• jedan u nizu
    6.1k
    Sad ce poceti price da je Petkovic na meti Uniona i da ga Bjelica zeli tamo :D
  • Nolifer
    6.7k


    Nemoj im davat ideje..

    Boom... Here we goo. Doznajemo... :sparkle: :sparkle: :fire:
  • Brusa
    729
    nije iznenađenje. Mene je iznenadilo i to što su mu ovu sezonu dali...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Svaku utakmicu koju je startao je bio medu bolje ocijenjenim igracima na terenu. Mislim da jos moze dat za Real makar ulazio samo u drugom poluvremenu.

    Ako se ne varam da ostane u Realu jos jednu sezonu krajem ove godine bi skinuo neki rekord Ferenca Puksasa? Nakon svega mislim da ne bi bilo korektno od Reala da mu barem to ne omoguci, uostalom moze otic iduce zime, ne treba cekat ljeto.

    A i vijesti od ovakvih izvora treba uzet sa zadrskom. I Spanjolci imaju svoje SN i Germanijake.
  • Georg Koch
    3.6k
    Postoji li ikakva mogucnost po vama, pod uvjetom da izbori prodju top, kvalitetni ljudi, novi dokazan kadar, ugl.top topova da prodje, dodje kvalitetan SD sa vizijom, i onda na osnovu toga da Modric dodje na ljeto?
    Moze godinu dana odraditi bez problema, i pokrenuti novu pricu.
    Jel realno i zasto bas i nije? :sweat:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja sam opcenito protiv moljakanja, a Modric ne pokazuje bas nikakve naznake zelje. Ono tipa ne bi imalo smisla, al mogu u Madridu i reprezentaciji sta treba su pristojno odjebavanje i kao takvog ga treba prihvatit.
    Volio bi normalnog SDa s tekicom koji ce uzet par provjerenih skauta za interesna podrucja i pocet dovodit igrace s nekim generalnim smislom.
  • Brusa
    729
    po meni nije realno. Jer mu ne možemo ponuditi onoliko novaca koliko on hoće. A lova mu je na 1. Mjestu
  • Dudu9
    447
    Po tome nebi bio u Realu nego u Arabiji ko Benzema
  • Jurki
    8.7k
    Kaj se Modrica tice, teren je dobio po njemu ime i to je previse kaj se tice buduce suradnje njega i Dinama. Na stranu marketinski boom koji bi se desil itd.
    Nek on samo tam bu de je.
  • Endeavour
    416

    Nerealno. On je službeno Madridista. Siguran sam da neće napustiti Madrid čak i ako mu Real ne ponudi novi ugovor. Može birati poziciju u klubu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Robert Prosinečki novi izbornik Crne Gore
  • nwankwo646
    342
    Dva gola Halilovića, nevjerojatno kako je debel i kakve guzice ima, ili mi se čini?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Halilovic u Fortuni ima igrace koji trce za njega. To su nedavno komentirali njegov bivsi trener u Heervenu i a analiticari u studiju. Uzela ga je radna ekipa da im donosi ono sto im kronicno fali i on to uspjesno radi. Nije on nista puno bolji, spremniji od perioda u Rijeci, al se to izgleda od njega ni ne trazi
  • Carrasco
    4.1k
    Jedina korist od Jakirovića je ta što je Halilovića otpisao, Rijeka bi bila već na 7,8 bodova razlike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.