• Heisenberg1986
    128
    Ako itko ima imalo mozga u dinamu ovaj majmun s klupe mora letit odmah.

    Odigrali smo 2 dobre utakmice otkad je trener. Sramota. Najlosiji trener u povijesti dinama.

    Mumija i Vlatka jebo vas jakir u dupe, a i ona dva druga lika
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Moramo pokrenuti neku akciju za prikupljanje Jakirove otpremnine samo da napokon odjebe iz kluba
  • Nolifer
    6.7k
    Yakire van, Čabraja noter!
  • Mrvica
    3.3k
    Ovo nema u pički mile matere :rage:
  • GaijiZG
    595
    Zašto Kaneko nemre izvest niti jedan korner? Čime je Bulat zaslužio 3 kornera za redom.

    Očajna sredina, Sučić Bulat nelogična zamjena, Vidović opet na krilo, a ne 10tku. Jakirović nema ideju i ne zna šta radi, zar nam trebaju Hajduk i Rijeka na +9 pobjeć da ga se smjeni?

    Edit: Špikić je trebo lijevo na poluvremenu.
  • telekineza
    37
    Na kraju je ispalo da je pogodio sa prvih 11, a onda usrao sve sa zamjenama. Kaneko i Vidovic nisu opravdali sto ih je ubacio, Bulat jos manje. Zapravo bi bolje ispalo da je ostavio Spikica i Hoxhu koji su naspram ovo dvoje izgledali kao avioni.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ovaj Živković je gori od svih koje imamo. Dobro smo prošli, više nismo ni zaslužili na žalost. Jad i čemer.takva kulisa, rekord i oni opet useru. Koliko smo šansi dosad imali ali dzaba kad smo sranje. Jebiga, kakav trener i kad nam se nudi titula mi neznamo
  • Maki2
    454
    Iz ovog svega jedino pozitivno je bilo da sam doznao kakav je Duje Cop gospodin. Nakon ozljede koljena decko se odma dize na noge, ne krade vrijeme i jos trckara da se brze napravi zamjena.
  • Droljo
    5.1k
    Jedino što sam ja vidio je da kulenović mora sljedeću igrati od prve! Bar ima želju i volju.
    A i ja se kreten živciram zbog razmaženih milijunaša kojima se nekad da ali i nekad ne da raditi ono za što su (pre) plaćeni... A trenera neću ni spomenuti
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Greška je vađenje Sučića i Hoxhe, kad su ušli Bulat i Vidović prestali smo biti opasni.

    Bel klasika, kartoniranje igrača Dinama i 5 minuta nadoknade gdje bi Hajduku bilo 10.
  • Klenx
    4.1k
    Čovjek koji vadi odličnog Baturinu i dinamičnog Sučića, a uvodi Bulata jedino može biti zlonamjeran.


    Smeće odjebi u pičku materinu!!!
  • San Lorenzo
    11.7k
    Dugo ne vidjeh seljačkijeg nogometa od ovog našeg turbo folk smeća...nabijačija, pa gdje se odbije, možda nama, možda njima, reposjed nam je nepoznat pojam, treba nam vječnost da osvojimo loptu.
    Ristovskom treba objasnit neke stvari, nije na njemu da završava akcije svojim 'projektilima'.
  • robinson
    54
    e moj Jakire mažeš oči javnosti o nekakvoj igri, pa ovo nije Dinamo
  • Endeavour
    416
    Pa jel su svi dali sve od sebe? Što su vam sad igrači krivi? Bod kao da smo na Bernabeu, dobar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.