• Eternaut
    9
    Imaš podcaste po you tube gdje ljudi isto razmišljaju, ljudi koji idu na svaku utakmicu Dinama. To što ti razmišljaš jednodimenzionalno ne moramo svi takvi biti. Nered u Dinamu se sigurno neće spriječiti ako mi na tešku muku dobijamo Istru, Goricu itd. S druge strane očito je da namjau obraza da se sami maknu, navijači ne reagiraju, kako se boriti kontra zla? Što preostaje?
  • Eternaut
    9
    Apsolutno se slažem. Hajduk je očajan, a koliko smo mi pali čisti je dokaz stanje na tablici. Rezultati sve govore. Ja ne znam kako netko može mirno " drukati " na tribini nakon niza očajnih rezultata i niza teških blamova uprave. I onda ako se desi Cibona, pitati će se kako to? Ali ok, nemam potrebu omalovažavati takve ljude, nismo svi na istoj razini, da jesmo ne bi bilo zanimljivo.
  • Zagi
    7.5k
    Mislio sam na ovaj dio sa dva majstora.
  • Eternaut
    9
    E da je sada pameti, da netko iz kluba ode na avion i zakaže sastanak s igračem, dovede ga i da se potpiše Bjelokošćanin. Ali to su puste želje.
  • Zagi
    7.5k
    Jel baš i ovaj najgori mulj sportneta morao doći?
    Količina shitpostova se upravo utrostručila...
  • BBBaranja
    2.5k
    Prvi puta sam uživo gledao Osijek a da ne igra protiv Dinama,iznenadio me Jurisic..danas odigrao jako dobro,Nejasmic kojega je pun teren,Mierez također terorizira svoje stopere stalno(jako me zanima kako bi se on uklopio kod nas).
    Veliko razocaranje Bukvic koji je nakon par odlicnih tekmi postao nevidljiv,o Lovricu da ni ne pricam..
  • wolfgang14
    1.4k
    mogli ste se u HNL temu premjestit
  • BeckaSkola
    80
    Da imamo upravu koja zna svoj posao sjela bi danas jos tokom utakmice tovara i osijeka u auto i otisla na Pampas po Miereza. Mierez bi nam donio
    tu potrebnu agresivnost i trku koju nazalost zbog Petkovica nemamo. O golovima ne treba se trositi rijeci. Ali situacija pri kraju utakmice dje Mierez trci u punom sprintu nazad i cisti loptu pokazuje sta takav jedan igrac znaci za momcad!
  • badjibadara
    3k
    djeBeckaSkola

    I te becke skole pale bivsem kancelaru Kurzu za usi.
  • scooniepenn
    3.2k

    Sto je to molim te napravio da se vidjelo kako je klasa iznad. Sto je onda Mierez bio danas, svjetska klasa?
  • Jurki
    11.5k
    gle stari ja ne navijam za Perasicu, Mirkeca, tetu u racunovodstvu ili trenera.

    Navijam za Dinamo. Jebe mi se tko je trener.
    Jbg ako hoces razmi, ako neces boli me kurac.
  • scooniepenn
    3.2k

    Nasa krila ne ubacuju? Sto onda majke ti mile rade Taki i Enver? Ljudi moraju cekati da se netko ubaci pa su svedjedno u obje utakmkce nastavka prvenstva imali gro ubacivanja. Ja obozavam Petka, ali bilo koji ozbiljan napadac koji napada prvi stativu ili ulazi agresivno u 16m na ubacivanja, a Mierez to radi, bi iskoristio sve ono sto donose njih dvojica.
  • Zagi
    7.5k
    Enverscooniepenn
    Idrizi?
  • emilperska
    5.3k
    Beka i dalje nema koliko vidim..
    Svaka cast Domaćici i dvojici Fikusa..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions