• Mr Anderson
    5.4k
    Zanimljivije gledat kobasice kak se suše nego ovakav nogomet.
  • Maki2
    454
    Kad pogledas sad na papiru momcad Rudesa, nije to uopce lose. Da su s ovakvim igracima usli u sezonu kad su svi bili na nuli usudio bi se reci da bi se mozda i borili za 9 mjesto. Makar mi trenutno ova njihova politika sa pojacavanjem kadra na zimu nema smisla, jer ionako ispadas u 2. rang pa bolje onda promoviraj mlade i nemoj se nakrcavat ugovorima.
  • ZgBlue
    491
    Prebacite na youtube, dečki iz KKDZ vode u Zadru na poluvremenu!!

    Edit:
    https://www.youtube.com/live/lXtfo1UCfic?feature=shared
  • Raul
    109
    Varaždin bolji za taj jedan gol, igrač utakmice Mitrovski.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nadam se da se HNL-u nikada više neće desiti “Rudeš”.

    Ovo je smiješno. Bez stadiona, bez publike. Zadnji gol u gostima prije pola godine, 4 boda u 22 kola. Užas za ligu, baš užas.
  • DrawTube
    3k
    Ako Šibenik ne bude 1. bojim da nam se iduće sezone sprema nešto još gore
  • veselko tenžera
    1.3k
    vidjet ćemo hoćeš biti tog mišljenja kad upišu 3 boda sljedeći vikend. :wink:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Rado promijenim svoje mišljenje :grin:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Koliko god mi Sibencani bili dragi zelim vidjet onaj Zrinski u prvoj ligi. Vlasnik im se cini dosta ambiciozan pa da vidimo ima li tu potencijala. Samo da se ne presele u Zagreb, imaju u Osijeku GV.
  • Mihaljević
    8.2k
    Treba vratiti da 9. ide u playoff, Zrinski će biti brutalan sljedeće sezone, oni neće ispasti sigurno iz lige.
  • Maki2
    454
    Bila bi zanimljivija borba za opstanak sigurno, ali koliko bi to imalo smisla kad jednom u nikad nades klub koji ce bit konkurentan u 1 ligi, a zamisli ako se poklope da 2 udu?
  • Paggini
    7.1k
    Vlasnik im se cini dosta ambiciozan pa da vidimo ima li tu potencijala.NitkoBitan

    Jedan od lokalnih mini mamića, nema tu nikakve ambicije nego vraćanje uloženih para na bilo koji način u 1. Hnl. Što dalje takve spodobe od hrvatskog nogometa.
  • Mihaljević
    8.2k
    Zašto misliš da drugi klub 1 NL (Šibenik) ne bi bio jednako konkurentan poput deveto plasirane Istre? Da se sad ubaci npr. Vukovar u HNL, ja sam siguran da ne bi bio kanta za napuhavanje poput Rudeša. Najveći problem Rudeša što su uvijek na gostujućem terenu, jednom su igrali na svom stadionu ove sezone i pobijedili. Vukovar ima lijep stadion, Zrinski ima Gradski Vrt, Šibenik ima Šubićevac... Problem zagrebačkih klubova je taj da moraju dijeliti stadion sa Loksom.
  • miro
    3.2k
    ljubitelju lika i djela Glave želim da padne u 3.ligu
  • Maki2
    454
    Zato sto je Istra puno bolje organizacijski i strukturno poslozena. Eklatantan ti je primjer bas Sibenik koji je prosle godine ispao, i cak uz pomoc tog financijskog "padobrana" idalje je negdje na diobi 2 i 3 mjesta. Nije toliko tesko osvojiti 1NL ili biti drugi ali je jako tesko o(p)stati. Dovoljno ti govori cinjenica da su samo 2 kluba, ako se ne varam (Zrinski i Sibenik) predali licencu za prvu ligu jer je ostalima jasno makar mozda igracki bili koliko toliko konkurentni da ne mogu financijski opstati. Misljenja sam da nam netreba jos nekoliko izleta poput onog Hrvatskog Dragovoljca gdje ti treneri ne primaju place po nekoliko mjeseci i gdje se ho ruk ulazi u 1 ligu da bi na kraju zavrsili pred raspadom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.