• plavac173
    2.6k
    Sala je drugi dio recenice a prvi mislim da ne, a ovo je i post za vecinu ljudi koja i s razlogom tako razmislja ali je Dabac valjda jedini covjek u klubu koji moze preporuciti nesto kvalitetno
  • Nevo7
    780
    Nije se najbolje snasao ovdje jer se tu ne igra nogomet kao u ligama petica. To kaj netko dolazi iz liga petica ne znaci da ce automatski ovdje dominirat, mozda postane predmet sprdnje zbog losije tehnike i kombinatorike.NitkoBitan

    Doslovno je Moubandje rekao da u Dinamu ne možeš uspjeti ako imaš lošu tehniku. Rekao je da su igrači u HNL-u izrazito tehnički potkovani, a pogotovo u Dinamu i da ako nemaš smisla za kombinatoriku i tehniku, otpadaš.
  • Ludovic IX
    7.3k
    free transfer iz francuske lige.. već sad je jeftiniji od Maxa na razdoblje od dvije godine..
  • Laugreano
    2.5k
    Moubandje je cijelu karijeru igrao u davljeniku u zoni ispadanja. Skoro svaku utakmicu igrao je u postavljenom bloku. Onda dođe u Dinamo i dočeka ga sve suprotno :D
  • Nogo
    3.7k

    "Samo" liječnički treba proći :lol:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ekipa smijesni ste sa tim prodavacem magle Lorenzom. Lik procita tu na Zoni vijest, podijeli na svom Twitter profilu i vi ga opet dijelite ovdje? Pa jeste ludi svega mi.
  • Dinaminjo
    939
    Pariz nema kaj ti imas..

    ..jer smo ih doveli sve kod nas!!!!
  • nemapredaje
    3.3k


    passava la nonna con le torte
  • MarK
    648
    ne možeš na temelju nastupa u ligi petice procijeniti kvalitetu za Hnl. Mišljenja sam da je solidan igrač tamo top igrač ovamo. Mišić, Rile, Petko su bili čak ispodprosječni vani, a ovdje dominiraju. Isto vrijedi i za Pjacu, M. Pašalića i sl.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovo su mu najsličniji igrači u Europi

    Europa.png

    A ovo su mu najsličniji igrači u Ligue 1 trenutno.. poznato ime na popisu, pa treba biti optimist da se ne šara s lijeva na desno, nego se valjda ima ideja kakav bek nam je potreban. A ovaj je CV-om nemjerljivo bolji, očito i financijski.

    EDIT; s tim da moram napomenut da se za cijelu Europu gleda u zadnjih 365 dana, a za Ligue 1 se gleda isključivo sezona 2023/24. Manje bitno jer je stil igre jasan, ali neka bude rečeno

    Snimka-zaslona-2024-02-06-134529.png
  • sanjinlego
    3k
    Ima netko highlights od Gabriela? Gdje se može pogledat kakav je igrač, karakteristike i slično? Gdje je igrao, tko ga je kad kupio i za koliko je najmanje bitno.
  • Kreten
    114
    Jakir nabavio rakete sada nabavlja RPG. :cool:
  • Dinamouberalles
    224
    Ako dolazi besplatno liječnički nije problem
  • sanjinlego
    3k
    Gabriel kopija Moufija. Ali eto besplatan je, i za rotacije okej. Da Ristovski ima kakvu takvu konkurenciju.
  • Noel
    6.4k
    Neka Vlatka suze roni mi smo šampioni!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions