• K3p
    173


    Napišeš kak su svi puni toksičnost i onda nekog nazoveš polovnjak ?!

    Ti si isto prešo na kvasinu :yikes:
  • Paggini
    21.1k
    Ova tema je teška psihijatrija...

    Ali ako je istina za ovog tamnoputog afroafrikanca, možemo li reći da je uprava odradila dosta dobar prelazni rok? Ogiwara izgleda dobro, Hoxha izgleda dobro, odjebali BREkala i Baru, doveli bez odštete desnog beka koji ima iskustva u ozbiljnijim ligama? Pa bogami, mogli bi ovo ići negdje
  • db-izbjeglica
    15.4k
    meni stvarno nije jasno što pojedinci očekuju?
    igrač je poprilično mlad, a već ima dosta iskustva u ligama petice!

    nisam nikad gledao čovjeka, ali po "životopisu" sasvim upotrebljiv i prilika sa jako malo rizika, doslovno se nema što izgubiti, osim plaće.

    možda će se uklopiti, možda neće, al ovakve dolaske treba pozdraviti, a ne dočekivati na nož.
  • Ludovic IX
    7.3k
    plače se za uremovićem a on je imao koliko utakmica u ligama petice? koliko od toga u prvih 11? možda bude novi moubandje, ali možda bude i novi KTC.. kak da znamo.. damo za nekog 4 milje pa je to garancija.. je, vraga..eno, u italiji još trljaju ruke jer su se rješili b.šutala
  • Nino Bule
    13.8k
    Imajte na umu da imamo startnog desnog beka, a drugi ozljeđeni se zasitio dinama(i mi njega) i vjerovatno ide na ljeto. Ovo je bas low risk prilika da rile ima konkurenciju ubuduce a sad pokrpas rupu zbog ozljede mohe
  • scooniepenn
    3.3k
    Neki ljudi ovdje samo seru sranja radi. Majke ti mile, tko je vama ljudi pojačanje. Prvi sam za argumentiranu raspravu, forum tome i služi, ali komentari poput ovih zadnjih kolege Sandija Pege nemaju nikakvog doticaja s argumentacijom. Čovjeka koji u trenutku dolaska u Dinamo ima bolji CV od 95 posto naših igrača koji nisu došli iz omladinske škole je polovnjak, bek u tijelu stopera, maksimalno rezerva. Stvarno svaka čast. Uvjeren sam da su ga skautirali Marić i Dabac, kojima ipak više vjerujem nego nekolicini forumaša koji pljuju po svakom prijedlogu koji nije njihov. Ovi svi klubovi u Ligama petice u kojima je igrao očito imaju maksimalne diletante u sportskom sektoru kad su tu prevaru dovodili.
  • Paggini
    21.1k
    drugi ozljeđeni se zasitio dinama(i mi njega) i vjerovatno ide na ljeto.Nino Bule

    A jebote, ima 17 godina i već se zasitio Dinama...
  • Orc123
    8.1k
    Ja mislim da je on nama opcija bio i prije ali je njega htjela Adana i nudili su mu sigurno jaci ugovor ali kako je to propalo onda smo se ubacili mi! Po meni, s obzirom da dolazi besplatno, da ima boli cv od svih bekova povezivanih s nama cini mi se da nas je malo sreca pomazila na kraju. A sad moze ispasti top, a mozeni flop ali i kad platis 3-4milja moze ispasti isto.
  • Ludovic IX
    7.3k
    pa nije moha u dinamo došao sa 12 godina. a nije ni iz afrike da lažira godine baš za toliko..

    p.s. znam da o mikiću pričaš ali moha je rezervni bek
  • Captain America
    17.7k
    Samo napomena, Martinik je u Antilima u Karipskom moru. Pjer nema veze s Afrikom :wink:
  • BeckaSkola
    82
    Ima li neki „opravdani“
    razlog da se ne smije spominjati (po meni) u vecini slucaja odlicnu stranicu na instagramu?
  • dinamozivivjecno
    2k
    Mislim da nisam jedini ovdje koji jedva ceka da se ova "transfer sapunica" zavrsi i da tema nestane do 7 mjeseca.
  • BornaPŽ1986
    1k
    plače se za uremovićem a on je imao koliko utakmica u ligama petice? koliko od toga u prvih 11?Ludovic IX

    On ima vise nego pristojnu karijeru za njegov kapacitet i potencijal. A sad sto ovdje par ljudi smatra da ovaj bek nije za nas ja osobno ne uzimam toliko bitnim pa ne bi trebali ni istali. Vidjet cemo ga na terenu tek ako potpise, ali na prvu obecava, sigurno ce pomoci.
  • Captain America
    17.7k
    Mislim da nisam jedini ovdje koji jedva ceka da se ova "transfer sapunica" zavrsi i da tema nestane do 7 mjeseca.dinamozivivjecno

    You wish. 900 stranica je navodno tu ispisano dok nije trajao prijelazni rok.
  • Zagi
    7.7k
    Doslovno je Moubandje rekao da u Dinamu ne možeš uspjeti ako imaš lošu tehniku.Nevo7

    Lecjaks je to rekao ako se ne varam ali poanta stoji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions