• db-izbjeglica
    12.6k
    Fascinantno je da nema nikakve reakcije medija. Ako smo video vidjeli mi, vidjeli su i oni.

    Pričamo o golu na utakmici koja je završila 1:1, u derbiju kola, u trenutku kad se vodi mrtva trka za prvo mjesto.

    Sad klikovi nisu bitni, sad javnost ne zanimaju takve stvari, stvarno ne razumijem...
  • Praskaton
    1.8k
    Nevjerovatno je sa nema snimka ovog gola iz drugog kuta,ili iza gola.Pa zar samo dvije kamere postoje?
    Kao i kod poništenog Osijekovog gola,volio bih vidit zumirano il neka druga kamera jer se cini kao da mađar prvi rukom igra.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Za razliku od proslog kola izgleda da je ovo kolo Hajduk zaboravio platit zs "posteno" pisanje..

    Screenshot-20240204-071855-Chrome.jpg
  • Neki tip
    19k


    S tim da je naslov ipak sugestivan... za one koji ne otvaraju članke, nego samo gledaju naslove (a takvih nije malo) ovaj gornji naslov sugerira nešto sasvim drugo..

    "Je li gol Hajduka trebao biti priznat?" za svakoga tko zna čitati, ali ne otvara članak, znači da Hajdukov gol nije priznat, odnosno implicira da se radi o nečemu što je možda trebalo biti priznato, no eto nije. Iliti, sugerira da je Hajduk možda oštećen..

    Kad ono, otvoriš članak, gol uredno priznat, a jedino ispravno postavljeno pitanje je "je li trebao biti poništen?"..

    (U anketi je tako i formulirano, ali treba doć do ankete..)
  • blackbully
    4.4k
    Frajerčina je iz ove situacije uspio postići gol, svaka čast :clap:

    FB-IMG-1707034110096.jpg
  • Blueshadow86
    848
    A vidi prgavog Uremovića, razvuko mu dres ko burek.
  • Danko
    545
    Uremović je analno začet. Smeće
  • Neki tip
    19k
    Frajerčina je iz ove situacije uspio postići gol, svaka častblackbully

    Očigledan prekršaj Miereza. :grin:
  • jedan u nizu
    5.6k
    ''Ide Mierez, a ja, Mikanovic, Krovinovic,Šarlija i Pukštas sami''
    - Uremovic, veljača 2024
  • Krizy
    35.2k
    Sedma momčad prvenstva, Slaven Belupo, zabila je više golova od prvoplasiranog Hajduka.
  • Georg Koch
    3.3k
    Analiza Hrvoja Vejica za dalmatinski portal, inace njihovo glasilo:

    "Ali, do kraja bar čuvamo taj jadni bod, iako smo u zadnjoj minuti mogli primiti gol, a dali ga ne bismo da se igra do sutra. Žalosno je da nas je u vezi izdominirao Nejašmić, naše dijete, žrtva sulude Jakobušićeve borbe s Caktašem. Na kraju, jedan bod od šest, tri od 12 zadnjih. Hoćemo biti prvi? Aha.

    Ajmo biti pošteni, ovo ne valja ništa, imamo dva udarca po golu svaku utakmicu. Igramo nogomet koji je užasno gledati i još užasnije pisati o njemu, vjerujte mi. Uz ovako loše konkurente i uzimajući u obzir činjenicu koliko je u ovu momčad uloženo, realno bi bilo da imamo 10 bodova više. Možda bi trebalo opet smijeniti trenera. Ili snimiti novi video."

    Balon pocima dusiti, pffffuuuiuuuuu.
    Kao sto je lazno napuhan od mitomana, crnokesasa, "objektivnih" medija i kmecavaca.
    Plakat cete gubo, opet cete kmecati :love:
  • jedan u nizu
    5.6k
    Znam da je zabranjena tema, ali nadam se da ce moderatura zbog sadrzaja teksta previdjeti ban. Unaprijed se ispricavam :D

    Penal ili crveni karton direktno odlučuju utakmicu.
    Sitne odluke poput prekršaja utakmciiu odličuju indirektno. Posebice kad ih se skupi milijun i kad sve 50:50 ili 60:40 ide na jednu stranu.
    Sutra ćemo napraviti video današnje utakmice i to će biti posljednja objava na ovoj stranici nakon koje idemo u zasluženu mirovinu.
    Hvala puno i sretno svima.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Kladionice su odmah reagirale nakon remija u Osijeku i promijenile koeficijente u borbi za naslov prvaka. Koeficijent na Hajduk je skočio s 2.50 na 2.80, na Dinamo je skočio s 2.00 na 2.10, a kladionice sada više vjeruju u Rijekinu titulu, budući da je koeficijent na Rijeku pao s 5.00 na 3.80.
  • Danko
    545

    Frodo zatvorio pipu, minus je sve veći
  • IceMan
    1.4k
    Mene još više fascinira da osim medija ni ne kokodakaju ni Osječani.

    Svi se sjećamo pred par mjeseci kad su nam svirani (čisti) penali kako su reagirali. Od medijskih istupa "Jel ovo vidjela Hrvatska", do "Nekih mojih prijatelja izvana", navijači su htjeli odgoditi utakmicu reprenzetacije (!), davale su se ostavke unaprijed u slučaju tranfsera Miereza u Dinamo (eto Žaper u Hajduk je očito nekaj drugo) i tak dalje i tak dalje.

    Vidi danas, nakon u najmanju ruku diskutabilne ruke iz koje su dali gol, ni a ni b od njih. Naravno, ni mediji nisu previše "zainteresirani" eventualno tu i tam neka Dinamova stranica ili komentar ispod članka.

    E moji Slavonci...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.