• Dalmatinec
    585


    Stvar je što se Zagreb mora probuditi. 7000 ljudi mora biti samo iz Zagreba na utakmici, a ne nas pola od svukud okolo. Mislim da je prvi grad taj koji mora biti vraćen na tribine jer stadion je u gradu. Ja ću doći na ovu, na sljedeću neću. Meni je to 700 km u danu potegnuti.
  • criticus
    1.3k
    druga stvar da imamo 10kKeyser Soze

    Za10k gotovo treba rasprodati obje tribine s tim da godišnjaci skoro svi dođu. To se neće dogoditi.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ma jasno dečki, samo kažem da za grad Zagreb i klub veličine Dinama ovo nisu niti približno brojke koje bi se trebale slaviti. Pomak sigurno je, ali mora to bolje i brojka od 7-10k na Istri, Gorici mora postat standard.
  • criticus
    1.3k
    Stvar je što se Zagreb mora probuditi. 7000 ljudi mora biti samo iz Zagreba na utakmici, a ne nas pola od svukud okolo.Dalmatinec


    Istina. U temi o slaboj posjeti je kolega @SAS1987 mislim napravio dobru analizu. To je vec puno puta ispricana prica. Ovo nije tema o posjecenosti pa necu duziti. Samo cu reci, pozivi grupe, na stranicama, marketing, itd pomaze kratkorocno. Da imas brojku od 15k na gorici pa iducu 2k na lokomotivi. Brojke se grade godinama. Ako zelite vidjet kako se brojke grade i kako se Dinamovština širi, otiđite na utakmicu Futsal Dinama i pogledajte teren na poluvremenu. Tako se grade brojke dugoročno. Tu ću stati jer ne želim dalje spamat temu.
  • jedan u nizu
    6.1k
    opet smo skrenuli s pozitive jer ce biti solidna brojka sutra.
    Nazad na negativu i price kako bi grad velicine zagreba trebao imati pun stadion svaku tekmu.

    Ajmo prestat sa negativama i konstantim trubljenjem koliko bi nas trebalo biti i kako je zagrebacka publika razmazena, i nastaviti sa pozitivom...
    jer hej!! Na Gorici ce nas biti preko 6000. Ako to nije znak za pozitivu onda ne znam sto je.

    jos danas kada sudac zasvira kraj na pampasu tamo oko 19:30 i krene navala na karte ....:)
  • Peškaman
    2.6k

    Upravo tako,slično kao i meni,400km u jednom smjeru.
    S tim da je dolazak kući poslije utak u jutarnjim satima,presvuć se i na posao hahaha.

    Ali vidi se da se brojka popravlja,po meni najviše na Loksi sjever u 17h.
  • deda
    28k
    1.700
  • sport
    2.3k
    Ja nažalost nisam u mogućnosti sutra biti na utakmici,ali kao što sam neki dan napisao očekujem najviše prodanih karata nakon što danas Hajduk legne u Osijeku jer naše navijače mora nešto "narajcati" da bi došli na utakmicu.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ide to dosta dobro, do 5 bi moglo biti 2.000 a do 2 i pol
  • reziser
    6.4k
    kako mene to sve boli...pampas rasprodan, rujevica rasprodana, poljud rasprodan, a mi se zadovoljavamo mrvicama...500 prodanih, 1000, 3000...bem ti bilo koji razlog na nedolazak na tekmu

    jedna velika bolikurč*** zagrebpčana za dinamo...
  • NitkoBitan
    12.3k
    jedna velika bolikurč*** zagrebpčana za dinamo...reziser

    Uvijek mora netko zapocet negativu :smile:

    Al zakaj se samo zagrepcane napada? Pa nedjelja je, rijetko tko radi... Kad dode Chelsea nije problem uzet slobodan dan i zaletit se do Zagreba al na Goricu nedjeljom je? Uostalom ljudi podrijetlom iz cijele Hrvatske zive u Zagrebu.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Decki manje rasprava o tome sta bi trebalo, nego krenimo od sebe i povuc za sobom jos par neodlucnih, ima nas samo se treba pokrenut, kao sto je neki tip rekao umjesto u kafic pravac stadion i tako iz kola u kolo.
  • Riot
    1.7k
    Milion stranica na tu temu i bit će ih još milion, fenomen mjkm!!
  • reziser
    6.4k
    Uvijek mora netko zapocet negativuNitkoBitan

    Ja uvijek guram pozitivu, i uvijek se trudim na tekmu povest,ženu,djecu,frendove..
    I ja se nadam da bu bilo preko 5000, a isto tak velim da je to sramotno...
  • Liks90
    1.1k
    kakva je sad situacija?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.