• mali M
    3.4k
    Provjeravao sam više puta unos podataka. Tražio frenda da upisuje umjesto mene, na računalu, na mobitelu, svakako, tako da nisam krivo unosio niti jedan podatak kod dodavanja članskeŠteco

    ne ne, nisi me shvatio, meni su oni kod učlanjenja ukucali krivi OIB u sustav, pa sam ja mogao kucati do besvjesti nebi se nikad uspio ulogirati. žao mi je da toliko čekaš, nadam se da će se i takva problematika iznormalizirati nakon što prođu izbori pa se malo smanje upiti za učlanjenje...
  • Šteco
    530
    ne ne, nisi me shvatio, meni su oni kod učlanjenja ukucali krivi OIB u sustav, pa sam ja mogao kucati do besvjesti nebi se nikad uspio ulogirati. žao mi je da toliko čekaš, nadam se da će se i takva problematika iznormalizirati nakon što prođu izbori pa se malo smanje upiti za učlanjenje...mali M

    Ma skužio sam kaj si htio reć, oboje to zapravo i pišemo, ja dobro upisujem, ali u sustavu nije dobro upisano i logično da me neće povezati. Tu oni jedino mogu napraviti nešto (ispraviti podatke u sustavu), ali kako za sada nisam dobio nikakav odgovor svakim danom sam mrvicu manje sretan što se izbori bliže, jer vremena je sve manje. Ali ako izbori prođu kojim slučajem i bez mojeg glasa, tj. ako na izborima bude identičan problem kod glasovanja, svejedno očekujem uvjerljivo dinamovo proljeće.
  • mali M
    3.4k
    svakim danom sam mrvicu manje sretan što se izbori bližeŠteco
    ma za to ne brini, riješit će Draž il Deda već! :lol:
  • Dalmatinec
    576
    Majko mila, učlanim 5-6 ljudi, dvojica bi još trebala, i jedini ja ne dobijem člansku. Postao sam lagano sprd. :grin:
  • Bruh
    888
    Kolko mi okvirno imamo članova?
  • Batigol
    50
    Kome se obratit ako zelim postat clan? Iz Njemacke sam...direktno klubu ili?
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jel imas OIB? Ako imas normalno sve rjesavas samo ti je nesto skuplje zbog dostave clanske i poklona. Ak nemas OIB probaj ga izvadit prek Porezne uprave - besplatno je.
  • Jaro
    5.4k
    Porezne uprave - besplatno je.NitkoBitan

    Netko je napisao da se mora osobno doci u PU, nisam provjeravao.
  • Peškaman
    2.5k
    Pa ako imaš hrv putovnicu,imaš OIB na prvoj stranici ako se me varam
  • Batigol
    50
    Ma imam putovnicu i naravno OIB..
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Znat cu ja uskoro vise. Trenutno sam u razmjeni mailova sa poreznom upravom bas zbog dodjele OIB-a jesnoj osobi koje je strani drzavljanin
  • agramZ
    2.3k
    koji sam ja idiot.. :monkey: zadnja hrvatska putovnica mi je iz 2006. godine, od tada imam samo austrijsku, ali ostalo mi je hrvatsko drzavljanstvo. i sad me ovi zadnji upisi podsjetili da je tada postojao jmbg pa sam iskopao staru putovnicu da vidim da li se moze nesto preko nje napraviti.. i tako sam doslovno za minut sasvim jednostavno saznao za svoj vec odavno postojeci oib, za kojeg sam mislio da zapravo i ne postoji :lol:

    ako mozda jos nekom specijalcu zatreba, preko ovog linka lijepo rijesite sve.. :rofl: https://oib.oib.hr/SaznajOibWeb/
  • Nevo7
    590
    15. 1. uplaćeno, danas došla iskaznica
    Još ja budala uplatio da mi dođe preporučenom poštom, mislio sam da će brže, al isti vrag, obično pismo :lol:
  • Ijayi Atiemwen
    336
    Pozdrav, jeste li naišli na rješenje? Svi moji prijatelji koji su naručili člansku ove godine su je dobili na adresu, a ja nisam. Još sam se ja učlanio par dana prije njih...
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ja sam se uclanio u ozujku prosle godine i na clansku sam cekao sigurno 2-3 mjeseca. Nit sam slao mailove nit sam zvao koga, samo lagano. To kaj vam nije dosla clanska ne znaci da niste clanovi, provjerite preko ulaznice.hr . Zrihtajte mail za glasanje, to je najbitnija stvar. Kad ce kartica doc je manje bitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.