• Mr Anderson
    7.9k

    Stari, koju ti utakmicu gledaš? OK, većina kao i ja smo bilibza njegov dolazak. Ali što je Brekalo danas odigrao, kakvu klasu je pokazao? Je, vide se naznake klase u potezima tu i tamo, ali sve skupa je to tanko.
  • Doktor Kunić
    3.3k
    Ma daj 5 milja za ovu Živinu Miereza
  • Kaktus Car
    490
    Gol po stranu, ali Mierez i danas pokazuje zašto nije igrač za klubove poput Dinama, linkup play 0 bodova, on je napadač za ekipe koje se oslanjaju na prekide i centaršuteve, obično su to ekipe donjeg doma, defanzivne ekipe, a ne ekipe koje teže otvorenoj, napadačkoj igri.
  • Frenky
    1
    Mierez je Ronaldo za našeg Petka nazalost, legao bi nam kao budali šamar.
  • Eternaut
    9
    Da li nekim slučajem debili u upravi Dinama prate Mali vs Obala Bjelokosti...ah daa oni prate Giljani vs Prihstina.
  • Sixthway
    451
    Od Petkovića nikad nisam vidio da nakon kornera sprinta u svoj šesnesterac i spašava gol. A takav igrač nama treba jer imamo previše igrača koji predugo drže loptu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Onda nisi baš gledao dinamove utakmice. Mierwz bi bio novi drmic. Igrač za male utakmice. I nebi bio kriv. Naša krila ne nabacuju..od kadziora nemamo takvo krilo. Bekovi nažalost pogađaju svaku 10-u ako i to
  • Ludovic IX
    7.2k
    petkovic je previše u obrani. To nas i jebe
  • Ivdzo11
    4.1k
    Na ljeto ulazi u posljednju godinu ugovora, želi u Dinamo... Nadam se da ce ga nova uprava po razumnoj cijeni dovesti
  • Crni86
    3.4k
    Mislim da smo malo previdjeli i roka jurisica, imamo deificitarnu poziciju vec par sezona a decko se pustio besplatno u rijeku. Danas obrambeno savrsen, prema naprijed odlucan ali nije imao sa kim na toj strani.

    Nisam bas bio siguran za Miereza ali evo podsjetio me malo na petka prije ozljede ramena. Svaka duga lopta opasnost za protivnika. Uz to stalno agresivan cvrst, ceka prilike. Nije tehnicki potkovan kao petko, ali ima druge istaknute prednost. Svakako ako petko odlazi na ljeto, mislim da trebamo dovest miereza.
  • BornaPŽ1986
    1k
    on je napadač za ekipe koje se oslanjaju na prekide i centaršuteve, obično su to ekipe donjeg doma, defanzivne ekipe, a ne ekipe koje teže otvorenoj, napadačkoj igri.Kaktus Car

    Na koji tip igre se mi oslanjamo ove sezone?

    Mierez zvijer, ove nabijacine lopte od Osijekove obrane do napada svaku primi, onaj sprint u obranu isto govori za sebe. Drugaciji napadac od Petkovica ali nigdje ne pise da mi takvog ne smijemo imati, ja sam vidio izrazitu opasnost non stop u 16 metara.
  • Zagi
    7.6k
    Naša krila ne nabacuju..Ludovic IX

    Taki ima najbolji centaršut u ligi , daleko.
    Ali nema nikoga unutra.

    Kaneko-Mierez bi producirali 30 golova zajedno.
  • Laugreano
    2.5k
    Valjda ljudi vide sad zasto bi Mierez bio pojačanje
  • Mr Anderson
    7.9k

    Jurišić odličan, ali koliko mu je trebalo da proigra? Tko bi ga kod nas trpio? Kod nas u Dinamu 2 je bio loš, u Rijeci je bio loš, poslije ga nisam gledao. Gledam ga drugu utakmicu ove zime i obje je bio među najboljima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions