• Facke
    2k


    Neobicna situacija za nega. Al tak ti je to kad si jeden od "mnogih".
  • ksapi
    2k


    Ne znam kako vi, ali meni bude drago kad se netko od nasih bivsih igraca tako zajebe.

    Realno, otisao je u klub koji u europskim okvirima vjerojatno ni nije iznad Dinama (pogotovo te njegove generacije), liga jasno jest jaca, ali nije liga petice i top klub za koji se isplati napustiti ‘svoje’.

    Riskiras s tim i nastup u repki, a dobro znas na mnogim proslim primjerima da ti se losije tekme nece tolerirati. Eto mu sad ‘zelja za daljnim dokazivanjem’ :rofl:
  • Captain America
    13.3k
    Ne znam kako vi, ali meni bude drago kad se netko od nasih bivsih igraca tako zajebe.ksapi

    Uzalud se nadam svaki put da će igrači koji ostaju tu biti pametniji kad vide kako im prolaze suigrači vani, ali uzalud. Ovakav razvoj događaja ispere gorčinu koja ostane nakon transfera.
  • ksapi
    2k


    Da, bas tako i ja mislim. Mislio sam da ce nakon Orsica biti pametniji, ali nista od toga :rofl:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne shvaćam to likovanje što je Ivanušec na klupi. On je želio ići van i s tim nemam problema. Imam problema s tim što smo malo dobili za njega. Mislim da je on izabrao puno bolje od Oršića. I klub i ligu. Bude se njemu to posložilo, malo ga je ozljeda unazadila.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kao klub koji zivi od transfera buduci uspjesi nasih bivsih igraca vani su vrlo vazna komponenta. Na primjeru Kaneka vidimo i da je vazno za ulazne transfere.
    Nije mi drago kad nam igraci odlaze, ali takva nam je realnost.
  • Captain America
    13.3k
    Ne shvaćam to likovanje što je Ivanušec na klupi.Mr Anderson

    Meni bar je sporan trenutak u kojem Ivanušec forsira transfer u klub koji nije stepenica iznad Dinama. Situacija kod nas nije bila dobra, bila nam je potrebna svaka moguća pomoć, a on nakon 6 mjeseci poštenih igara inzistira na transferu. Da je pričekao godinu dana u kojih će ako Bog da sposobni ljudi preuzet klub, ne bi imao ništa protiv transfera i bilo bi mi žao da mu se ovo događa.

    Još jedna zanimljivost, prema Capologyju, tamo ima milijun eura bruto što znači da nije otišo na duplu plaću poput Šutala i za ogroman iznos transfera.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k

    Mika jako cijenjen u Japanu, nadam sa da ce Kaneko i Ogi (a mozda jos neki) steci slicnu reputaciju kod nas
  • IstokKa96
    556
    Šunjić kapetan Bir, Arena 1, ako nekog zanima njegova igra.
  • Mihaljević
    8k
    RB Leipzig - FC Augsburg 2:2, Dani i Jakić po asistencija.
  • Facke
    2k
    Koj Bara vise nije Gvardioluv menadzer???!!!
  • Nino Bule
    11.3k
    Nikad nije ni bio, menadzer mu je marjan šišić
  • Facke
    2k


    Aha mislil sam da je bil kad se stalno fotka snjim.
  • Eduardo
    17.3k
    Šišić mu je manager, ali je Bara sredio i odradio Joškov transfer u RB Leipzig i vjerojatno uzeo finu lovu.
  • blackbully
    4.4k
    vjerojatno uzeo finu lovuEduardo

    @Haza je pisao da mu je otišlo 6 milijuna eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.