• seljak86
    2.5k
    Budi oprezan, ljudi su zbog riječi "dotepenac" znali trajne banove dobivati...
  • criticus
    1.6k
    ljudi su zbog riječi "dotepenac" znali trajne banove dobivati...seljak86

    Daj me nemoj zezat? Ove mlađe generacije su baš osjetljive. Dotepenec sam kaj mi možeš bolan?
  • Probirštift
    286

    Katastrofa je čitat takve članke i vidjeti kaj su nam napravili od države
    Al sam se izurlao protiv Lokomotive kad sam vidio da nepalac ide na zapad i ima dinamov šal oko vrata
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Postoji puno mitova, ali jedan od većih je da se nekada masovno išlo na HNL.Salva

    Ja sam tip koji će uvijek braniti Dinamovu posjetu i naći 10 opravdanih razloga zašto ljudi ne idu na utakmice ali ovo je istina, no nažalost ne samo HNL.

    Mi sa nostalgijom se sjećamo nekih vremena iz sredine 2000-tih, kad se na Sjever ulazilo i preko kapaciteta i stajalo po dva na jednoj stolici, još je Bogdan bio na šipci ako se ne varam, pa kad te pogleda s nje i zadere se pjevaš iz petnih žila svih 90 minuta. No ostale tribine, pogotovo stoput opjevani Istok, su bile pune jako malo puta u ovih 20 godina, pa čak i na europskim utakmicama. Mislim da je onaj Milan 2000. bio blizu punog stadiona, znam sigurno da je Dinamo Kijev par godina nakon bio na 25.000, Shaktar 2008. je bio na 20.000, mislim da je na onom Dnipru bilo nekih 10-15.000, onaj čuveni Heerenveen je bio pred polupraznim stadionom. Auxerre je bio skoro pun stadion, ali mislim ne rasprodan. Sve ovo govorim iz glave ali mislim da se službene brojke ne razlikuju puno, jer sam ih gledao bio prije par godina.

    Možemo i moramo raditi na brojnosti, no također moramo znati da nikad nismo imali velike brojke na HNL-u, a da smo na Europskim utakmicama uvijek ovisili o vremenu, potezanju ostalih djelova Hrvatske i ekipe iz dijaspore i rezultatima prvih utakmica pretkola.
  • Rakovica1986
    541
    Sutra 5829 na semaforu, 6600 zapravo. Sad nam zapravo samo još treba jedna dominantna pobjeda naših da probijemo tu 10ku na HNLu izvan derbija i preuzmemo mjesto na tablici koje nam pripada.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Sutra 5829 na semaforu, 6600 zapravo.Rakovica1986

    Ma ide to preko 7k
  • deda
    29.6k
    Dečki malo su me zadržala izvjesna gospoda večeras pa nisam javljao promjene, ali evo zato sad ponoćnog izvještaja (malo uranjen jer moram na spavanje :wink: ):

    Prodaja po danima:
    270 - utorak
    270 - srijeda
    250 - četvrtak
    390 - petak
    870 - subota

    2.050 ukupno

    Od toga sjever 1.190, a zapad 860.
  • Dalmatinec
    586
    Oće nas biti 4000?
  • ksapi
    2.3k


    Kaj bi ti tocno htio da tebi netko odgovori na ovo? :rofl:
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Danas ce jos otic razumski gledajuci nekih 300-400 karata. Tako da ce bit sjever 3500 ljudi, a zapad 2000 ljudi i to je 5500 ljudi.

    A optimisticno se nadam sjeveru 4100-4200 ljudi plus zapad 3000-3500 i to je onda 7700 gledatelja.
  • Georg Koch
    4k
    Danas ce jos otic razumski gledajuci nekih 300-400 karata.dinamo u srcu

    Kako bolan?
    Vise, puno vise!
  • ksapi
    2.3k


    Jucer je otislo 850 u prvom danu fizicke prodaje. Na dan utakmice ta brojka bi trebala biti puno veca, uvijek je tada najveca guzva. Nema sanse da se proda samo 400 karata danas.
  • Georg Koch
    4k
    Kako smo se vodili tom utakmicom sa Belupom gdje nas je bilo 6400, ovako stoje stvari.
    Dan prije tekme, kad je pocela fizicka prodaja karata imali smo 1040 prodanih ulaznica.
    Taj dan je zavrsio na brojci od 1700, dakle 700 prodanih.
    Sutra dan, znaci na dan tekme, imali smo u 14:00 h 2400 prodanih ulaznica, dakle 700 ih do 14h.
    To je bio zadnji izvjestaj, i na kraju smo imali dakle 6400.

    Mi za Goricu imamo:
    Dan prije tekme, kad je krenula fizicka prodaja: 1240( 200 vise u odnosu na Bel. u istom trenutku).
    Sinoc smo zavrsili na 2050 ( 350 vise u odnosu na Bel. u istom trenutku).

    Po svemu gledajuci, referirajuci se na tu tekmu gdje smo imali, za nas lijepu posjecenost, ako smo u svim izvjestajima imali vece brojke za par stotina sada sa Goricom u odnosu na to Belupo, mi danas mozemo ocekivati do nekih 15 h i jacu prodaju, jer je masa osjetila koliko-toliko vaznost trenutka, ( plus kiksali su sinoc i tovari) te do 15h mozemo ocekivati malo optimisticnije i 1000 plus ulaznica.

    Suma sumarum, danas bi to trebalo ici dobrano preko 7000, malo optimisticnije gledati i 8 000.
    AJMO DINAMO!!!
  • xavier
    11.4k
    Dečki malo su me zadržala izvjesna gospoda večeras pa nisam javljao promjenededa

    Deda, pa tko te to zadržava i uskraćuje puk Zone za informacije :scream:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.