• marcio amoroso
    36.6k
    Dečki prestanite sa spamanjem teme nepotrebnim slikama i glupostima. Ionako imamo problema sa memorijom, a vi se tu zajebavate na svakodnevnoj bazi.
  • plavac173
    2.6k
    Gabriel kopija Moufijasanjinlego

    Nevjerovatno, divim se nekim ljudima... Lik napisao prije 10 minuta da netko napise kakav je igrac, ocjene blabla i sad pise kopija kao i Kava...
    Ja stvarno ne znam da li vi toliko igrate FM ili zivite u nerealnom svijetu pa mislite da se igraca moze procijeniti na osnovu mrtve sofe score i TM (tu je i dobar sto je najjace)..
    Igrace se skautira mjesecima, mjesecima. Pa netko da je tek krenuo pratiti nogomet i vidio ovakve postove bi rekao da je skautirati igraca najlaksa stvar na svijetu, par klikova na google i vidis... Uozbiljite se, moze biti promasaj, moze biti Top, necemo znati dok ga ne vidimo. Jedina osoba koja moze biti kompententa da donosi zakljucke o njemu je netko tko ga je pratio vise mjeseci, a mislim da takvih ovdje nema.
  • sanjinlego
    3k


    Kopija Moufija po izgledu. Jel moguće da se odmah palite .. da imate potrebu nekoga poništit, prozvati da nema pojma, i sve ostalo? Forum pun toksičnosti, fuj!

    EDIT: i da, JOŠ JEDAN POLOVNJAK!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Po mojim pretpostavkama i insajderu zvanom flight radar, Gabriel bi mogao stici sutra u Zg oko 13 ili 15 sati, ako leti iz Pariza i ako nije uranio vec danas. Znaci predstavljanje nadam se cetvrtak.
  • Haza
    4.6k
    Očekivali smo Carvajala očito, po viđenim komentarima...sad je problem jer dolazi bez odštete, pa zbog toga ne valja, da ga plaćamo, bi svi urlali, da smo kreteni jer ga plaćamo, da nikog ne dovedemo, onda je Uprava nesposobna.
    Zaključak, kako god okreneš nije dobro...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Isti Moufi, obojica crni.
  • hardek
    2.8k
    Ova tema se treba koristiti za neke psiho-socijalne studije. Dovodimo besplatno igrača sa 100+utakmica u ligama petice na deficitarnoj poziciji, igrač u najboljim godinama i opet negativa. U najgorem slučaju biti će solidan back up Ristovskom, u najboljem slučaju riješili smo poziciju desnog beka na sljedeće 2,3 godine. Puno bolja opcija od Kave jer je rizik manji, a igrački CV je bolji. Palac gore sportskom sektoru za ovo.
  • Peškaman
    4.4k
    A da sw ne spominje da se spominjalo kako je moguće da je rival složio onakvu obranu za 0 eura,a doveli igrače iz grčke,2. Njemačke.
  • NitkoBitan
    17.6k
    EDIT: i da, JOŠ JEDAN POLOVNJAK!sanjinlego

    Jel se tako i za Tea pisalo...

    Tesko da mozemo nac boljeg od ovog za rezervu, a mozda se momak i isporfilira u standardnog beka.
  • Orc123
    8.1k
    Fakat puno negative bezveze. Da rezimoramo: 1. Dovodimo igraca bez odstete, 2. Igrac ima 150 utakmica u ligama petice, 3.dovodimo ga da bude zdrava konkurencija Risti, 4. Igrac ima samo 25godina! Bravo za skaut sluzbu, jedan veliki pomak u odnosu na prije! Rizik posla nikakav, a do sada se spominjalo nekakvih 3mil eura za Tudora koji em je tovar, em ima 28g, em nema ni jedne utakmice u jacoj ligi od poljske....ovo je low risk! Top!
  • Jaro
    7.4k
    samo nervozan jer nije prvi provalio rad na transferu...
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Uvjeren sam da je Pierre-Gabriel najbolja opcija od svih koji su se spominjali u ovome prijelaznom roku za poziciju desnoga beka, a još ako stvarno dolazi besplatno, onda možemo biti itekako zadovoljni.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Što uopće znači polovnjak?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Što uopće znači polovnjak?Mali Zeus

    Stara krama od 25 godina, izgleda...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions