nogometu.
    Najlošiji trener u povijesti dinama. Gori od anemičnog kopića i gromovnika ilije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.