• wolfgang14
    1.6k
    baš ste pošteno skrenuli s teme
  • LaznjakProsineckog
    797
    U ovoj situaciji, smijeniti Jakira, pa makar oružara stavili za trenera, igrači bi sami osvojili prvenstvo, treba prekinuti agoniju s Jakirom već jučer jer nam se pružila opet ogromna prilika!
  • Mali Zeus
    13.3k
    Nadam se da će ovaj tjedan na treningu raditi na taktici, a ne samo na regeneraciji.
  • Dinamouberalles
    224
    Ja sam uvjeren da je Jakir velik potencijal za trenera ,i da će imat solidnu karijeru . Al ukoliko ne uspije nekim čudom izvuci ovu situaciju bit će totalni promašaj u našoj povijesti .
    Zapravo ono sto hoću reći njemu su prije Dinama trebala još dva kluba tipa ludogorets ili tako nešto gdje bi mu se dogodilo ovo sto se dogodilo u Dinamu . Pa bi možda naučio na greškama i smanjio populizam i ostala sranja koja radi .
  • masacusec
    3.6k
    Nebitan trener koji, uvjeren sam, ni sam ne zna kaj radi u Dinamu!
  • San Lorenzo
    16k
    Pogubio se isto kao Bišćan, u pet mjeseci je ostario pet godina.
  • Nogo
    3.7k
    Dečki, mene zanima šta mislite o tome da Jakir kao u slučaju Brekala zove igrače po par puta.
    Znam da nemamo SD-a, ali ono šefe, pa ovo, ono. Ako on i dogovara sve i zove opet mi to nije za trenera. Kasnije se bojim da to spadne na "prijateljski" i da ga ne šljive ni 5% neki igrači (još pogotovo ako ih nagovara da dođu, kao neki "jadnik".
  • BornaPŽ1986
    1k
    Znam da nemamo SD-aNogo

    Sve si rekao s ovim, realno nema ih tko drugi ni zvati osim njega i uprave
  • Ero
    964
    Iako sam jedan od većih njegovih kritičara.. za danas sve pohvale
  • plavac173
    2.6k
    Nije on zaboravio bit trener, kao sto ni igraci nisu zaboravili igrat :smile:
  • Bruh
    956
    Krenuli igrat sad moramo osvetit onaj 3:0 na kranjči
  • plavi72
    877
    E treneru dragi,ne sjećaš se Mlinkini slobodnjaka,ja onaj i dan danas sanjam 4-1 u Zg 1996.,njegov zadnji derbi ,a tebi u glavi Baka(snimak pogledao sa zadnje utakmice Ademi i on komentiraju) i od njega su napravili legendu ,a s njim nikad ni prvenstvo nisu mogli osvojiti.
  • Infinity
    16.5k
    Ako na poluvremenu da ostavku bit ce nesto po cemu cemo ga pamtiti.
  • Jurki
    11.8k
    Smjeni se sam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.