• kibic
    1k
    Ako netko nema OIB, može li se učlanit sa brojem putovnice?
  • deda
    28.1k
    Ne
  • kibic
    1k
    U principu netko tko je strani državljanin i nije u Hrvatskoj, nema neku šansu učlanit se u klub?
  • Draž
    1.1k
    Nažalost ne.
    Za takve se mora u budućnosti uvesti posebna kategorija. Članstvo bez prava glasa.
  • kibic
    1k
    Ne bi ih zvao članovima onda neg fanovima il nekim drugim nazivom. Član udruge se zna tko je i kaj dobiva time.

    Ako bi postojala mogućnost takve učlanit sa brojem putovnice/osobne, rješilo bi se time. Ako bi to pravno bilo moguće.
  • rioda
    2.6k
    Da, trebalo bi razdvojiti članove na npr. dva tipa - redovni član sa svim pravima i podržavajući član koji ima sva prava osim prava glasa
  • Draž
    1.1k
    Ne bi ih zvao članovima onda neg fanovima il nekim drugim nazivomkibic

    Jasno, znaš na kaj sam mislio
  • Jameson
    274
    Pozdrav,

    kome se mogu obratiti vezano za problem dostave članske iskaznice?

    Naime, svi članovi moje obitelji su dobili iskaznice osim mene. I ove i prošle godine. Naveo sam istu adresu dostave i zatražio da se dostavi poštom.

    Pisao sam mailove i pokušao dobiti odjel za članstvo putem telefona, ali kao da je linija isključena. Znam da se telefonski može dobiti ponedjeljkom, srijedom i petkom 10-12 te sam i u to vrijeme zvao.

    Može i putem inboxa ukoliko trebaju nekom podaci.

    Hvala!
  • xavier
    11.1k
    U principu netko tko je strani državljanin i nije u Hrvatskoj, nema neku šansu učlanit se u klub?kibic

    Aposolutno se može učlaniti. Nije hrvatsko državljanstvo uvjet za učlanjenje. Potreban je samo OIB koji može dobiti i svaki strani državljanin. To uopće nije problem, potrebno je samo poslati zahtjev.
  • kibic
    1k
    Ali ak se ne varam, porezna više ne izdaje OIB online, već osobnim dolaskom.
  • Draž
    1.1k
    Naime, svi članovi moje obitelji su dobili iskaznice osim mene. I ove i prošle godine. Naveo sam istu adresu dostave i zatražio da se dostavi poštom.Jameson

    I ja sam u istoj situaciji. Djeca su dobila, ja nisam, a poslao u klub u isto vrijeme.
    Još sam k tome i povjerenik :nerd:
    Doći će... strpljenja...
  • Šteco
    530
    Ako imaš VPN ugasi ga il stavi na Hrvatsku. Probaj ugasit sve blokatore oglasa i skočnih prozora i prihvati sve kolačiće i alate za praćenje sa stranice. Za kraj probaj preko incognito u internet pretraživaću otvorit stranicu.

    Meni je lagano prošlo, al isto imam frenda s kojim sam pokušaval to odradit i nije mu išlo.
    kibic

    A ne znam kaj da kažem više, smaram samog sebe pisanjem o tome ovdje. Nemam VPN, probao inkognito, itd, nema pomaka. Meni baca grešku kod dodavanja da su pogrešno uneseni podaci kada upišem OIB i broj članske.

    Jučer navečer sam trećem frendu pokušavao dodati članstvo na njegov račun na ulaznice.hr i njemu je učitavalo i učitavalo (nakon upisa OIB-a i članske), ali se ništa nije dogodilo, onak grb dinama kakti "učitava" podatke, ali ništa ne dogodi, ni nakon par pokušaja (nakon svake pive jednom), drugi browser i ostalo. Ali njemu ne baca error da oib i članska nisu točni, to je dio koji mene muči i kako sada stvari stoje, ništa od mojeg glasovanja.
  • xavier
    11.1k
    Ali ak se ne varam, porezna više ne izdaje OIB online, već osobnim dolaskom.kibic

    To nisam znao. Ok, znači možeš se, samo osoba treba osobno doći u Hrvatsku.
  • mali M
    3.5k
    Meni baca grešku kod dodavanja da su pogrešno uneseni podaci kada upišem OIB i broj članske.Šteco

    jesi pogledao ono osnovno? meni je javljalo identičnu grešku i poslao sam mail na članstvo sa svojim podacima, i nakon mjesec dana su mi se javili da su mi u sustav krivo unjeli dvije znamenke OIB-a i da su sad to uskladili i normalno sada vidim sve..
    Drugi par čarapa je što kao i @Draž strpljivo čekam da mi se odradi učlanjenje već skoro mjesec dana... nije još panika, ali uskoro ćemo vidjeti
  • Šteco
    530
    jesi pogledao ono osnovno? meni je javljalo identičnu grešku i poslao sam mail na članstvo sa svojim podacima, i nakon mjesec dana su mi se javili da su mi u sustav krivo unjeli dvije znamenke OIB-a i da su sad to uskladili i normalno sada vidim sve..
    Drugi par čarapa je što kao i Draž strpljivo čekam da mi se odradi učlanjenje već skoro mjesec dana... nije još panika, ali uskoro ćemo vidjeti
    mali M

    Provjeravao sam više puta unos podataka. Tražio frenda da upisuje umjesto mene, na računalu, na mobitelu, svakako, tako da nisam krivo unosio niti jedan podatak kod dodavanja članske. Osobno sam im se prvi put javio 31.10.2023. za navedeni problem. U međuvremenu se javio još 3 puta na mail. Nikada nisam dobio nikakav odgovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.