• wolfgang14
    1.1k
    HRVATSKI trener je dočekan kao nepoznat stručnjak u njemačkim okvirima. Vrlo brzo je pokazao da se nije tu našao slučajno.

    https://www.index.hr/sport/clanak/bjelica-je-vec-uspio/2539255.aspx

    eh Bjelica, nadam se da naša priča još nije gotova
  • Facke
    2k


    Ma teske da bu on iducih par let dosel u Dinamo. Pokazal se je u Unionu i nemu je meste v nemacke sigurne i ak zgubi posel v Unionu.
  • wolfgang14
    1.1k


    nadajmo se da će još neka sranja radit pa da ga zbog tog veliki klubovi neće htjet. Pogotovo Liga petice ne voli tako temperamentne trenere. Tamo sve mora bit po PSu, nebi se čudio da je zabranjeno psovanje na travnjaku. A Neno je već žvajznul Sane-a šakom
  • Ludovic IX
    5.5k
    Galata primila 6 golova manje ali zabila 13 manje od fenera. Koliko sam vidio, fener igra jako napadački i onda ostavljaju dosta prostora. Najgore što i tamo ima samo 5-6 udaraca prema svojim vratima, od toga 2 u okvir i onda ako jedan udje, loš je
  • Jurki
    8.7k
    ako im Livi ne valja..bumo se svi zmetali za avionsku kartu Istanbul-Zagreb.
    Drage volje uplatim koji euro
  • NVKOD
    738
    Pobjede nad klubovima Liga petice (otkako je HNL-a)

    1. Auxerre 3-1 (1994/95., 1. kolo Kupa pobjednika Kupova)
    - zabili Jeličić, Soldo i Pamić
    2. Parma 1-0 (2000/01., 2. kolo Kupa Uefa)
    - zabio Šokota
    3. Villarreal 2-0 (2010/11., grupna faza Europske lige)
    - zabili Rukavina i Sammir
    4. Arsenal 2-1 (2015/16., grupna faza Lige prvaka)
    - zabili Pivarić i Fernandes
    5. Atalanta 4-0 (2019/20., grupna faza Lige prvaka)
    - zabili Oršić 3 i Leovac
    6. Tottenham 3-0 (2020/21., osmina finala Europske lige)
    - Oršić zabio sva tri gola
    7. West Ham 1-0 (2021/22., grupna faza Europske lige)
    - zabio Oršić
    8. Sevilla 1-0 (2021/22., šesnaestina finala Europske lige)
    - zabio Oršić
    9. Chelsea 1-0 (2022/23., grupna faza Lige prvaka)
    - zabio Oršić
    10. Betis 1-0 (2023/24., grupna faza Konferencijske lige)
    - zabio Petković

    Duboki naklon za čovjeka koji je svojim golovima osigurao pola svih pobjeda Dinama nad klubovima iz Lige petice. Doktor nogometa, MO99!
  • Jurki
    8.7k
    sljedeci su Švabi kojima bumo jebali mater.
    Edit: mala opaska..u top 5 vise nisu Francuzi nego Nizozemci.. al nebitno jer smo njih otepli vise puta. Uz Ajax i Feyenoord.. legendarna utakmica protiv Nec Nijemengena kad smo zabili doma uz preokret pri kraju za 3:2 i opci delirij.
  • Šteco
    530
    Taksist Jose o tome za koga će navijati Bjelica.

    "Čini mi se da je rekao da mu je drag Betis, ali da će navijati za Dinamo. Gledajte, pa to je normalno. On je Hrvat, bio je i trener Dinama. Nema veze što je igrao za Betis."

    Bjelica je potvrdio da je ono što je navijač Jose rekao istina. Hrvatski trener igrao je za Betis od 1996. do 1998.

    “Je, istina je da sam rekao da ću navijati za Dinamo”.

    Prokomentirao je i Klauna.

    “Nije smio to tako reći ako je izbornik mlade vrste. Kažem, da to netko ispali u Španjolskoj, podigla bi se velika prašina. Pogotovo ako bi u pitanju bili najveći klubovi. Madrid i Barcelona bi gorjeli, a i mi u Sevilli opasno bi se naljutili”, kazao je Jose.

    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/bjelica-ne-dvoji-istina-je-da-sam-rekao-da-cu-navijati-za-dinamo/

    Ako je bilo, a jbg, promaklo mi.
  • Ivdzo11
    3k
    Antonio Marin za 0-2 Olimpije
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bjelica pobjedio Hoffenhaim u gostima. Penju se lagano i na tablici..
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ljubičić zabio za Aek.
  • blackbully
    4.4k
    Izgleda da je Komnen Andrić skroz ispao iz rotacije u Clermontu. Od povratka nakon ozljede već je 6. utakmicu na klupi bez minute, a posljednju je igrao još u rujnu prošle godine i to zadnjih 15-ak minuta.

    Trenutno su zadnji u ligi.
  • Eduardo
    17.6k
    Marin zabio dva komada u 3-1 pobjedi Olimpije. 01:45 i 03:10

  • Eduardo
    17.6k
    Ljubičić zabio za Aek.Keyser Soze

    1:15

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.