• Bosskovitz
    7.5k


    Ovog prvog sam ja radio po retro dresu kojeg je Castore napravio za Rangers, znači to je stvarni dres od Castorea po svemu osim po Dinamovim insignijama na njemu.
  • Infinity
    15.2k
    Očekujem gostujući dres sa normalnim bojama koje priliče Dinamu... (Ne roza, bijela itd...)Mihaljević

    Bijela boja ne prilici Dinamu? Svasta.
  • xavier
    11.1k
    Je li klub izdao kakvu preliminarnu "draft" verziju castore dresa ili su ovo neke vaše projekcije i vizualne pretpostavke?masacusec

    Ovo su "fantasy" dresovi s interneta, klubovi nikad ne prikazuju ništa unaprijed, jedino dres obično procuri nekoliko dana prije službenog predstavljanja pa ga možeš vidjeti na stranicama za takve stvari.

    Mene sam muci da nebu 'mokri' ko kod drugih klubova.Enkrete

    Ma ne budu. Mi ne trčimo toliko, to je kod Engleza :sweat:

    2. Očekujem gostujući dres sa normalnim bojama koje priliče Dinamu... (Ne roza, bijela itd...)Mihaljević

    Znači bijela, boja kakvu je klub imao većinu vremena na drugom dresu, ne priliči Dinamu? A koja boja po tebi priliči?
  • Armagedon13
    958
    Bijeli dres je ekonomski neisplativ,radio sam u prodaji sportske opreme u firmi koja je bila teh.sponzor Dinama.Bijeli dres nisi mogao ni pokloniti.
  • badjibadara
    1.7k
    Ovog prvog sam ja radio po retro dresu kojeg je Castore napravio za Rangers, znači to je stvarni dres od Castorea po svemu osim po Dinamovim insignijama na njemu.Bosskovitz

    U njemu bi se znojili kao škoti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    U crnim dresovima odradivat sva gostovanja u HNLu do kraja sezone. Napokon muski odigrano u skladu sa bojom a ne ko pckice.
  • Mihaljević
    8.1k
    18530_ggz-nsrwiaa1u9g_f.jpg
    Ako je moguće do kraja suradnje sa PSK, igrati sa natpisom "pokaži srce" , jer 10 puta bolje izgleda nego kad piše PSK i ona lopta koja je crtana u paintu.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Inače su matchworn dresovi sa ove tekme na matchwornshirt.

    Brutalan je ovaj crni dres :love:
  • austrijanac
    2.7k

    To sve zavisi gdje igramo.
    Postoje neke zemlje koje imaju zabranu reklamiranja tudjih kladionica. Tako naprimjer u Češkoj je isto bilo Pokazi Srce, umjesto PSK.

    Da se razumijemo, PSK i Tomo Madžar su ti koji vode tu udrugu, tako da se opet reklamira PSK.
  • rupke
    52


    nažalost, na MWS se služe malo neobično praksom i naplaćuju velike naknade.
    cijene iskazuju bez pdv-a, te zaračunaju trošak prodavatelju 10%, dostavu 28,48eur.
    npr. ukoliko se postavi ponuda od 189eur, to se plaća 189+18,90+28,48+59,10=295,48eur
  • Fićo1986
    973
    Kad bi ovaj crni dres imao grb dinama u originalnim bojama,kupio bi ih 50!!!
  • NORTE
    9.3k
    Ako je moguće do kraja suradnje sa PSK, igrati sa natpisom "pokaži srce" , jer 10 puta bolje izgleda nego kad piše PSK i ona lopta koja je crtana u paintu.Mihaljević
    Naravno da je nemoguće.
    Europske gostujuće samo pa neka padne Betis.
  • Robi T
    230
    Mislim da furaju reklamu "POKAŽI SRCE" samo na gostovanjima u zemljama gdje je zabranjeno reklamirati kladionice.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    prva stvar koju bi napravio da me netko pita za bilo što u klubu je tjeranje kladionica što dalje od dinama.

    ta lova sigurno nije nešto posebno značajna i nema nikakvog smisla da gospodski klub reklamira jedan porok i štetu za cjelokupno pučanstvo.
  • Brusa
    726
    potpisujem. Nije da oni daju ne znam kako ogromnu lovu, koja se od drugih ne može dobiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.