• dinamo u srcu
    1.4k
    Deda, pa tko te to zadržava i uskraćuje puk Zone za informacije :scream:xavier

    Apsolutno, pa moraju se znat prioriteti. Prvo izvještaj o kartama, pa onda sve ostalo.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Bas me zanima danasnji red prije utakmice. Mislim da ce se mnogi sjetit zaputit na Maksimir tek nakon nedjeljnog rucka.
  • ksapi
    2.3k


    Ja bi volio provest neku anketu s tim ljudima koji dođu u zadnji čas i čekaju u redu sat-dva, još mnogi i zakasne na utakmicu, da mi odgovore na jednostavno pitanje: 'Zašto?'

    Još shvaćam starije ljude koji nisu na 'ti' s internetom, ali redovito viđam masu mlađih ljudi kako čeka. Doslovno neobjašnjiv fenomen.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Mislim da dosta toga lezi u printerima. Mozes kupit online, al ne mozes koristit na mobitelu. Gdje ces danas isprintat kartu? Moj caca ima printer doma jer mu treba za posao, ali tko jos ga ima?
    I onda imas dio onih sto skupljaju karte, dio onih sto nisu na ti s internetom i to se skupi..
  • Infinity
    15.5k
    Da li u Zagrebu postoji neki printbox? Mozda je rjesenje da sam Dinamo nabavi printbox, pa mozda cak i da isti printa original kartu. Moguce da bi se guzve smanjile. Dosta ljudi kupuju fizicki, jer zele original ulaznice za kolekciju, mozda je upravo neki printbox rjesenje.
  • NitkoBitan
    13.6k
    U Zagrebu kopiraona koje rade u nedjelju nema ni za lijeka. Oko Maksimira ih ima dosta al nijedna ne radi nedjeljom... Stari moj pa stavi da printas jednu ulaznicu za jedan euro i da vidis kaj je biznis.

    Jedan momak koji radi u kopiraoni tu blizu Maksimira zna ic na sjever. Budem mu rekao za problematiku :lol:
  • Svi na Sjever
    2k
    Sama pomisao da ce Sjever biti skoro pa "full house",daje dodatno pozitivno iščekivanje do polaska na tekmu.

    Nadam se da ce to biti standard Sjevera do kraja sezone, uz očekivani "full house" na osmini, četvrtfinalu i polufinalu KL.
  • jedan u nizu
    6.8k

    postoji, i firma se zove bas printbox :D
    To sam uocio prije vise mjeseci, fora stvar, dodes i isprintas. Velicine kao neki bankomat, a nalazi se uglavnom u trgovackim centrima.

    https://printbox.net/hr/hrvatska/

    Mozda nebi bilo lose kontaktirati dinamo i taj printbox da postave jedan uredaj kod stadiona, marketinska prilika za obadvoje. Razumijem da uredaj treba biti u zatvorenom pa je to mozda problem, ali valjda bi se nasla neka solucija ispod zapada, kod fanshopa ili u samom fanshopu.
  • Gradinamo
    37
    I onda bismo dobili gužvu kod printanja karata :smile:
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Koliko sam imao za vidjet u kucicama, nije problem brzina ispisa nego unosa podataka..
  • jedan u nizu
    6.8k

    dobrom komunikacijom informiras ljude da si to mogu printati tamo, ili ako zele izbjeci guzve, to mogu na ostalim lokacijama. Ionako svi borave stalno po trgovackim centrima, i sigurno si tijekom tjedna mogu isprintati tamo kada budu. Jbg jedan dio ce kupiti na karatani, jedan dio ce printati kod stadiona, a jedan manji dio ce printati na drugim lokacijama.
    Bolje to nego guzva samo na karatani.

    Najveca pobjeda ce biti kada se sa ulaznicom na mobitelu bude moglo uci na stadion, nadam se da ce to na Kranjci vec biti normala
  • Brusa
    989
    al ovo se brate na prvu čini komplicirano :lol: korisnički račun, aplikacija, krediti, bez računa samo s usb...
  • jedan u nizu
    6.8k

    e jbg sad, nisam nikad koristio pa ne znam kako radi.
    Al ako cu birati izmedu sat vremena cekanja u redu na karatani, ili 2 min registracije i onda si svaki put brzo gotov, onda cu rade ovo drugo.
  • Liks90
    1.2k
    Kakvo nam je stanje sa kartama? :)
  • NitkoBitan
    13.6k
    Od toga sjever 1.190, a zapad 860.deda

    Pada li uskoro sektor 5 na sjeveru? Mozda to motivira ljude da ranije odu po karte da ne izvise.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.