• Riot
    1.9k
    hvala, ispravio

    I još da nadodam iako nije topic za to al već smo počeli

    Samo ti Dinamo šampioneRiot

    Najgora pjesma u povijesti
  • NORTE
    11.5k
    Jesam li ja jedini kojem je puno mocnije bilo kada je bila mala stanka izmedu stihova nakon 'serbus dragi zagreb moj' kao prije?jedan u nizu
    Zapravo to mora biti i neko pravilo kod takvih skandiranja.
    Najdraže mi je ono "ko je najbolji?", a sveto ime se prolomi gradom.
    Kad zagrmi DINAMO protivnicima se ledi krv u žilama.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Dobra ideja zapravo.
    Skandiranje Serbus dragi Zagreb moj, svaka tribina svoj
    NORTE
    https://files.fm/u/p9ygcwv7gq

    Edit..inače ne znam kako se video može uploadat, (za sliku sam naucio) da pritom nije sa yt?
  • kibic
    1.1k
    Znam da su izbori glavna tema al nemam di drugdje postavit pitanje.

    Budući da nemrem nać posebno otvorenu temu na forumu; socios tokeni su još uvijek aktualni za Dinamo? Budući da mi nije jasno o čemu se radi, koje su prednosti korištenja tih tokena?

    Ima li klub ikakve financijske koristi ako većina članova kupi te tokene? Ako kupiš taj token, sve kaj dobiš je moguće pravo izbora nekih marketinških sitnica?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja sam zahvaljujući tim tokenima dobio besplatne ulaznice za ligu prvaka. Neko vrijeme to nisam pratio pa ne znam jeli još aktualno.
  • Mrvica
    3.9k
    Imam par tih tokena i dobio sam na nagradnoj igri 2 karte za zološki iskreno :lol: Budu kako kad nekakva glasanja u vezi dizajna nečega i tako, mislim ništa posebno ali već kad netko iz nigdjezemske odlučuje o nekim stvarima u Dinamu onda sam ih i ja odlučio kupit par komada. Aktualno je, ali mi izgleda manje aktivno nego prije ili je samo do mene.
  • kibic
    1.1k
    Puno klubova koristi te tokene pa pokušavam skužit jel klub ima ikakve financijske koristi od toga il može sam štetu si napravit.

    Kad članski model zaživi, imam nekak filing da bu ti tokeni nepotrebni.
  • Mrvica
    3.9k
    Ma bit će sigurno nepotrebni, nisam nekakav fan tog sociosa ali kud svi tu i mali Mujo. Što se tiče financijske koristi kluba to ti ne mogu reć, ali ne vjerujem da to rade eto čisto bezveze. Po meni je glupo da sad nekakav lik koji je iz nekakve pripizdine na temelju kupljenih tokena može odlučivat u vezi nekih stvari vezano za klub za koji je čuo par puta. Da se veselim tome kad članski model zaživi pa da budu nepotrebni itekako se veselim.
  • IstokKa96
    692
    Bilo bi prekrasno ako je ikako moguce kad bi se uveo dress code za protokolarne prilike. Ove fotografije s Mirogoja su blago receno očaj.
  • Endeavour
    588

    Napokon da netko osim mene ovo istakne.

    Već godinama zagovaram dress code. Prije par tjedana kod spomenika ispod zapada sam govorio predsjedniku da eliminira "hotelske" trenirke i nađu službenog dobavljača odijela. Pa može i krojač Jura iz Maksimirske...
  • Captain America
    17.7k
    Puno klubova koristi te tokene pa pokušavam skužit jel klub ima ikakve financijske koristi od toga il može sam štetu si napravit.kibic

    https://sifted.eu/articles/socios-fan-tokens-crypto-football U ovom intervjuu imaš pojašnjenu korist za klub.

    Kad članski model zaživi, imam nekak filing da bu ti tokeni nepotrebni.kibic

    Svi članovi su dobili token tokom prošle 2 godine i treba napraviti distinkciju između članstva i fan tokena. Članstvo donosi mogućnost glasanja na izborima za 20 eura godišnje, a fan token izbor kozmetičkih promjena. Te kozmetičke promjene će privući casualce, a klub će zaraditi neke novce i može se pohvaliti da je u društvu PSGa, Milana, Barcelone, Atletica...
  • GaijiZG
    1.3k

    Sve bi bilo lakše probavljivo da nije trenirao cz nakon svega.
    Ako se ne varam, napustio je Bilića i repku da ode u cz?
  • kibic
    1.1k
    Fala ti na linkanom članku. Na brzinu sam preletil članak, posle bum detaljnije.

    Nekak sam stekel dojam da je to bil pokušaj monetiziranja fanova za vrijeme korone kad se nije moglo na stadione ić. Ono kad su navijači jedino mogli doma pred telkom sedit, a klubovi su nekak hteli nadoknadit prihode od karta za tekme.

    Ak članski model bude tak posložen di članove uključiš u akcije prikupljanja love za klub, ne vidim više neke potrebe za tim tokenima. Možda griješim, al ne čini mi se da ta firma i njezin osnivač imaju neke dugoročne benefite za nogometne klubove.
  • GaijiZG
    1.3k
    1707444776560.png

    Evo ak si oće ko na majicu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Daj stavi i mamica
    I perasicku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.