• wolfgang14
    1.2k
    baš ste pošteno skrenuli s teme
  • LaznjakProsineckog
    515
    U ovoj situaciji, smijeniti Jakira, pa makar oružara stavili za trenera, igrači bi sami osvojili prvenstvo, treba prekinuti agoniju s Jakirom već jučer jer nam se pružila opet ogromna prilika!
  • Mali Zeus
    10.6k
    Nadam se da će ovaj tjedan na treningu raditi na taktici, a ne samo na regeneraciji.
  • Dinamouberalles
    128
    Ja sam uvjeren da je Jakir velik potencijal za trenera ,i da će imat solidnu karijeru . Al ukoliko ne uspije nekim čudom izvuci ovu situaciju bit će totalni promašaj u našoj povijesti .
    Zapravo ono sto hoću reći njemu su prije Dinama trebala još dva kluba tipa ludogorets ili tako nešto gdje bi mu se dogodilo ovo sto se dogodilo u Dinamu . Pa bi možda naučio na greškama i smanjio populizam i ostala sranja koja radi .
  • masacusec
    3.2k
    Nebitan trener koji, uvjeren sam, ni sam ne zna kaj radi u Dinamu!
  • San Lorenzo
    12.8k
    Pogubio se isto kao Bišćan, u pet mjeseci je ostario pet godina.
  • Nogo
    1.9k
    Dečki, mene zanima šta mislite o tome da Jakir kao u slučaju Brekala zove igrače po par puta.
    Znam da nemamo SD-a, ali ono šefe, pa ovo, ono. Ako on i dogovara sve i zove opet mi to nije za trenera. Kasnije se bojim da to spadne na "prijateljski" i da ga ne šljive ni 5% neki igrači (još pogotovo ako ih nagovara da dođu, kao neki "jadnik".
  • BornaPŽ1986
    1k
    Znam da nemamo SD-aNogo

    Sve si rekao s ovim, realno nema ih tko drugi ni zvati osim njega i uprave
  • Ero
    942
    Iako sam jedan od većih njegovih kritičara.. za danas sve pohvale
  • plavac173
    2.6k
    Nije on zaboravio bit trener, kao sto ni igraci nisu zaboravili igrat :smile:
  • Bruh
    913
    Krenuli igrat sad moramo osvetit onaj 3:0 na kranjči
  • plavi72
    758
    E treneru dragi,ne sjećaš se Mlinkini slobodnjaka,ja onaj i dan danas sanjam 4-1 u Zg 1996.,njegov zadnji derbi ,a tebi u glavi Baka(snimak pogledao sa zadnje utakmice Ademi i on komentiraju) i od njega su napravili legendu ,a s njim nikad ni prvenstvo nisu mogli osvojiti.
  • Infinity
    15.5k
    Ako na poluvremenu da ostavku bit ce nesto po cemu cemo ga pamtiti.
  • Jurki
    9.7k
    Smjeni se sam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.