• Mali Zeus
    13.2k
    :rofl:

    Malo frka a, puno komentara i to.
  • NORTE
    11.5k
    Samo ću ovo staviti tu.
    https://streamable.com/5erayi
  • LaznjakProsineckog
    794
    Imam dobar osjećaj za Betis. Laku noc svima :)
  • Kepec
    5.6k
    Pogledao gostovanje Naukovića u Direktu i nakon "odličnih" fotografija isključivo praznih tribina u pozadini, pokušaj prikaza Dinama u izričitom padu te Mojmirinih "genijalnih" pitanja vezana uz, u tom trenutku, totalno nebitan Hajduk (na koje je Nauković dao više nego sjajne odgovore s gledanjem u leđa nadmoćnijem suparniku) dobio sam još veću želju za tekmom u subotu.
    Još više iščekujem stajanje u redu za karte sa stotinama ostalih Dinamovaca.
    Još više želim da se cijelom Trešnjevkom i Zagrebom zaori DINAMO ZAGREB.
    Još slađe će biti u 5. mjesecu proslaviti naslov s igračima.
    Još sam ponosniji kaj sam Purger.
    Još sam ponosniji kaj sam Dinamovac.
  • criticus
    2.3k
    Ono što bih ja volio u subotu da se cili i zapad priključi na "Pariz nema kaj ti imaš". Nek pola grada odzvanja.
  • NORTE
    11.5k
    Ono što bih ja volio u subotu da se cili i zapad priključi na "Pariz nema kaj ti imaš". Nek pola grada odzvanja.criticus
    Dobra ideja zapravo.
    Skandiranje Serbus dragi Zagreb moj, svaka tribina svoj stih.
  • DrawTube
    4.8k
    Nadam se da Zapad u subotu neće razočarati, razočarao je protiv Rudeša s obzirom da je na prethodnoj utakmici u Kranjči (2-1 vs Loksa) Zapad skakao i stajao dobar dio vremena
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jesam li ja jedini kojem je puno mocnije bilo kada je bila mala stanka izmedu stihova nakon 'serbus dragi zagreb moj' kao prije?
    Naravno izuzevsi ovog dijela 'pariz nema kaj ti imas'.

    Sad cim tribina odradi svoje, odma ide drugi stih. Kad se pricekalo par sekundi sve je mocnije izgledalo.
  • Majki2111
    3.2k
    Ma općenito ide bolje kad je brže. Jedna pjesma 3 minute i gotovo. Može i manje i treba dalje ići.
  • Rakovica1986
    661
    i ja sam o tome razmišljao par puta, više je do stila vođe i to treba respektirat, ali onu jeku nakon svakog stiha svakako treba razmotrit.
    U svakom slučaju kao što je ovdje već bilo opjevano nakon tekme, samo navijanje je bilo odlično posloženo, a pjesme su išle u pravom trenutku kroz cijelu tekmu. To mi je uvijek drago kad se prepozna da smo riknuli pa nakratko ide lagani prijelaz i eto nas natrag. Moglo se odigrati još 90 min odmah nakon, mi nebi stali.
  • SAS1987
    14.7k
    Ma općenito ide bolje kad je bržeMajki2111

    Ne :lol:

    Jedna pjesma 3 minute i gotovo. Može i manje i treba dalje ići.Majki2111

    Ne :lol:
  • Juznjak
    3.8k

    Pa koliko bi pjesama trebali onda imat moj dobri Majki? :rofl:
    Meni baš ima neku draž ono dugo ponavljanje pjesama. Ove godine mi je bilo predobro u Gorici kad se nekih 15-20 minuta u prvom poluvremenu pjevalo “ajmo plavi oo”, brutalna atmosfera. Prije, kad sam tek krenuo ići na utakmice, bi mi dosadilo kad bi se nešto tako dugo ponavljalo, ali sam s vremenom to baš zavolio.
  • Majki2111
    3.2k
    Pa imamo ih dosta :chin:
  • Juznjak
    3.8k

    Imamo, daleko od toga, ali nismo na koncertu pa da svako 3 minute imamo drugu pjesmu.
    Zamišljam ekipu na štangi sa spiskom od 20+ pjesama i kojim redom će ić :rofl:
  • Mali dioničar
    15.3k
    3 minute i gotovoMajki2111

    Ovo je iz priče “zavele me dvije cure u bezazlenom izlasku.”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.