• emilperska
    5.7k
    Ovaj dečko RPG je rođen u Parizu prema javno dostupnim podacima..
    Zašto je to bitno, zato jer Kava i ovi hajdukovi levati su rođeni u Africi i šansa da imaju krivo napisani datum rođenja i umanjene godine za 3-4 godine su velike, a ovdje tog rizika nema jer ne vjerujem da je bolnica u Parizu falsificirala rodni list. Dakle, dečko ima stvarno 25-26 godina i to je veliki plus.
    To je tužno, ali to je tako. Na nekim podcastima se spominjalo da IYA kojeg smo doveli iz Gorice, možda i nije 96' godište..
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne da mozda nego nije sigurno, atiemwen je jedno 4-5 godina stariji nego sto mu papiri kazu zato je tako naglo i propo i izgubio na eksplozivnosti
  • emilperska
    5.7k
    I ja prvi kritiziram često, ali ovo histeriziranje jer ga dovodimo besplatno je apsurdno.
    Prvo to nije službeni podatak, moguće je da i bude odšteta. Kad platimo Kavu 1,5 mil EUR onda je "jebeš beka kojeg si platio 1,5 mil" ili "platili su debili 1,5 mil EUR rezervnog beka loše ekipe iz Ligue 1". Kad (navodno) dovedu nekog džabe, onda jebeš igrača koji je došao džabe..
    Pre pre velika histerija..
    Najbolje da se vratimo u "Tatina" vremena pa damo 1m za Tolića, 2.3 za Bočkaja, 1.2 za Denija, 3.5 za Nevistića itd, pa će onda dio ekipe bit sretan..
  • Zagi
    7.7k
    Sve je to lijepo ali ja bi još jednog Jap-a.
  • Lynx17
    4.1k
    Cekajte, vi ste stvarno izbrisali Lynxov Ekskluziv?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    mislim da je rečeno da je pljuvao po boysima što je više nego dovoljno
  • rioda
    4.8k
    Sad ga nešto proučavam pa vidim da je igrao s KTC-om u Saint Ettieneu, tako da sam još sigurniji da će biti dobar jer ga sigurno on preporučio
  • Mr Anderson
    8.2k
    Sad ga nešto proučavam pa vidim da je igrao s KTC-om u Saint Ettieneu, tako da sam još sigurniji da će biti dobar jer ga sigurno on preporučiorioda

    E, jebi ga sad. Kolika je onda Theova provizija?:lol:
  • Captain America
    17.7k
    Ugovor do 2026 će ga zadovoljit. :wink:
  • Mentalni Gimnastičar
    892
    Kolega Tranzicijski napad napravio kratki video o Francuzu
  • Lynx17
    4.1k
    Mi mozemo imati dobar ili los "feeling" o igrace. Ali najbolje su ovi koji nikada nisu pratili tog igraca ali tu odma solu pamet o koliko je dobar ili los. Mos mislit.
  • Maki2
    631
    A ova stopiranja i spustanje svjetlosnog snopa sa visine ko da ga privlaci NLO me ubijaju.
  • Orc123
    8.1k
    po ovom videu mi se cini jako odgovoran defenzivno, dobra postavljanja, ne previse brz ali ni nije spor definitivno, slican je Fistovskom po stilu igranja, solidan centarsut(kifla)....nasi ga sigueno nisu kupili samo po TM nego su ga sigueno skautirali tako da, vjerujem Dabcu. Posto ce Ogi biti taj Ofenzivniji bek desno i ne trebamo imati tako ofenzivnog igraca.
  • CastAway1986
    1.5k
    Evo da se ukljucim u raspravu povodom ova dva imena što se spominju..Ovaj desni bek Ronael s obzirom na reference klasa je iznad onog Koffija u to sam gotovo siguran..
    Drugo ako je itko gledao U-21 ekipu Ukrajine pogotovo protiv naših mladih "zvijezda" vidilo se iz aviona koliko su bolji i uigraniji, što se stopera tiče Batagov i Taloverov su najbolji mladi stoperi tamo i oba su već dobila pretpozive za A reprezentaciju, inače meni je Taloverov mrvicu bolji i jučer sam ga baš spominjao na Zoni al ugrabio ga Lask za 1.6M ali i ovaj je jako dobar bar ono što sam površno gledao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions